Jump to content
GIGN Forum

Bļēģģj


overmind
 Share

Recommended Posts

Ā, btw, atceros vienu atgadījumu. Karoče mans bijušais klasesbiedrs gāja uz staciju pēc darba, un viņam piepisās viens urļiks. Urla bija pāris gadus vecāks, tapēc mans klasesbiedrs saprata, ka nebūs labi, un viņam nekas cits neatlika kā izvilkt savu pavāra nazi un sadurt urlu. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nemiz, man pedejas 2 dienas bija galigas vafeles, pilnigi vis gaja greizi un skjiibi(tad avarija, tad pasaka ka darbs beidzies etc...), sovakar gan veicas!!! :)

Ā, btw, atceros vienu atgadījumu. Karoče mans bijušais klasesbiedrs gāja uz staciju pēc darba, un viņam piepisās viens urļiks. Urla bija pāris gadus vecāks, tapēc mans klasesbiedrs saprata, ka nebūs labi, un viņam nekas cits neatlika kā izvilkt savu pavāra nazi un sadurt urlu. smile.gif

Kr4 ja vins ir viens, tad vajag pamatigi iekraut par to gjimi ar kadu deli, lai calis nepaspej ne nazi izvilkt, da neko.. Vispar man personigi tadi bomzi butu bail sist, bail tadelj, ka kas zin kas viniem ble pa slimibam parsitis seju asins, hiv un cauri ir..

Edited by SchWarZ ;)
Link to comment
Share on other sites

Ahh pagaidam nav nekas tads gadijies bet nu pipareni esmu dabujis aciis pie skolas. Bet nu chalis dabuja atvainoties pec tam pat vairakas reizes.

Shodien arii tikko pirms ~1h atbraucu majas ar ixu opis nak un saka ka k-kads debilikjis esot meiginajis majas tikt ieksha. K-kads alkash suns esot sakodis. Zhel ka nebiju majas ta butu vilcis pa seju... Izsauktu vel mentus ka tjip meiginajis ielauzties un vel to pipareni kas man te uz galda stav iepustu. Vnk man ir tads naids pret tadiem cilvekiem... nevaru izturet.

Bet nu tev protams novelo veseljoties un atrast tos kropljus kas neko nevar izdariit vieni. Vienmer staiga baros bet kad vienu nokjer tad bikses pilnas.

Link to comment
Share on other sites

Atceros, ka pirms gada ar manu draugu notika kas līdzīgs - 2 urloni pret viņu. Nakts. Nav apkārt cilvēku, nav kur spukt. Draugam piesējās: "Ei, mužik! Krutoi telefon!" Viņš vienkārši iedod abiem pa galvu. Viens aizbēg. Kamēr 2. atjēdzas draugs izvelk nazi un iedur tam otram kājā, un nazi pagriež. Pēc man zināmā tas pacans, kam nazi kājā iedūra un pagrieza kādu gadu pastaigāt vairs nevarēja.

Eniveij - Turies un nenokar galvu. Gan jau būs labi!

Link to comment
Share on other sites

:D bet nu es tur [te] lielāko daļu pazīstu tāpēc reti kas kasās,un vsp gandrīz vienmēr staigāju baros.turies.

Attachmetn mazus beernus neviens neaiztiek! :D Joke, nenjem galvaa!

P.s. dyversant atceros, ka arii manaa gadiijumaa paviideeja kaut kads kulons, tipa no zelta!!! LOL!

Ja es nemaldos es tev kaut kad banjaa staastiju par sho gadiijumu? KO?

P.p.s max'am pilniiga taisniiba!

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

:)

Kr4 ja vins ir viens, tad vajag pamatigi iekraut par to gjimi ar kadu deli, lai calis nepaspej ne nazi izvilkt, da neko.. Vispar man personigi tadi bomzi butu bail sist, bail tadelj, ka kas zin kas viniem ble pa slimibam parsitis seju asins, hiv un cauri ir..

hiv var dabūt tikai tad, ja tava brūce saskarās ar saindētā brūci un to ir diezgan grūti dabūt gatavu.

Btw. manas mammas brālis vienreiz stāvvietā no urlas narkomāna nopirka īsta sudraba ķēdīti par 5 LS ~_~

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Parasti jau urlas savaa rajonaa negopnjii, jo taadus aatri var dabuut rokaa.. nu vismaz taas ir manas domas, jo nebuutu sevishkji gudri gopiit turpat, kur dziivo, bet nu vinji jau ar galvu nedraudzeejas un viss ir iespeejams!

p.s veseljojies un dabuun vinjus rokaa!

Link to comment
Share on other sites

http://www.apollo.lv/portal/fun/1812/articles/32200/0 :thumbsup:

imho gāzes pistole ir pašnāvība! To verķi TOČNA nevajag pirkt un staipīt apkārt pašaizsardzībai!

Man arī agrāk bija huiņa! Parkā piepisās 2vos naktī kaut kādi 40 gadīgi kropļi un draugam turēja nazi pie rīkles un mēģināja šo appizģīt. Es izrāvos un skaļi zvanīju mentiem un džeki čali palaida vaļā un aizmuka, bet bija bailīgi!

Tagad urloni vairs nepiepišas... maitas tikai sīkajiem pišas klāt.. nožēlojamie suņi! :(

Var nopirkt krievu gāzes pistoli 8mm un pārtaisit par kaujas ieroci. Blow gāzes pistolēm tā nevar, jo tās ir taisītas no cinka.

Overmind - aizej pie ārsta! ;)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Bļeģ nu pizgec :@ turies! Bljed vajadzētu salasīt bariņu un iet sist tos bikšainos kropļus! Tepat Aizkraukle pie krievu skolas ir skeitparks, un visi bleģ tādi lepnie dirš virsū man "Ha stulbie latvieši nemāk pa rampām močit" pizgec man tādas dusmas sametās, bet huj tu viens pret baru ;@

Vajag rīkoties! Izsist viņus padlas :@

Teikšu mūsu latvija ir baigi neatkarīga, kātad riebjas pilnīgi kad ieraugu treniņbikses vai izdzirdu kādu krievu vārdu. Es staigāju pa rīgu dzirdu vien krievus(urlas)

Samuray: Izejam kursus visi un taisam medības!

Edited by Rush^
Link to comment
Share on other sites

Anyway manā pusē pagājušos Jāņus arī šāds atgadījums bija ....

9 purni spārda 1 manu draugu

Es pieskrienu noblaujos ew urlas .... dzeki ķipa nereaģē, lab pasaucu barinu draugus un nospārdijām 2 džekus un tad kautkāds kuilis hvz no kurienes izlīda un izšķīra, viņam rokās gāzene or smt like that vel bija

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...