Jump to content
GIGN Forum

Totalizatori


0.7lb
 Share

Recommended Posts

GooD Men, ko domā par Yugras un Metallurga rītdienas spēli?

Ja izies par labu Yugra, tad būs 414 Ls :) Nepamanīju ka spēle ir tīk rīt, tā nebūtu licis...

Tu ariii sameti uz visiem uz ko es shodien biju sametis + Jugru? Jugrai vartos bus MASALA,ja Masala sajutiis speli tev ir varianti ,bet man aizdoma,ka pec tada partraukuma vartos varetu salaist paris burkas...Es to speli neaiztiktu liktu Metalurgs X2 Bet ir varianti,ja vartos bus Birjukovs...

Link to comment
Share on other sites

Cerams ka man paveiksies, jo vārtos stāvēs Birjukovs nevis Masala :) Jātur īkšķi :D

Var kaut kur live streamā spēli skatīties?

EDIT: Nevermind, atradu streamu ;)

http://www.yycast.com/yut8768789 ja kādu interesē

Stulbums, pagaidām 0:1 :(

EDIT2: Skaisti, Yugra mazākumā iemeta :) un jā, metallurgs tomēr izmantoja vairākumu :( 1:2

Edited by ep1dem1c
Link to comment
Share on other sites

CSKA Moscow - Dinamo Rīga

Vairāk/Mazāk Vairāk [4.5] 1.57 XX

Koeficients: 1.57

Kopējā likme Ls: 100Ls

Iesp. laimests: 157 Ls

Droshakaa LIkME ever...Cska vismaz 2/3 iemetiiis un musejie arii 3/4 iemetiiiis....

Uzliki ? Hmm diezgan drosmīgi , bet nu hz , delj 60 ls riskēt ar 100 Ls .

Lai veicas ;]]

Link to comment
Share on other sites

CSKA Moscow - Dinamo Rīga

Vairāk/Mazāk Vairāk [4.5] 1.57 XX

Koeficients: 1.57

Kopējā likme Ls: 100Ls

Iesp. laimests: 157 Ls

Droshakaa LIkME ever...Cska vismaz 2/3 iemetiiis un musejie arii 3/4 iemetiiiis....

2:1 mūsējie vinnēs, nu nez šitas ir mazliet par traku.

P.S.

pats ar toto neaizraujos

Link to comment
Share on other sites

Ko šodien NHL? Jādomā par PIT, PHI, DET un WSH over, ko sakiet?

Kur Mr. Red pazudis?

PIT(-1.5)+DET(-1.5)+ PHI X2 + WSH 1X Koef 9.77, varētu piečuku iespējams uzlikt.

p.s optibetam divas dažādas handikapa likmes uz WSH

02:05

Washington Capitals (-1.5) – Winnipeg Jets (+1.5) 2.27 1.56

Washington Capitals (-1.5) – Winnipeg Jets (+1.5) 2.30 1.55

izvēlies - laimēt vairāk vai mazāk.

Link to comment
Share on other sites

WSH > 4.5 + PIT(-1.5) + DET 1x + PHI(-1.5) Izskatās, ka šis jāliek, ko sakiet? Koef. ar skaists 12.12

EDIT:

saliku

PHI(-1.5) + WSH > 4.5 = Ls 3.84 * 3.84 = Ls 14.75 (Loool, tikko pamanīju, ka koef == summa, lieki piebilst, ka uzliku visu savu atlikušo. Cerams uz labu)

WSH > 4.5 + PIT(-1.5) + DET 1x + PHI(-1.5) = Ls 2.58 * 12.40 = Ls 31.99

SBR(0) + NYD(-1.5) + PHI(-1.5) + PIT(-1.5) + MIN(-1.5) = Ls 0.58 * 104.07 = Ls 60.73

Link to comment
Share on other sites

tepat , tepat vien esmu :) Un nebiju/neesmu uzseedies ;) Vnk neliels slinkums uznaaca rakstiit garus postus..ar mazo jaaukleejaas paaris nedeeljas , taa kaa iemetu vnk aci pa laikam , ko katrs dara/nedara ; liek/neliek un zadrotoju fakino cs fonaa :)

P.S - esmu izveeleejies atvaljinaajuma spotu , tapec shiis atlikushaas 2as nedeeljas nav iipashi plaanots neko likt , bet , protams , ja buus kkas interesants un neliela iedvesma - iepostoshu ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...