Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Tāpēc, ka tā bija tāda spēles situācija. Nu piemēra pēc, lai labāk saproti. Tu paņem čali bortā, spēka paņēmiens ir pareizi izpildīts, bet čalis salauž roku, tev tak nedos noraidījumu par to, ka izpildi pareizu spēka paņēmienu. Tāda ir spēle. Šajā gadījumā, tiesnesi stāvēja tieši blakus, acīmredzot, viņš uzskatīja, ka sitiens ar nūju nebija sitiens, bet vienkārša spēles situācija.

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Tu jau pašā sākumā samudies, tas, ja es un tu uzskatam, ka tas bija sitiens ar nūju, nenozīmē, ka tiesnesis tā domā. Ar to arī šeit varam apstāties, jo gribi to vai nē, tiesnesim ir, bija un būs taisnība. Un izmantot to kā argumentu zaudējumam vispār ir idiotisms.

p.s un es nesalīdzināju, es divītim nosaucu piemēru, lai viņš varētu saprast pašu ideju.

p.p.s btw., ja runājam tieši par to sitienu ar nūju momentu, takš visi redzēja, ka pēc momenta visi tiesneši kopistiski izdomāja ko darīt, tāka jūsu primitīvā cīnīšanas par tiesnešana nekompitenci šajā konkrētajā momentā vispār ir bezsakarīga.

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

nu man daleca ideja. bet nu protams ka aizstavu LV :) ta ka subjektivi.

talak. a ka ir ar stridigo dituaciju kad Ozolonjam nosita nost kjiveri no galvas? un uzbruka. aizmirsu kursh tas bija. par rupjibu/ tiishu kjivers nosishanu ( nezinu ka to noformulet sporta terminos) nevajadzeja obligati tas 2 minutes?

Link to comment
Share on other sites

Ozoliņš bija pie pašiem pretinieku vārtiem, tas ir tikai normāli, ka viņu tur grūda, sita un bakstīja, un tieši arī tajā momentā tā ķivere tika nosista nost, tiesnesis arī to momentu paņema kā spēles situāciju. Viņš pat varēja iedot pašam Ozoliņam 2 minūtes par to, ka viņš ķiveri uzvilka atpakaļ un spēlēja tālāk, jo pēc noteikumiem, viņam uzreiz pēc ķiveres pazaudēšanas jādodas uz nomaiņu.

Protams, es kā dinamo fans arī uzskatu, ka vairākās vietās vajadzēja dot 2 min ska, bet dažās vietās nedot mums, bet tas ir tikai tāpēc, ka esmu par dinamo un tas vien jau manu objektivitāti mazina.

Link to comment
Share on other sites

p.s un es nesalīdzināju, es divītim nosaucu piemēru, lai viņš varētu saprast pašu ideju.

p.p.s btw., ja runājam tieši par to sitienu ar nūju momentu, takš visi redzēja, ka pēc momenta visi tiesneši kopistiski izdomāja ko darīt, tāka jūsu primitīvā cīnīšanas par tiesnešana nekompitenci šajā konkrētajā momentā vispār ir bezsakarīga.

100 % ja kaads Dinamietis paarsistu kaadam SKA speeleetajam degunu taadaa pashaa momentaa, tad uzreiz dabuutu 5 min.

Edited by ThoM. YorK.
Link to comment
Share on other sites

hmm.. nu ja otra treshdalja bija samera stresaina..

bet man iepera divas lietas - savaadais misionars intervetajs un mikjelis - kad 2 minutes pirms beigam kad iedeva vartsargam pa presi atgruuda kaudziti krievu un pasmaidija un pateica : puišeļi.. nelieniet pie papas.. apmeram ta :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...