Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

ai, matos.. Brīnos, ka tā. Kad iepirda tās divas ripas trešajā periodā, tad domāju - pietiks, vairs nē. Aizeju pačurāt, atnāku, skatos - 1:4. Omg, pa kuru laiku?

Neko darīt, kaut kas uz minūtēm piecām pajuka, ar to šoreiz pietika. Jācer uz rītdienu.

Tagad es gaidu kompanjonus, kuri grib aiziet centrā kaut kur piešaut acis :beer:

Link to comment
Share on other sites

Nee nopietni !

Ok, pakasam !

Bet kursh izvilak mus bez Masaljska vel lidz play-off otrai kartai ? Mok tu vartos staveji ?

Es saku ka prusakam bija daudz kļūdu kuras vienkārši varēja arī nepielaist. Un vispār prusaks šo spēli nospelēja vēl diez ko labi, bet tomēr tur vēl varētui būt aizsargu vaina.Daudzos momentos MVD spelētāji pie vārtiem gaida kad pados ripu un neviens no dinamo speletājs nenosedza MVD speletāju. :lalala:

Edited by ModeratO
Link to comment
Share on other sites

Depresīvākās piecas minūtes ko esmu redzējis :(

Manuprāt, ja par Petrovicka pārsisto seju MVD dabūtu noraidījumu (un mēs spēlētu ~1.45min. 5 vs 3), tad spēle būtu iegriezusies pavisam savādāk!

Link to comment
Share on other sites

Vakardienas spēlē čista tiesnešī tā izbesija. Asinis taču bija, auksti pacelta nūja arī, bet kur izpalika 2:00 minūtes? Šodien bija normāla spēle, varēja jau kādus iemests, man likās ka momenti nebija daudz. Izskatijās, kā mūsējiem bija grūti tur kaut ko izdarīt, vislaik MVD spēlētāji spēlēja ļoti cieši un neļāva izpausties mūsu džekiem.

p.s OZO normāli nolika.

Link to comment
Share on other sites

Otrās spēles acīs krītošākās vietas:

pirmā - negūstam nevienu vārtus, 120 minūtēs vsp iemetam tikai vienus, tātad spēli nevar pat teorētiski vinnēt.

otrā - Krievi 5x pēc kārtas palēlinājumā rādīja kā Ozoliņam iekrāva pa seju.

Paldies par uzmanību...

Edited by redhot
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...