Jump to content
GIGN Forum

Totalizatori


0.7lb
 Share

Recommended Posts

Dundee United : Glasgow Celtics Handikaps 2 (-1/0.5) = 1.67 / Futbols, Skotijas p-liga - start time 14:45 LV /

Juventus : Cesena Handikaps 1 (-1.5) = 1.75 / Futbols , Italija A serija - start time 16:00 LV /

Unics Kazana : Budivelnik Otraas komandas 67.5 mazak = 1.85 / Basketbols , Eiropa VTB - start time 16:00 LV /

Aris : Olympiakos Handikaps 2 (-10.5) = 1.85 / Basketbols , Griekija - start time 17:00 LV /

Caja Laboral : Lagun Aro Pirmaas komandas 80.5 vairaak = 1.85 / Basketbols , Spanija - start time 13:30 LV /

Asefa Estudiantes : Unicaja Malaga Handikaps 2 (-3.5) = 1.85 / Basketbols , Spanija - start time 13:30 LV /

* Barcelona : Gran Canaria Pirmaas komandas 80 vairaak = 1.85 / Basketbols , Spanija - start time 13:30 LV /

* - Shii ir nedaudz triky , jo Barcelona savaa liigaa , saliidzinoshi , piemeeram , ar Eiroliigu ,.speelee liidziigi kaa futbola komanda - ar nospiedoshu paarsvaru un iipashi neiespringstot. Tapec biezhi ir naacies pakustinaat viskija pudeli liekot uz shiim vieteejaa meeroga vinju speeleem. As far as vinji ielaizh ceturdaljaa , teiksim 12 punktus , vinjus pilniigi apmierina pretii iemestie , teiksim 15 punkti. Kas beigu rezultaataa dod ~76:59 or sth.. Iznjeemums ir ja pretinieks kkadaa veidaa saziimee saliidzonshi rezultatviivu speeli , tad arii barca pretii dod to pashu. Taa teoreetiski njemot , vinjiem nebuutu probleemu pret 85% vieteejo komandu mest 25+ ceturdaljaa , bet kaa jau teicu , to dariit regulaari , bez iipashas vajadziibas , vinji nav iipashi ieintereseeti. So ar sho uzmaniigi.

Par citaam - favoriiits ir Griekijas bbols - Olympiakos. Bukmeikeriem zaljumballe or sth bijusi.. pliki no tabulas iznjemts ka vinji 2 lidzshineejaas izbraukuma speeles ir vinnejushi ~10 punktiem un tad arii uz naakamo liek taadu pashu handikapu.. eniivej , to personiigi paskatiishos big time.

Kazanas Unics arii , vairaak vai mazaak , ir safe deal..izteikti laba aizsardziiba Eiroliigas liimenii , kam vajadzeetu veel vairaak izpausties pret zemaaka liimenja komandu , kaada ir Budivelnik - mana prognoze , ja neaizies mistiski rezultatiiva speele Kazanas izpildiijumaa , tad Budivelnik iemetiis ~60.

In summary - heads up & gl ;)

Cheers ,

Edited by M.Red
Link to comment
Share on other sites

Hei Mr.Red, Dundee mana pilsēta, pēc treniņa braucu garām stadionam..

Par vakardienu paliela škrobe.

PIT + PHI(0) + DAL(0)... Ls 10.00 bija uzlikti..

Nezinu ko īsti darīt, bet derētu labot situāiju mīnusi nepārāk patīkami. Paziņa liek jau ~ 5 spēli pēc kārtas pret bostonu. Nu jau Bostonai ~ 14 spēles ar punktiem. Moš mēģināt arī? kādus Ls 20.00 spēlē pret pitsburgu..

Vai arī sākt likt uz to, ka WSH(-1.5) šiem pēdējo reizi paveicās 11.nov.

Mr.red, ko iesaki? Ir kaut kādas domas par nhl?

EDIT: Plikais, vakar uzliki? Nevarēju izlemt vai likt stars vai nē un beigās nosliecus par labu stars, jo NYI bija Di pietro jābūt.

Link to comment
Share on other sites

GOOD sorry taka es eju prom vairs nevaru ,biju tv pm aizmetis :D

taka vakar man nhl ceks neizgaja uz kuru biju uzlicis 15 ls sodien nolemu atspeleties ta teikt :D

Atletico madrid ,birmingama,catania,munchen 1860 over 2 visas speles 40 ls (kas protams neizgaja)

toties --> Ska -1,5,Tvente,celtic,Viktoria Zizkov - Marila Pribram (over 2,5) ,un tapati munchen over 2,5 izgaja uz uraa

likme 18,46ls = laimests 281,97 :D tgd tik jaizdoma kko labu ko uzlikt talak un jaiet brivdienu atzimet :D

Link to comment
Share on other sites

GOOD sorry taka es eju prom vairs nevaru ,biju tv pm aizmetis :D

taka vakar man nhl ceks neizgaja uz kuru biju uzlicis 15 ls sodien nolemu atspeleties ta teikt :D

Atletico madrid ,birmingama,catania,munchen 1860 over 2 visas speles 40 ls (kas protams neizgaja)

toties --> Ska -1,5,Tvente,celtic,Viktoria Zizkov - Marila Pribram (over 2,5) ,un tapati munchen over 2,5 izgaja uz uraa

likme 18,46ls = laimests 281,97 :D tgd tik jaizdoma kko labu ko uzlikt talak un jaiet brivdienu atzimet :D

Wow taa neko , ja nav noslēpums kādā toķikā liec?

Vakar nakt arī bestafe uzmetu 5 ls uz random spēlēm , 20 ls pacēlu tagad arī uz futbolu šo to uzliku , bet parasti futbols man neataisno cerības.

Link to comment
Share on other sites

Wow taa neko , ja nav noslēpums kādā toķikā liec?

Vakar nakt arī bestafe uzmetu 5 ls uz random spēlēm , 20 ls pacēlu tagad arī uz futbolu šo to uzliku , bet parasti futbols man neataisno cerības.

es pagaidam pieturos pie optibeta,nepiedava tas labakas likmes bet piecies jau var :D nu man tiesi otradi drizak futbols dod vairak neka hokji ,pa basi nemaz nerunajot. tapec uz nhl lieko tikai looti reti :D

Link to comment
Share on other sites

Good, the same. Lai gan šķita, ka Detroita var arī neizvilkt, tomēr palasīju atsauksmes un nolēmu uzlikt uz DET + VAN(-1.5)..

šodien laikam bū jāliek kādi 20 pret bostonu, vai arī jāsaveido kaut kas sakarīgs.

Link to comment
Share on other sites

Uzliku uz dinamo+bars uzvaru, 10ls.. nu tik būs ballīte. :D

Pirmajos divos periodos izteikti dominee vaartusargi. Ja vienaa dienaa divas speeles beigsies 0:0 , taa , manupraat , buus pirmaa shaada reize liigas veesturee.

Taa , zinaashaanai , liekot pirmais vaartu guveejs - neviena , koeficients ir ~60. 60x60 ? x)

Link to comment
Share on other sites

Mr. Red, vari lūdzu padomu. Patreiz esmu -43, domāju, ko darīt likt uz pits ~ 20 vai tomēr nē. Ja lieku un ja neiziet, tad jāsāk likt pret Bostonu.. Vai esi kādreiz licis pret kādu komandu kādu laiku? Kādas Jums visiem domas par šodienas PIT + BOS ?

Link to comment
Share on other sites

nez pa NHL domasu velak ,biju uzlicis 40ls uz Legia un -1 Besiktas . nu vismaz savus 70ls dabuju :D

tgd uzmetu visu uz Lazio 1 puslaiks ,redzes. ka bus ta bus :D tad jau varbut ari pa NHL padomasu ,bet taka optibets laikam ir minusos jo piedava diezgan skopi likmes uz nhl nez vai likshu .uz Blackhawks itka varetu. par pit bost mosk over 5,5 jo tur vis atkarigs kada diena bus pingviniem . vini parasti kko nocakare .:D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...