Jump to content
GIGN Forum

Totalizatori


0.7lb
 Share

Recommended Posts

Es tak raxtiju :)viss drošāks varētu būt X2 Neizskjirts tak arii dereeja pie tam preciizs uzmineets rezultats 2:2 :)

MAgnjitka izgaja, Traktors izgaja -1,5 , Loko -1,5 arii izgaja un Lev koefs 4.20 izgaj :DD Ufai vel jaiemet gols :) Ska ariii ugunjo Viss pec plaana :)

ā, sorr. es mazliet nesapratu. :)

Link to comment
Share on other sites

Rītdienai...

Avangard-Avtomobilist

drošs over 5.5 vai -1.5 avangard

Barys-Magnjtika

drošs over 5.5 vai Magņitkas uzvara

Jugra-Traktor

Under 5.5 vai niča 2:2... Uz traktoru neliktu....

Torpēdo - Slovan

Torpēdo ir bedrē , šeit lieku niču 2:2, tāpat kā Jugrai vai Under 5.5

Severstalj-SKA

Ska plika uzvara

LOKO-CSKA

Neizkjirts vai over 5.5 domāju beigsies 3:3

Atlanta-LEV

Naidīga likme :) Bet domāju 3:2 Atlanta

Spartaks - Nefthimiks

Drošs over 5.5 vai uz Nefthimki

Misnka-Maskava

Neizšķirts 2:2 vai overtime Maskačka ņem... Tātad arī UNDER 5.5

Donbass-Ak BArs

Akbars -1.5

Lai veicas !!!

Edited by GooD`MeN
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Magnjitka izgaja gan over gan uzvara

Avangards handikaps izgaja

Jugras nicha un under izgaja

Slovan speles rezulats perfekti uzminets un arii Under izgaja kaa smereets

SKA nolazhoja, bet over sheit izgaja :)

Loko ielaida pa 1nu mazaak nekaa planots :) bet uzvareja..

Atlanta panjema ar savu under un labu koefu :)

Spartkaa OVER IZGAZAAS KAA VECA seeta, :(

Maskachkas spēlē uzminēts rezultāts un spēles gaita :DD

AK bars vel speleee.... Vopshem Kaste alus no DeadAlive :)) 1na kljudaina likme :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eu bet tu gamblo tīri 4 fun vai, lai reāli vinētu un kko nopelnītu? Ja 2. variants, tad, tīri intereses pēc - kāds tev bk management un likmju stratēģija? Likmes lielumu izvēlies pa unitiem vai vnk pēc izjūtas? Jo profiņi, kas hito ~56% pelna nenormāli lielu naudu un uz darbu vispār neiet. 60% vispār ir griesti.

Cik es esmu redzējis tev % ir vnk graujošs, reti kuram tādu esmu redzējis.

Edited by Ducatii
Link to comment
Share on other sites

Zini kur āķis? :) Man vnk ir tā šaize, ka es ņemu likmes pēc kārtas,nevis salieku secībā... Tātad ja ir 10mit spēles dienā, es ielieku 1mās 5cas likmes un tad ņemu otrās, es neizlasu, drošākās,un nesalieku 1nā .... Parasti 5-7likmju ekspresi salieku ar minimālam risku summām, daži lati... ļoti bieži iegāž 1nas komandas iznākums... A mest tīri 1vs1 lielāku piķi, nav sanācis...Vairāk 4fun spēlēju, vakar reali Anglijas līgā bija 8ņas spēles, visās spēlēs bija jābūt OVER 2.5 koefs bija 112.78 uzmetu 1ls, un tieši 8tā vakara spēlē kurā Mančestera spēlēja kurā bija over jāiziet kā smērēts spēle beidzās 1:0 MU zaudēja... Un ekspresis uzreiz neiziet :(

Tas pats vakar vacijas bundesligaa 7spēles un tieši vakar Schalke kas katrā spēlē gūst ~ 2.5 vārtus neiesit pret Leverkuseni un Bayern arī nenotur pārsvaru Nirnbergā... Koefs 97 likme 1ls...

Ir dienas, kad vnk iegāž kaut kas....Pēdējā laikā uz NBA var pacelties smuki, tikai liekot pēc STATIEM (tabulas) un jušas :) Uzminēju 2vus outsaideru uzvaras :) Detroitai koefs bija 7 un Grizlijiem bija 4,un Mavs majaas ar koefu 1.5 , piekasa pedeejie un sapisa 42Ls laimestu... :) Nu kaut kā tā :) Pagājušo sezonu DEL līgu rubīju,šogad tur parāk daudz NHL stāri spēlē tāpēc nezinu kas ir kas :)

Link to comment
Share on other sites

Dēļ SKA kaste alus Tev nebūs, tāpat kā man :D

duriks saliki visu uz 1nu kārti... :) Būtu metis kombenē teiksim 1+1, mixējot dāžādus variantus un dažādas naudas likmes,būtu rēālu kāpostu noslaucis un man būtu kaste alus :DD DOOOOHHHH!!!!! :) Next time kad prasīsi likmes studijā ņemšu 1/2 kasti priekšapmaksā :DD 3dien milzum daudz labu spēļu likmju :) Kakraz man 2dien ir brīvs,būs jāpieiet nopietnāk :)

3dien ir doma, uztaisiit 6šus ekspresīšus ieguldot 60Ls, izejot 2viem eksprešiem esmu pa nullēm pa pārējie 4triem smuki plusi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

IR iespēja uz emocijām uzvilkt Maskaviešus, bet kāds ir kois?

Kādas diez varētu būt emocijas pēc 7:3 zāģa? :DD Jeb cik tur pagājušā spēle beidzās :DD Pie tam Znachoks zaudeja 1:4 Atlantai :) Un ābols nav Značoks,kas māk sapurināt :DD Bet protams,ka ceram uz to labāko un uzvaru :0 Jo pret Znachoku vnm speles ir ljoti emocionalas bijushas :)

Link to comment
Share on other sites

Gribēju 400 pret RD, bet tagad jau sāku domāt kaut ko pa tavam , mazāk riska un šis abas komandas tiešām brīnumus taisa kad spēle kopā īpaši , pat uz niču velk ( iespējams) !

EDIT : nu jā , jo 1.6 koif ir galīģi nūģigi , bet tava shēma ir traka + betsafe uz DR šogad live nebija vismaz nesen vēl nebīja, laikam sabijušies no RD neprognozēmajām spēlem!

es laikam uzķeršos uz liela koificenta 5 un kaut cik uzmetīšu !

Edited by desina
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...