Jump to content
GIGN Forum

Mutes Brūķētājs


Ziediņš
 Share

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nja izlasiju visas 17lpp un nesapratu vienu lietu jus te patiesham krajat visi postus jo te tik apmeram 20cilveki vinju grib sist un tad labi viena lpp sarakstitu kur tiktos un viss bet ne protams parejiem ari jaspamo un jasaka ''Protams es arii braucu'' kaut pats zin 100% ka nebrauks vot nax lielities ka esi varonis kas var aizbraukt un iedot pa muti kadam tad brauc un nofilmee nevis runaa te :blelohs: Veel ko pamaniiju pats galda hokeju ari ik pa laikam ar draugiem uzspeleju nu un kas tur slikts? Ja cilvekam patik lai spele jus jau ari spelejat tos shitus cs, mu , wow lai vinjs spele GH kapec vaijg piekasiities?

Veel viens moments...Nu ja chalis ir 11. vai kurs tur pasaule nu malacis bet jus jau uzreiz apdirshat domajat ir tik viegli bidit tos cilvecinjus :D :D

Labi tulit saks pie manis piekasiities laikam eju dariit to kas man patiik C-Walk :lalala:

Link to comment
Share on other sites

Sveiki, kurkuleeni! Biju uz laiku pazudis, sakarā ar to, ka Kambalam bija nepiecieshams sparingpartneris gaidaamajai ciinjai.

Tad nu taa, veelreiz atkaartoju NU NEDIRSHAT, JA NEKO NEZINAT UN JUMS NAV PONJAS PAR KO RUNAAJAT! Vnk smiekliigi skatiities, kaa cilveeki, kas neko vairaak par monitoru un savu kraanu nav redzeejushi teelo expertus un baarsta peerles.

Tas, ka tu un paareejie neko nezinat nenoziimee, ka to neraada pa TV. Pieljauju ka tev 7TV kanaalu maajaas neraada, tapeec luudzu

un skaties.

Veel viens experts... Galda hokejs Latvijaa ir oficiaals sporta veids, taapat kaa basketbols, futbols hokejs utt. Par labiem sasniegumiem taapat kaa citu sportaveidu paarstaavji, no valsts sanjemam preemijas utt. Labi, eju baudiit sauli. Lielie brauceeji, esmu ielaas, uz priekshu!

Link to comment
Share on other sites

uufiijs ir tas pats, kas strelnieks, vinsh tagad meigjina pieraadiit caur saviem entajiem kontiem savu taisniibu!

Link to comment
Share on other sites

Drīz fīšku spēlēšana , kā arī kabatas biljards būs olimpiskais sportaveids!

:superlol: :superlol: :superlol:

Negribas tur rakaties, bet var iedod tiesu linku kur rakstits ka GALDA HOKEJS [ tik sexiga spele ] ir officials sporta veids.

a, un es shodien parskreju Hailem.

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

Uzņemšos uz sevi šī topika aizslēgšanu. Ja kas, tad sitīs mani, bet pēdējās lapās notiek viena vienīga foruma poustu vācēju spamošana beztēmā. Ja būs kāds foršs telefonsarunas ieraksts vai kāds stāsts par to, kas notika r3nam3 dzīvajā apciemojot, tad jau droši varēs veidot jaunu topiku un par to visu diskutēt, bet šis topiks sevi ir izsmēlis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...