Jump to content
GIGN Forum

Gribu


Alise
 Share

Recommended Posts

atradu netaa sho briinumu ^_^http://www.vertucatalog.lv/vertu.php?lng=l...7981&msg=ok, maksaa vinjsh kosmosu -_- diez vai ka es taadu telefonu tagad vareetu atljauties, bet par to es pagaidaam nedomaaju :D un ja tomeer es vinju tik ljOti veelos vai tas buutu taa veerts? :unsure:

un ja man izkriit akmentinjsh ko tad? :lol:

luudzu izsakiet savas domas :)

jo kad pagaajusho' reiz' jautaaju jums par telefonu, nenopirku nevienu no juusu ieteiktajiem, jo veeleejos iphone, tagad vinjsh ir pieejams, bet dikti daargi sanaak tas prieks, un ja vinjsh veel nav praktisks vai sliktaakaa gadiijienaa vispaar neiet ko tad :blink:

post-11910-1215948253_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Trakā sieviete :D

Nopērc parasto iPhone, kas drīzumā gaidāms LMT veikalos par 199$

Noteikti, ka būs mēneša maksa divu vai trīs gadu garumā (tjip līzings), bet sanāks krietni lētāk.

Tos dimantiņus var nopirkt veikalā kaudzēm par pāris kapeikām. Paņem talkā līmi un būs Tev vēlamais rezultāts.

Tehniski viņš ne ar ko neatšķiras no iPhone. Iespējams, ka viņam ir kaut kāda cita Vertu-like tēma, bet nedomāju, ka tā ir tādas cenas vērta.

Parādīsies LMT veikalos šitais brīnums, izvērtēšu nosacījumus un visticamāk, ka paņemšu tādu. Bet nu par tādu cenu, kā ir Tevis dotajā veikalā ... paliec tak reāla - tagadējajā ekonomiskajā krīzes posmā, nevajadzētu tā tērēties.

Link to comment
Share on other sites

:D

Nopērc parasto iPhone, kas drīzumā gaidāms LMT veikalos par 199$

Noteikti, ka būs mēneša maksa divu vai trīs gadu garumā (tjip līzings), bet sanāks krietni lētāk.

Tos dimantiņus var nopirkt veikalā kaudzēm par pāris kapeikām. Paņem talkā līmi un būs Tev vēlamais rezultāts.

Tehniski viņš ne ar ko neatšķiras no iPhone. Iespējams, ka viņam ir kaut kāda cita Vertu-like tēma, bet nedomāju, ka tā ir tādas cenas vērta.

Parādīsies LMT veikalos šitais brīnums, izvērtēšu nosacījumus un visticamāk, ka paņemšu tādu. Bet nu par tādu cenu, kā ir Tevis dotajā veikalā ... paliec tak reāla - tagadējajā ekonomiskajā krīzes posmā, nevajadzētu tā tērēties.

vismaz kaads mani censhas vest pie praata :thumbsup:

ar pashliimeeshanas procesu diez vai es piespiediishu sevi nodarboties :lol:

un J0haidiii! :w00t: kad buus tas "driizumaaa", es gaidu jau pusgadu un nekljuustu vinjsh leetaaks... un manupraat' leetaaks buus vinjsh tad, kad paraadiisies, kas labaaks par iphone..

Link to comment
Share on other sites

Kamēr iesi pa ielu, ievajadzēsies paņemt viņu, un kāds narkomāns vel izsitīs no rokām.

Tad Tu nožēlosi ka adevi tādu naudu par šo brīnumu.

vot vot! tas ir vistrakaakais no kaa man buutu bail, jo diez es vispaar vinju izvilktu uz ielas taa ka kaads redz :lol: bet tad jau nav jeega nemaz pirkt taadu telefonu, ja jaakempo pa ielaam lai vareetu kaadu sazvaniit <_<

Link to comment
Share on other sites

Es arī kādu laiku gaidu, bet nu ko darīt ..

Lielākajās valstīs iPhone bija pieejams jau 11. jūlijā. Pārējās valstīs, kur paredzēts izplatīt iPhone`us un kurām ir līgums ar apple vai ar kādām mobīlo sakaru kompānijām, kurām savukārt ir līgums ar apple (and so on :) ), tika teikts, ka iPhone parādīsies vēlāk šajā vasarā. Baumo, ka jūlija beigas/augusta sākums.

Link to comment
Share on other sites

:) think twice! :)

Nevis tādi, kam nav kur naudu kur likt, bet tādi, kas jūtas kaut kādā mērā nenovērtēti (tas arī varētu būt mazvērtības kompleks vai kas tam-līdzīgs). Alises pulbicitāte + vēlme pēc šitādiem telefoniem nudien uz to norāda, bet ... nav jau slikti! Kā jau teicu, ja nebūtu visas šitās pašnovērtējuma problēmas skuķos, tad krokodīliem nebūtu ne mazāko izredžu dabūt smukus zaķus, bet tā kā tādi zaķi tomēr ir (smuki, bet ar problēmām), tad atliek vien džekam mazliet pakustināt smadzenes un zaķis rokā! ;)

Kas attiecas uz to iPhone, tad nudien ir vērts pagaidīt pāris mēnešus, līdz LMT tas būs subsidētais telefons + pēc tam nopirkt ebajā skinu ar daimondiem priekš tai aifona. Piemēram šādu par nieka 10$!

http://cgi.ebay.com/White-Rubber-SILICON-D...1QQcmdZViewItem

Vai arī aiznest savu aifonu pie juviliera, lai viņš saliek tajam telefonam koprusā akmentiņus (maksās točna zem 100Ls un kopā tas nebūs ne tuvu 1800Ls)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

vecais iphone bija absolūts sūds - viens no sliktākajiem so called "smart"-phoniem savā laikā un savā cenu grupā. Es jau nedomāju, ka jaunais būs kāds liels uzlabojums (protams, 3G un cena, bet es tā vispārīgi runāju). Bet es jau esmu apple heiteris No.1.

Enivej, sievietēm, kas jau tā neprot praktiski nevienu no tām (salīdzinoši nedaudzajām) iphone funkcijām izmantot, viņš, protams, der, tāpēc ka jums jau tikai izskats ir svarīgs. džeki, kas viņu līdz šim pirka, pārsvarā bija akli idioti, kas pirka tikai (nodrāztāko pasaules) brendu (tātad idioti kvadrātā).

ok, savas domas par tiem akmeņiem neizteikšu, citādi kādu vēl saraudināšu... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Возможно исполнение целиком из золота с бриллинтами (алмазами) под заказ.

tur tā rakstīts =D tātad lai tu vēl ar tiem akmentiņiem dabūtu būtu vēl jāpiemaksā. :ermm:

Link to comment
Share on other sites

<_<

Kamфn, ja jau Tu viтu nevarзsi uz ielas izvilkt vai publiskвs vietвs grozоt, tad jзga no tвda ir 0. Par to naudu tieрвm var nopirkt ko DAUDZ izdevоgвku un labвku, kaut vai aizbraukt uz kвdu spa vai ceпojumв. Tas bыtu daudz forрвk. :)

Starpcitu, es domвju, ka рвda veida zоmзрanвs ir vairвk dюeku lieta.

Link to comment
Share on other sites

EDD kas tev mled pret āboļiem? Tas pats iphone imo varbūt nav tas gudrākais smartphons, bet tas to nepadara par izgāšanos, jo tas ir ļoti ērts lietošanā un kā jau VISA apple produkcija viss nostrādāts perfekti, padomāts būtībā par katru sīkumu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...