Jump to content
GIGN Forum

Gribu


Alise
 Share

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Enivej, sievietēm, kas jau tā neprot praktiski nevienu no tām (salīdzinoši nedaudzajām) iphone funkcijām izmantot, viņš, protams, der, tāpēc ka jums jau tikai izskats ir svarīgs. džeki, kas viņu līdz šim pirka, pārsvarā bija akli idioti, kas pirka tikai (nodrāztāko pasaules) brendu (tātad idioti kvadrātā).

ok, savas domas par tiem akmeņiem neizteikšu, citādi kādu vēl saraudināšu... :thumbsup:

+1

nezinu ar ko tas iphone ir iekarojis savu vietu? es tur neredzu neko tādu, kas nebūtu jebkuram normālam mūsdienu telefonam.

p.s. Alise, tev būs jāizvēlās: nagi vai iphone? :P

Link to comment
Share on other sites

:muahaha: Tas jau no paša sākuma bija zināms, ka 199$ ir pirmā iemaksa un tālāk seko mēnešmaksa divu vai trīs gadu garumā. No kuras planētas esi ? Ābols savu dārgumu neatdos pa vienreizēju maksu - 199$.

norvegija.jpg

Es jau arī runāju par pirmo iemaksu, dažā labā valstī pat viņa ir lielāka par 199 doļiem, 16 gigus pa max 299 pirmo iemaksu solīja.

Nav tas iPhone tāds sūds kā te visi krāmē. Lietoju kādu laiku viņu, izturīgs maita :D

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Nē. Man viņš kkad novibrējās no galda un uzkrita laptopa lādētājam uz stūra. Parādījās mikroskopiska plaisa stikla stūrī, bet tāpat strādā. Cita telefona displejam tur jau sen kaput būtu.

Link to comment
Share on other sites

Ar ko iPhone atšķiras no pārējiem smartphoniem ? Tas, ka tas ir Apple ražojums, izsaka visu. Pārdomātība, bačenes ilgums pārsit jebkuru smartphonu, ekrāna izmērs arī pārsit jebkuru smartphonu, multitouch nav nevienā smartphonā vispār. Tas tā - iesākumam. Tad var pāriet pie izturības, tik viegli nesaskrāpējamā ekrāna, kā arī piemest klāt visus sensorus, kas taupa enerģiju un vēl arī atvieglo tā izmantošanu. Neaizmirsīsim par iPhone SDK, ar kuru ļoti vienkārši var veidot savas iPhone aplikācijas.

Informācijas trūkums ir cilvēku negatīvās izpausmes pret "brilliant" produktiem.

Ja jums iPhone nav nepieciešams, tad vismaz produkts ir jāprot novērtēt.

Link to comment
Share on other sites

abāka telefona uz pasaules nav :) domāju iegādāties pēc 2 vām nedēlām mby pēc nedēļas

O RLY!?

iPhone tāds bling - bling sūdiņš vien ir. Ja tev ir svarīga funkcionalitāte, tad ir citi, labāki telefoni.

HTC Touch Diamond

HTC Touch Pro (tas pats dimants, tikai ar izbīdāmu qwerty)

Sony Ericsson Xperia X1

Sasmung Omnia i900 (šitais gan nevieš uzticību)

Link to comment
Share on other sites

Informācijas trūkums ir cilvēku negatīvās izpausmes pret "brilliant" produktiem.

Ja jums iPhone nav nepieciešams, tad vismaz produkts ir jāprot novērtēt.

nu, gan tev interesanti rādītāji pēc kā spriest par smartphoniem. bačas ilgums, ekrāna izmērs (kurš, protams ir tikpat liels, cik vairumam smartphoniem), multitouch, kurš ir nepieciešams tikai stillam, ekrāna nesaskrāpējamība etc. tās tak nav lietas, kādēļ kāds pērk smartphonu. ja jau reiz pērk tādu, tad galvenais ir funkcionalitāte, nevis kaut kādi ārējie sīkumi. un funkcionalitātes ziņā iphone smagi atpaliek kaut vai no tā paša windows mobile (kurš nudie nav tikai "cipargalvām", ja nesaproti viņu, tad pats esi vainīgs).

Link to comment
Share on other sites

un atkal jau saakaas muuzhiigais apple un anti-apple fanu karsh..

pasham ir iphone un pilniibaa piekriitu norekam, bet tapeec nenodirshu paareejos telefonus, vai tas ir smartfouns vai vienalga kas.. ja nepatiik, nelieto un aamen!

pieturamies labaak pie teemas un paskaidrojam Alisei, ka telefonu ar dimantinjiem ir jeega pirkt tikai taadaa gadijumaa, ja nauda ljoti, ljoti traucee un vajag no vinjas tikt valjaa!

bet iphone iesaku :thumbsup: esmu pilniibaa apmierinaats un vinju var dabuut arii shobriid par sapraatiigu cenu, ja labi grib.. es savu, pilniigu jaunu dabuuju pa ~220ls no ebay. Vieniigi man bija, kam vinju amerikaa aizsuutiit, lai no turienes atved, jo tur daudzi negrib shippot uz Latviju..

p.s. un tos akmentinjus, ja ljoti gribas, tad var tieshaam pats saliimeet vai kaadu noalgot B)

Link to comment
Share on other sites

es par pāris aliņiem esmu gatavs salīmēt (nav jau mikroshēmas jālodē :) ), tikai uz gign tusu gan neņem līdz, ne tur vēl salīmēšu :D

un es nenodiršu smartphonus, tikai akcentēju to, ka iphone ir soli priekšā visām smartphone iespējām.

tā visa, protams, ir gaumes lieta un katrā no tām ir savi plusi un mīnusi. visu visiem pielāgot nevar.

Link to comment
Share on other sites

Dzirdētas runas... iedotu jums rokās telefonu ar kuru var mērīt līmeni galdam visādām virsmām utt :D:D tas tā... par programmām .... Spēle kuru skaties no augšas kas darbojas ar gravitāciju JAA AR GRAVITACIJU GRAVITAATE NEVIENAM TAADA NAV!!!!!!! bumbinu nedriixt ieripot caurumaa TIK KRUTI.... labi kas vēl visas programmas utt ir paaredzemas, viss ir skaidri redzems ja esi interneta tuvumā vai tev ir pieslēgts GPRS tad vispār tā lieta ir KAUTKAS NEIEDOMĀJAMS !!! 11 !! !ONEEEEE 111!!!1!!!1!!!ONE

Viens liels BET ja tu nopērc jaunu, tad obligāti latvijā jātrod kas viņu sa4inī, saliek visas tās ahuunas programmas, spēlēs utt

Link to comment
Share on other sites

doGY ko tu tur muldi, pats nesaprotot ko. Jēga no spēlēm!? Man vairs nav 12, kad telefons bija tikai spēlēm un pīkstināšanai. Tagad man ir citas lietas svarīgākas, piemēram, atgādinājumi, to do list etc. (jā, man ir švaka atmiņa :) ), dažādi zvanu filtri, kartes utt. Un akselerometrs ir arī iekš jaunajām N sērijas Nokiām.

P.S. Tu maz zini, kas ir gravitāte?

P.P.S. Virsmu slīpumu normāls cilvēks mērīs ar speciālu instrumentu (aizmirsu kā sauc to verķi), nevis ar fucking iPhone. Jebkurš meistars to izdzirdot vnk sāktu smieties par tevi :thumbsup:

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

vai vai vai cik mēs ahuuna gudri jūtamies

tas aparāts tieši tādā pašā izkatā tur ir iekšā un man 4ista ir po po po, ka pa mani SMEJAS MEISTARI :D :D :D

nav svarīgi spēlēs un citi shiti, bet kopsumā ko tas telefons spēj

Link to comment
Share on other sites

Un ko tad viņš spēj labāk par citiem? Jēga no telefona pārbāzšanas ar nekam nevajadzīgu un smieklīgu softu? Nerunā par lietām par kurām tev īsti nav nojēgas.

Neliels piemērs salīdzināšanai:

Draugu bariņš. Viens izvelk iPhoni, bet otrs Diamondu (kas ir jaudīgāks un funkcionālāks. nu ok, pieņemsim ka abi ir līdzvērtīgi). Tagad jautājums, kuram būs garāks krāns draugu acīs? Bez variantiem, ka iPhona īpašniekam būs nesalīdzināmi garāks.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

:) ), dažādi zvanu filtri, kartes utt. Un akselerometrs ir arī iekš jaunajām N sērijas Nokiām.

P.S. Tu maz zini, kas ir gravitāte?

P.P.S. Virsmu slīpumu normāls cilvēks mērīs ar speciālu instrumentu (aizmirsu kā sauc to verķi), nevis ar fucking iPhone. Jebkurš meistars to izdzirdot vnk sāktu smieties par tevi :thumbsup:

Liimenjradis...

Nahuj vajag tadu telefonu lai pastaipiitu savu pinciiti? Man piemeram visu laiku bijis telefons baigais mesls bez kameras bez muzikas u.t.t bet nafig man to vajag? Man galvenais ir pazvaniit... Labi riit man bus jauns telefons. Bet nu ne jau man vinju vajag delj spelitem vai sazin vel ko... Galvenais lai var pazvaniit, atgadinajumi u.t.t lai atvieglotu dzivi ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...