Jump to content
GIGN Forum

Mutes Brūķētājs


Ziediņš
 Share

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:lol: Taalaak par sho topic taapat netiksiet un lielie "saticeeji" cik aatri atnaaksiet tik aatri aiziesiet. Taa kaa es te seezhu. B)

:papa:

Netrauce mums stradaat, nesi pirmais un pedejais, kad dikti aatri tiek atrasts, un nemiiz vajadzes aizbrauksim, ne jau tevi sist, nee vnk paskatities uz shitaadu mutes braketaaju dzivee, un varbuut iesist :unsure::lol:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

ok,mekleejiet, dariet, brauciet! es vnk pateicu cik jums shis pasaakums buus bezceriigs. Hollow life, pa cik tu man atgaadini geju un man geji nepatiik un ja tu nebuus apmiizies, naaksi pirmais ok? buus interesanti paskatiities vai peec tevis veel buus kaads gribeetaajs. es go spatj. :zZz:

Link to comment
Share on other sites

Vēlējos vien piebilst to, ka tās sporta virsotnes, kuras dienas varonis ir sasniedzis, ir galda hokejā. :10cm:

Link to comment
Share on other sites

Es varbūt varētu infu sadabūt, jo man arī ir viens starpnieks @ dr.lv

paprasīšu kautko.

JES viņa viņu pazīst, esot cilvēks kā cilvēks, es paprasiju, la idabūt vel informāciju kad būs mājās.

Edited by Hiid.E
Link to comment
Share on other sites

Labriit, kurkuleeni! Tiko pieceelos un juutos baigi fifiigi. Hollow Life kokchu nedabuusi, es iekavaas tur kaut ko biju ieraxtijis, ko tu aciimredzot palaidi garaam. macho pirms taisi taadas smieklu leekmes, varbuut paintereseejies cik daudz tu par to zini, un pie reizes izsniedzu jums visiem bezmaxas uzaicinaajumu uz eiropas chempionaatu no 13-15 juunijam, liidzi njemt karseejmeitenju aksesuaarus un tauriites. Buushu pagodinaats par savu fanu puuli, ja labi leekaasiet un taureesiet, parunaashu ar federaaciju lai naakamvasar uz Pasaules chempi Ungaarijaa jums atsevishkju autobusu pieshkjir + pats personiigi briivpusdienu talonus pieshkjirshu. Aa un naakamais uzdevums noskaidrojiet ar ko veel esmu nodarbojies un ieguvis Latvijas chempionaatos godalgotas vietas, citaadi FIB juus neuznjems savaa kolektiivaa.

aa un gribeeju pateikt cik ljoti mani juus uzjautrinat, skatos pat visaadi 16 un 17 gadnieki springjo, kaa kuuku sietos ielikushi, kau ko meklee, prasa. Silts ieteikums, pirms kaut ko darat, padomaajat par savu meerkji, jo taapat ne kaads brauks ne ko dariis, vnk bara instinktaa juus te njematies kaa mazi beerni, ap dzimshanas dienas torti, taa ka taadus kas nav mednieki :lol: arii dziivee neraxtiet neko, jo taapat vai nu ja buus jums taa laime satikt dziivee iesiet ar liikumu vai dabuusiet pilnas bixes (maigaakajaa variantaa).

aa starp citu sveicieni hakupuisim kesh`am, galiigi aizmirsu par tevi miiljuminj! :kiss:

Edited by Streelnieks
Link to comment
Share on other sites

zemūdens hokejs :lol:

Nee nu ja tev kaut kas ir pret manu nodarboshanos, mani tas nepis, veel jo vairaak taapeec, ka sheit par to ir tik "zinoshi" cilveeki, padalies ar mani kur tu juuties speeciigs, jo pagaidaam tu sheit peldi kaa kakucis pa virsu, un es redzu cik tomeer baala peecpuse sleepjas aiz taa graciozaa nika - macho.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...