Jump to content
GIGN Forum

Avatārs.


Type-RS
 Share

Recommended Posts

Būtu intresanti uzklausīt katra biedra , membera da cilvēka kas sēž un komunicējās šajā forumā viedokli par to , ar kādu domu viņš sev izvēlējās Avataru... :)

Es savu piemēram izvēlējos , jo šis aktieris ir viens no mīļākajiem....

Edited by Type-RS
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Es izvēlējos savu avataru, jo bļaģ stārgeiti rullē! un katru reizi, kad es šeit, kaut ko ierakstu es redzu savu kruto avataru, kurā ir attēlots ūberkrutais pulkvedis Džons Šeppards.

P.S. vincister, aktieris tavā avatārā reāli rullē, kā viņu sauca?

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

jo baigi smukā čiksīte

esi pārliecināts, ka chiksīte???

Man ir šāda avatars, jo i-netā daļēji anonīmi var darīt to ko es labprāt darītu reālā dzīvē...es labrāt jūs visus noslaktētu un izsūktu pēdējo no jums, es jūs ienīstu visus bez izņēmumiem...es ienīstu pilnīgi visu un visus...kaut jūs nomirtu!!!

Link to comment
Share on other sites

Mans avatars ir apmēram 6 gadus vecs vizuālās mākslas stundas garadarbs, ieskenēts un lietots kopš pašiem pirmsākumiem, kad pirmo reizi te vispār spēru kāju. :) Runājot par citiem avatariem, patīk bikl'ā weedmeitene, tiešām laba bilde. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:)

man viņs vairāk asociējas ar X-files, kur tēloja vēzīti aka. cigarette smoking man, bilde arī ar kūrem. ja nemaldos, tad dzīvē viņš nemaz nesmēķēja, līdz sāka filmēties seriālā, un tad lai tēls ar kaut ko izceltos, sāka smēķēt sākumā kaut kādus nekaitīgus sūdus, bet beigās jau cigaretes...

Link to comment
Share on other sites

:)

eu točna, nemaz nebiju pamanījis :)

Ja nemaldos viņam arī bija, kaut kādas foršas filmas par mafiju... vai arī es kļūdos?

P.S. vislabāk man patīk vincistera avatars un, aizmirsu kam, bet vienam nazim te bija avatarā Ronans Deks, hehe

Link to comment
Share on other sites

Nu tā,mans avatars ir tāds,kāds viņš ir,ja vēl kādam nav īsti izdevies salasīt,tad tur itkā nomirgo vārda Edmis kontūra,nav īpaši veiksmīgs,bet takā šī bija pirmā mana animācija ever uz photoshop,tad lai jau paliek. Par citu avatariem runājot,patīk cash avatars,jo kuram gan nepatīk zaļie? ^_^

Link to comment
Share on other sites

Pasaules Valdnieks, jo mums abiem ir tīri līdzīgs skatījums uz dzīvi.

Epix, tavā avatārā atrodas totalitārā komunisma simbols. Vai esi pārliecināts, ka esi totalitārais komunists?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...