Jump to content
GIGN Forum

Mutes Brūķētājs


Ziediņš
 Share

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:D , a ja atbrauktu ar kau kaadiem draugjeljiem, tad tikpat aatri arii aizbrauktu. so, be cool!

kapeec lai es neaizbrauktu neapluukot tavus jaukos diplomus.. un kapeec tevi nepamet doma, ka visi tev grib sist? tu vnk tik ljoti izlielijies ar saviem diplomiem.. ka mani nepameta velme tos apluukot, kaut vai iemet paaris bildes ar latvieshu valodas olimpiaades diplomiem.. protams, ja tev kaads ir...

Link to comment
Share on other sites

Es neesmu spēcīgs nevienā sporta veidā un ja godīgi, man tas liekas daudz foršāk nekā plātīties ka es esmu SPORTA VIRSOTNĒS un dabūt kaut kādu diplomu par *histēriski smiekli* .... oi.... oi, ļauj nedaudz atiet.... fuuu....... .... GALDA HOKEJU. bwaaaahahahahahaha :superlol:

oi *noslauka asaras* - es nevaru čalīt. Man vienmēr ir fascinējuši tādi kadri kā tu. Pacepies vēl par kaut ko :)

Vai varbūt ieskanē savu diplomu (tikai ar parakstu lūdzu :) )

Link to comment
Share on other sites

:superlol:

oi *noslauka asaras* - es nevaru čalīt. Man vienmēr ir fascinējuši tādi kadri kā tu. Pacepies vēl par kaut ko :)

Vai varbūt ieskanē savu diplomu (tikai ar parakstu lūdzu :) )

tev nāksies uzgaidīt, kamēr viņš kļūs par photoshop pr0^ ;)

Link to comment
Share on other sites

macho, daudz forshaak ir raustiit kuli un izteikties par lietaam par kuraam neko nezini? un esi paarliecinaats, ka shajaa sporta veidaa dala tikai diplomus? Veelreiz saku, nu pirms dirs kau ko pasmelies informaaciju, citaadi tu smirdinies, kaa 13 gadiigs tiinis, uztaisi tu gignaa turniiru kur es vareeshu vinneet 3000$, tad varbuut saakshu domaat par savas nodarbes nomainju, a pagaidaam ej vago kartupeljus, un gaidu kaadu mazo siikpirdi kursh sameklees kaadaa sporta veidaa veel esmu bijis Latvijas chempionaatos godalgotajaas vietaas, un tad uztureesim sarunu taaalaak.

Link to comment
Share on other sites

es labaku teatri uztaisju pa vinu :unsure:

vinam -10 :thumbsdown: lai iet maaciities

macho, daudz forshaak ir raustiit kuli un izteikties par lietaam par kuraam neko nezini? un esi paarliecinaats, ka shajaa sporta veidaa dala tikai diplomus? Veelreiz saku, nu pirms dirs kau ko pasmelies informaaciju, citaadi tu smirdinies, kaa 13 gadiigs tiinis, uztaisi tu gignaa turniiru kur es vareeshu vinneet 3000$, tad varbuut saakshu domaat par savas nodarbes nomainju, a pagaidaam ej vago kartupeljus, un gaidu kaadu mazo siikpirdi kursh sameklees kaadaa sporta veidaa veel esmu bijis Latvijas chempionaatos godalgotajaas vietaas, un tad uztureesim sarunu taaalaak.
\

strelniek lidz tu spesi macho ar vardiem nolikt paies 1000x gadu ja ne vairak :D:D

vari nemaz necensties

Edited by hollow^
Link to comment
Share on other sites

Nē, dārgo strēlniek, daudz foršāk nav raustīt kuli (ko tas vispār nozīmē? man liekas, ka tas varētu būt diezgan sāpīgi - laikam kaut kāds galda hokejistu jociņš, viņi laikam viens otram dušās (jūs tādās vispār ejat pēc sava megasaspringtā un ūberfiziskā sporta veida?) viens otram rausta kules) un izteikties lietām par kurām neko nezini (un nav vēlēšanās zināt) - daudz foršāk ir stāstīt visiem kāds varonis tu esi kaut kādā pagalma sprunguļu mešanā un uzskatīt to par dzīves sasniegumu. Bet izskatās, ka tu to nesaproti.

Man nav jāvago kartupeļi, tu stulbeni :) vai arī tu uzskati, ka visi, kas nepārzin VISLABĀKO SPORTA VEIDU PASAULĒ - galda hokeju, automātiski arī nemāk pelnīt?

Un man likās, ka tikai parastajā hokejā var atdauzīt smadzenes :) tev viņas izskatās izsistas no ierindas jau labu laiku.

Bet nekas, priecājies kamēr vari par savām SPORTA VIRSOTNĒM ar saviem 3 līdzjutējiem (mammu, māsu, kurai mamma lika atnākt un suni), jo neizskatās ka tāds ūbersmadzene kā tu dzīvē tālāk kaut kur tiksi :)

Link to comment
Share on other sites

reneim, tad jau atkal sanāk, ka tu tikai runā, bet neko, atkārtoju, neko nedari. pats teici, ka tiem, kas uzskata kesh par []vīriņu tu ws uzliksi kokču, par tām iekavām vari stāstīt, eeem, ne man.

reneim, es skatos, esi ļoti apmierināts ar sevi un savu dzīvi, tas pat nedaudz sāk pārsist macho, bet ir viena liela atšķirība, macho negrib sist pus cs komjunitij Latvijā ( nu labi, macho gan jau ka kāds gribētu, bet noteikti nav nr. 1), pat suffix var atvilkt savu pakaļu no Ventspils, tu diemžēl esi tikai virtuālais virubala.

Link to comment
Share on other sites

es te to visu palasiju jau vakar 11 vakara un aizmigu. sshorit tas pidinsh jau ir atrasts.

klau uuber pr0, ja tu esi tads skillz0r pwnz0000r LV , tad davaj es tev velak iedoshu elementarus 10 klases olimpiaazhu uzdevumus...

es domaju ka tev buutu laiks saakt kluseeet un atvainojoties pazust...

tiesa gan ja brauciet pakjeriet mani liidzi. es vinjam darishu labi :) smaidiis ar smaganam.

Link to comment
Share on other sites

:muahaha:

Mihejevs_Caics_Pukinskis.jpg

nu nez kā tev tur ar virsotnēm..

Pasaules tūres rangā tikai 11 vieta. (ņemot vērā, ka LV biedri ir 1. vietā)

Pasaules rangā tikai 23. vieta. (laikam, Tev virsotne ar skaitās Gaiziņš)

piemīlīga bilde ^_^

beidz, viņš ir virsotnēs, tas viņam ir vienīgais dzīvē, you can't take that from him.

Link to comment
Share on other sites

macho gari nerunaashu, tu esi 0 un jaa kesh tachu nav wh :lol: Hollooo, ja 1 cilveeks = pus Cs komjuuns ok, un skatos esi aizmirsis kaa izbaazaam tevi un tavu uuber komandu keked, kad es ar tiimu bijaam lanaa. un aciimredzot par to kaapeec nebiju uz peedeejo lan cup arii tev nav nekaadas ponjas. Bet galvenais ka tu tur biji, pats nespeeleeji un kaa ziliitis skraidiji ap alu bljaujot NICE. good job! Teddy tu google`s paveelniek, naziiti un hiides man juusu zheelpalika, pateikshu priekshaa bumba 6 vs 6, 3 setu uzvara... un tagad pasakiet kaaada huj raznjica vai esi LV vicechempions galda hokejaa vai LV vicechempions volejbolaa? un galvenais jau ka tos smaidinjus te montee tie, kas pashi vispaar neko vairaak par mammas uzslavaam un atziniibu nav sanjeemushi. buy PAMPERS and be brave!

Link to comment
Share on other sites

Pasaules tūres rangā tikai 11 vieta. (ņemot vērā, ka LV biedri ir 1. vietā)

Pasaules rangā tikai 23. vieta. (laikam, Tev virsotne ar skaitās Gaiziņš)

ja tu speetu Pasaulee kaut 1000 niekaa ielauzties, veel varbuut uzklausiitu tavu viedokli, bet taa kaa tev un visiem sheit paareejiem liidz tam ir tikpat taalu cik liidz Antarktiidai, es atljaushos pasmiineet.

dyversant beidzot, jau sen gaidiiju kad kaads droshsirdis saduushosies un izspridzinaas tamliidziigus textus, tikai zheel ka tie ir tikai texti, jo realitaatee var sanaakt tev ko nelaagu biksees ielikt. :lol:

Edited by Streelnieks
Link to comment
Share on other sites

nu zini ko, nemacesu teikt te pa visiem, bet dazus es te pat dzive esmu redzejis + te daziem maniem draugiem ir dazi paziistamie, un es zinu to kad tu patreiz smagi kludies :zhaav: tu esi garlaicigs cilveks, pat loti, vsp pastasti kada jega no visam tam uzslavam no visiem tiem 4empionatie* (fak es taks rakstiit nejedzu :D ) respektiivi, man jau pietiek ar to kad es pats zinu uz ko esmu spejigs un cik gudrs esmu, man nevajaga nekadus shitus vairak :D lidz sim no visam olimpiaedm kur bija japiedalas man ateicos, jo man tas nava vajadzigs pectam sedet ar 3 vai 2 vai pat 1mo vietu, tas ir totals bullshits

Link to comment
Share on other sites

Man nolaižas rokas tik spēcīgā idiotisma priekšā. Nejūtu vairs jēgu turpināt te bazaru ar kaut kādu čirkaini priecīgu galda hokeja grandu, kas vēl pie tam csā grib kaut ko sasniegt :) Ej paspodrini labāk savus diplomus, runāšanai neesi radīts.

Link to comment
Share on other sites

:) Ej paspodrini labāk savus diplomus, runāšanai neesi radīts.

es ta vismaz kaut kam esmu radiits, atshkjiriibaa no tevis, un kur tu izraki ka es CS`aa kau ko gribu sasniegt? :baby: Mongolija tavas maajas, draugs! B) lai tev viss izdodas tavaa Superiigajaa dziiviitee! kesh tachu nav WH :lol: un zirneklji lido! :cool: vsjo, poka, poka!

Link to comment
Share on other sites

Paldies reneim, paldies tev. Es tiešām izņirdzu dirsu par visu šito padarīšanu. Teikšu vēlreiz, paldies, tev, ka esi ar mums. Tā, nu ko turpināsim topiku ar saviem diplomiem, sasniegumies, SPORTA VIRSOTNĒM?

Maniem kaimiņiem ir kollijs, kurš ieguvis 1. vietu kkādā suņu konkursā, AHUJENNA NE? VIRSOTNE!!!

Es esmu sporta virsotnē, jo MANS DRAUGS IR LATVIJAS ČEMPIONS 110m/b (ja tu sajēdz, kas tas vispār ir), bet es paliku tikai 11. BET ES ESMU VIRSOTNĒ! JĀ!

Ā, un btw, kek'ed tu vinnēji skrundas lanā? Vispār, čalīt, kekd ir mix komjunitijs, kas sastāv no pacmit čaļiem, tā kā nekāds dižs sasniegums tas nav, jo ne vienmēr spēlē viens un tas pats sastāvs, tāpēc arī ir tik nestabils sniegums, piemēram, @ gotgame.

p.s. macho "Un man likās, ka tikai parastajā hokejā var atdauzīt smadzenes smile.gif tev viņas izskatās izsistas no ierindas jau labu laiku." lmfao:muuuahaha: :muuuahaha: :superlol: :superlol: :superlol:

Bļad, paļubomu no tā soma ar galda hokeja ripu atrāvās :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...