Jump to content
GIGN Forum

Bļēģģj


overmind
 Share

Recommended Posts

Šodien ir mana viena no "laimīgākajām" dienām ever.

Vis sākās ar to ka pašķīros ar savu draudzeni, visai dienai garīgais nopists, uzvilkts, nekāds...

Tālāk seko tas interesantākais.

Sēdi ārā sakartojot savas domas, par to kas noticis, par to kas notiks un šeku reku nenokurienes tev apkārt uzrodas 7 nariki(urlas), iepūš kautkādu huiņu acīs, normāli atštaukā un paņem visas mantas.. aizpiš prom..

Labi ka satiku vienu čomu kas iedeva piezvanīt mentiem, kas diezko nepalīdzēja. Gaidam kādas 15-20 minūtes (atļaušos pieminēt ka mentu iecirknis ir 5min attālumā, ejot ar kājām), kamēr sagaidi un izstāsti visu kas noticis tie pidiņi mājās jau drošvien guļ :@ Nu neko, uztaisijām tripu busiņā pa Āgenskalna foršo rajonu, protams nevienu aizdomās turamo nesatikām. Viss ko menti varēja pateikt, ej uz iecirkni un uzraksti iesniegumu.. Bļeģ ja man būtu tā ka es knapi kājās varu nostāvēt (kā man tagad sāk palikt), viņi arī to teiktu?

BĻĒĢ. VNK nezinu kur likties, acis sāp, galva sāp tākā smagais būtu pārbraucis pāri :dohhh: .

Jebal.. vnk... :fsckinsad: ĀĀĀĀHADDAJLF Viss vienkārši ZAJEEEBAL!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu varēji jau šito ierakstīt nakts rīta spamā, bet nu man negribas tev te kaut ko dirst virsū, pats nezinu, ko darītu, ja ar mani tā notiktu.

Un vispār varētu uztaisīt reidu pa Rīgu, atpizģīt visas urlas un atņemt viņiem pašu dārgāko dzīvē, proti, sporta bikses. :)

Ko viņi tev nopizģīja ?

P.S. Jūtu līdzi -_-

Link to comment
Share on other sites

Āgenskalnā? man tas pats notika pirms gadiem 3 pie Krievu skolas, kas tur ir.

tieši šitādas lietas arī izraisa nepatiku pret krieviski runājošiem. nekas, naktī savāc pāris draugus, atrod urlu bariņu un smagi atdauzi. vieglāk ap sirdi paliks točna.

Link to comment
Share on other sites

A, kāpēc jāiet dauzīt nevainīgi cilvēki? vot tas čista ir debīli.

Pastulbi, ka pimpji vienkārši nepienāca un nepateica, lai atdod visu, kas tev ir, savādāk atpizģīs tevi, bet uzreiz jau iepirda acīs kaut ko un atspārdija.

Gan jau atkopsies, turies. ;)

Link to comment
Share on other sites

Rīt jau no rīa aiziešu uz to menteni (ja būšu spējīgs), uzrakstīšu iesniegumu.. A nez lombardos pārbauda tos telefonus? IMEI or kautkādus sērijas nr or bļe hzko?

EDIT: Bļin aizgāju uz toleti un nobijos. Krāsa sejai paliek arvien skaistāka :/

Edited by overmind
Link to comment
Share on other sites

Man jelgavaa pie autenes bija liidziigs gadiijums - chavela gribeeja man kaut kaadu telefonu pardot, liidz vienam momentam kad saaka prasiit lai atdodu savu, ko paalii biju daudz nedomaajot ievilku sham pa dullo nakamais moments bij kad izskreeja no kaut kurienes veel kaadi 4 snikeriishi un normali nomaseeja mani, atnjeema trubu, pikji. Tomeer neviena skramba man nebij tikai kulaks netiirs ar chavelas asiniim! Neko Peec tam aizbraucu veelreiz ar paaris puishiem un to vienu pidaru nokjeeru( kuram bija izdauziits shnobelis no manas rokas) iedevaam bietee i vsjo! Tikai taa ar tiem maitaam vajag!

Bet nu katraa iznjaa patiikami nav, ka shitaa izdaraas! Par mentiem vari aizmirst driizaak atrodi vinjus pats, nekaa menti to izdariis!

Link to comment
Share on other sites

ir bijis riiga kashkjis

tjipa peinaca bratellas un piedavaja kkadu kulonu davana, tjipa shie no gruzijas.. nu es ljavu turpinaties teatrim, kamer shie jau mana maka sakal ist ieksha tad gan vienam ieraveju kartigi pa presi un otram pa dullo, paveicas ka pieskreja pazistams dzheks un palidzeja jo viens chava, no bauskas autenes( tas ar liiko degunu) izvilka nazi .. blja

kopsh tal aika es vinjus lenu garu mediiju

un tev iesaku pacelt galvu, ja vien kakls nesap un lenu garu atrast, gan jau izdosies!

Link to comment
Share on other sites

Vis sākās ar to ka pašķīros ar savu draudzeni, visai dienai garīgais nopists, uzvilkts, nekāds...

Tālāk seko tas interesantākais.

Sēdi ārā sakartojot savas domas, par to kas noticis, par to kas notiks un šeku reku nenokurienes tev apkārt uzrodas 7 nariki(urlas), iepūš kautkādu huiņu acīs, normāli atštaukā un paņem visas mantas.. aizpiš prom..

Labi ka satiku vienu čomu kas iedeva piezvanīt mentiem, kas diezko nepalīdzēja. Gaidam kādas 15-20 minūtes (atļaušos pieminēt ka mentu iecirknis ir 5min attālumā, ejot ar kājām), kamēr sagaidi un izstāsti visu kas noticis tie pidiņi mājās jau drošvien guļ :@ Nu neko, uztaisijām tripu busiņā pa Āgenskalna foršo rajonu, protams nevienu aizdomās turamo nesatikām. Viss ko menti varēja pateikt, ej uz iecirkni un uzraksti iesniegumu.. Bļeģ ja man būtu tā ka es knapi kājās varu nostāvēt (kā man tagad sāk palikt), viņi arī to teiktu?

BĻĒĢ. VNK nezinu kur likties, acis sāp, galva sāp tākā smagais būtu pārbraucis pāri :dohhh: .

Jebal.. vnk... :fsckinsad: ĀĀĀĀHADDAJLF Viss vienkārši ZAJEEEBAL!

Man ar kaut kas bija līdzīgs pirms kādiem 5 gadiem , kad man urlas atņēma bombenes un atsita .

Jāsāk staigāt ar nazi !

p.s dzīve turpinās uz priekšu

Edited by apathetic
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...