Jump to content
GIGN Forum

Bļēģģj


overmind
 Share

Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

atcerējos vienu atgadijumu :superlol: :superlol: :superlol:

kr4 tā. mums kādi 13 gadi - basketbola komandai. esam kautkādos tur krievijas džungļos, strādnieku rajonā. tur tusējam pie sportzāles stāvietas. pienāk viens krievu tautības pipars ar kreklā bez rokām un random stuff tetuvējumiem. mēs krieviski nerubijam, bet nu saprasti var ''spički, jest?'' ''ne ne'' okok...tā. tālāk viņs jautā vai zin cik laiks. vienš džek izvelk mobīlo un pasaka angliski cik ta ir. krievs saka ķip ka nesaprot un lai parāda telefonu. ok iedod ar :D un džeks sāk spēlēt spēlītes - tai laikā kautkāds jaunais modelis tas bij. pēctam atvēzējas itkā liktu mūsējam, bet nu saprot, ka ir 5x lielāks un vienkārši paķer vagu. lol -pēctam dažas citas urlas viņu gāja meklēt un atsita.

P.S bet tas bij tik rēcīgi. mēs malā sēžam, skatamies, un rēcam vnk part to, ka šis iedeva šim telefonu. tajā brīdi, kad nospēra īs vēl pasaka ''ē'''klusiņām.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

čau!

skatos, ka tev neiet dzīvē, bet par tevi vēlāk. tātad čalis izsūdz bēdu, bet te, laba vēlējumu vietā, mazie pūkainīši sarakstījuši kaut kādus atmiņu stāstus, par kuru patiesumu es mazliet šaubos, un vēl kāda cita agresīvāka pūka jau veido grupējumus, kas tuvākajā laikā siros pa vakariem. tas viss tā tiešā saistībā ar naida kurināsānu, laikam "Palaidnības" diskusijas uzpeldēšanas iespaidā. ieteikums ir nerakstīt šos atgadījumu un sava viedokļa kopīgos savārstījumus, no tiem, ko jūs esat spējīgi izspiest, nevienam jaukāk nepaliks.

overmind, nu, uzzvani draudzenei, nekad neko skaidri nevar zināt. pārlieku galvu arī nevajag kūpināt, var gadīties, ka viegli palaid garām ko vērtīgu. bet tagad nenopietni, piekrītu par nazi, tādu vajag. bet tad nestaigā bezdarbībā un nestaipi krānu, aprodi ar ieroci un pavicinies brīvā laikā. jēga pameklēt youtube īsfilmas par naža tehnikām. lai tev labs laiks.

Link to comment
Share on other sites

Labi ka nav vizsmz kā pagājušo gad, kad dabuju pa bieti ar beiseni un stekiem, labi ka vispār izdzīvoju, laikam stiprs ķobis. :pizdiblee:

http://www.apollo.lv/portal/fun/1812/articles/32200/0 :thumbsup:

Tādā situācijā ka tu esi pret baru, domāju labāk ir gāzes pistoli, ko ta urļānu baram kas tevi ielenc izdarīsi ar kautkadu nazi (javien protams tā nav katana).

Link to comment
Share on other sites

Ā, jā. Atļaušos pieminēt ka tajā āgenskalna parkā ir viens nodurts un viens nošauts :axe:

āā + tur blakus vēl ir narkomānu rehabilitācijas centrs.. Jauks rajons..

Edited by overmind
Link to comment
Share on other sites

Overmind, būs labi, tik skaties ka seja nesapampst tā vairāk.

P.s. Atceraties, ka guļošu pretinieku sit tikai pilnīgi mīkstie un dauņi! :thumbsup: Nākamreiz kad kaujaties, atceraties ka sitot guļošu jūs sevi padarat par nožēlojamu niecību :)

Link to comment
Share on other sites

Overmind, gan jau viss atkal ies uz labo pusi :)

btw.tā jau arī nevar ka tagad urlas staigās ar gāzes pistolēm,gāzes baloniņiem kautkādie elektrošokiem.Tas vienkārši nav normāli tur jau nav padomāts pats ienadnieks to pašu iegādāsies un to izmantos ļauniem nolūkiem.

Link to comment
Share on other sites

Gazes pistoli nevajag pirkt, jo to var noturet pa istu un izvilkt pretim savu isto un iepilit tev ta, ka maz neliekas (tjipa cauruma vedera nav patikami).

Gazes balonini ari ir loti ok! Un mukt ir viss forsak! :P

Karoce - nak rudentinis, bus barga ziema! Celtniekus firmas atlaiz, valsts ekonomika iet dirsa, naftas cenas iet debesis! Gaidat suuurus laikus! Overmind - tad tu aizgaji pie arsta vai nee??? anyway - nedzer rugstosu alkoholu tagad, lai viss labi sadziiist!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

:axe:

āā + tur blakus vēl ir narkomānu rehabilitācijas centrs.. Jauks rajons..

arkādijas parkā,vai pie māras dīka ? nu tur man pirms ~2gadiem atņēma bmx,es vnk braukāju,pienāk klāt 2 urlas saka kko pa krieviski,es saku ''ja neponjemaju po poccku'',viens pidars izvelk nazi,es saprotu ka labāk tīties,bet ritenim jau nav tā ka iemīsi pedāli un viņš aizlaidīs uz 100km/h,jāieskrienas tak,es jau sāku mīties ar viens man pieskrien priekšā,otrs no aizmugures vnk iepiš pa muguru,es uz asfalta bļe nogrūzts,viens pidars uzkāpa uz pegām un otrs aizveda.. psc čist būs jānopērk gāzene.

Edited by attachment
Link to comment
Share on other sites

Eu man arii ir tie chigaani aka Rumaanji piedaavaajushi to kulonu :D

Situaacija taada: Pienaak 2 un saka ka ir no rumaanijas un nevar atrast celju uz lidostu. Es pastaastu kaa tur tikt un shis man iedod rokaas kulonu, jo itkaa vinsh miil Latviju un vinjam sheit loti patika. Uz ko es atbildu "Tak prosta?", vinsh "Da tak prosta, toka dai hotj paru santjim na dorogu". Tajaa briidii es uzreiz sapratu ko vinsh grib, atdevu apakalj to suuda kulonu un aizgaaju prom! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Un ko Tu ar gāzeni izdarīsi?! Cip iebiedēsi? :D lolik... Lai ko tādu pirktu jābūd atbildībai un prātam... Vienalga grūti būs pierādīt, ka Tu pirmais neizšāvi... Jo no tā varbūt smagi miesas bojājumi un no tuvumu nežēlīgi apdegumi...

Labāk iztikt ar asaru/piparu gāzes baloniņu... Pēc paša pieredzes:

Asaru - acis diezgan traki grauž, tās, protams, paliek sarkanas... Diezgan ilgi nevar normāli mirķšķināt...

Piparu - ja tiek vēderā - nu ir dir$ā, sāk dedzināt nenormali...

Link to comment
Share on other sites

Tiem, kas ir pamatīgi iedzēruši, asaru gāze neiedarbojas tik stipri... Piparu gāze ir smirdīgāka un vēl oranž\a krāsā :D Uzskatu, ka piparu labāka... (abas esmu izmēģinājis palūdzot draugu palīdzību to iepūšanā XD)

Link to comment
Share on other sites

Nesist guljoshu? yeah right. Ja man kads kasitos klat es iepustu seja un sparditu vinju. Tak reali padoma logjiski vinji dara tieshi tapat + baraa! Un uz ielas kada starpiba gulj vai negulj. Ja gulj tad pats vainiigs ka mikstais esi un guli tad logjiski tevi nosparda. Ja nu vinsh pieceljas un izvelk k-kadu hujnju no kabatam? a ta tu vinju nospardi un lai vinsh urinee asinis un viss.

Link to comment
Share on other sites

tjipa peinaca bratellas un piedavaja kkadu kulonu davana, tjipa shie no gruzijas.. nu es ljavu turpinaties teatrim, kamer shie jau mana maka sakal ist ieksha tad gan vienam ieraveju kartigi pa presi un otram pa dullo, paveicas ka pieskreja pazistams dzheks un palidzeja jo viens chava, no bauskas autenes( tas ar liiko degunu) izvilka nazi .. blja

kopsh tal aika es vinjus lenu garu mediiju

un tev iesaku pacelt galvu, ja vien kakls nesap un lenu garu atrast, gan jau izdosies!

Kas izvilka nazi draugs vai kk losis?

ja no bauskas iztāsti jo Bauskā necies urlas! visas urlas baidās nkāt arā jo zin kad atrausies un bauska gopstopi nenotiek ja notiek tie tiek atrasti 10 min laikā :D kr4 bauska tāda vieta kur urlas nevar parādīt savu :D atraujas pa pierei ivens un div :D

Edited by Lii.
Link to comment
Share on other sites

Nopērc gāzeni, pielabo un liec iekšā lodes ar skrotīm, pienāks kāds klāt, prasīs mobilo vai maku, izvelc pistoli un ielaid skrotis vēderā, vai kājā un leita darīta, pārējie, ja būs vairāki aizbēgs, kā mēs visi zinām, urlas baros jūtas krutas, bet, ja viens krīt pārējie laiž prom ko kājas ness... Esmu ievērojis interesantu lietu, ka bari ar urlām met līkumu bariem ar letiņiem, laikam jau pārāk mīksti, lai stātos pretī vienlīdzīgā skaitā...

Tas ar "rumāņiem" ir piedzīvots ;) atšūt viegli...

Link to comment
Share on other sites

Tas ar "rumāņiem" ir piedzīvots ;) atšūt viegli...

tikai uzmaniigi ar to paartaisii6anu.. viendien seezham makjiitii tie6i 4omam bija liidzi taada partaisita gaazes pistole. makjiitis jau skaitijas sleegts, bet caur pazistamiem tikam iek6a. nu vot peek6nji pistole kriit un dzirdu 6aavienu, visi cilveeki sastingst (mees, kaadi 10 cilveeki, un kadi 2 mc darbinieki). nosakuma paskatos visi dziivi, tad 4oma (kuram piedereja pistole) meitene pieceljas un no dibena asins strulja..

beigas protams viss beidzas labi, bet tomer ta lode izgaja cauri kreslam, dibenam, un slimnica vinu no vedera iznjema.

ta ka skataas, partaisit pistoles ir pat ljoti nedro6i, pat biksees var iz6aut..

Edited by Don Bass
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...