Jump to content
GIGN Forum

Avatārs.


Type-RS
 Share

Recommended Posts

Nu protams ka x-files (bilde jau ar ir no turienes), SG-1 es pieminēju tikai tapēc ka mersy ir stargate fanāts.

Un viņš bija riktīgs smēķētājs, bet atmeta.

Davis actually quit smoking in the 1970s; when The X-Files started up, he was given a choice between herbal cigarettes and actual cigarettes. At first he chose the actual cigarettes, but switched to herbal shortly after for fear of becoming addicted again while playing the Cigarette Smoking Man.

EDIT: Man patīk Outlawz avatars.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Man avatārā stāv Džesika Alba. Jau biju par viņu aizmirsis, bet noskatoties filmu "The Love Guru" atkal viņu ieraudzīju. Tāpēc ieliku avatārā, lai katru reizi iepostojot, es varētu blenzt uz savu avataru un siekaloties :khehehe::lolza: Bet vispār ieliku, jo apnika gunthers un gribējās kautko jaunu.(un skaistu)

Link to comment
Share on other sites

;)

reāli bija tā, ka flashbeks man pateica, ka esmu reāli noaudzis, papētīju dažas bērnības fotogrāfijas un nonācu pie tāda paša slēdziena. nu, ja tu uzstāj. tātad šajā forumā man ir bijuši tikai divi avatari, no kuriem pirmais bija tas "smaids" ar "x" veida acīm un izkārto mēli. pirmais, kas gādījās pa klikšķim, tā lūk. to pavisam ātri (kādā 2. nedēļā) nomainīja tagadējais, jo... kaut kas. ai, īsāksakot, Gludais, pis taisni, tu deviņpadsmitgadīgais āzi! XD

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Epix, tavā avatārā atrodas totalitārā komunisma simbols. Vai esi pārliecināts, ka esi totalitārais komunists?

Ja tas ir tas pats chalis ko es domaju tad esmu runajis ar vinju. un nav vinsh diez ko gudrs... draugi bija pie vinja vienreiz un filmeja vinsh tur tadus sudus stastija ka psc. :D

Mans avaters ir Panteras soliists viena no miljakajam grupam tapec ari tads avaters :)

Link to comment
Share on other sites

:D

Visdrīzāk gan draugi nebija spējīgi uztvert viņa teiktā jēgu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...