Jump to content
GIGN Forum

Mutes Brūķētājs


Ziediņš
 Share

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Baznicu dievs.

mexico beidz ar katru tavu nakamo postu, es aizvien skalak smejos, sekas bus sudigas, ja te ko dirsisi.

ALELUJA.

nedraudi man, tu mazais seskuleen!

Ja nav nosleepums , kadas bus sekas , esmu loti zinjkaarigs.. :terminator:

Link to comment
Share on other sites

daпзji piekrоtu mexico, jo ar sveрiem numuriem izrоkoties nav fфrрi, nu nejau kв fruktainais un citi minзja, likt sludinвjumos u.t.t Protams, var zvanоt, un normвli parunвt kв benciks to taisвs darоt.

p.s SEKTOMВТI. :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

ew, nu čista te kārtējo reizi ož pēc "mēs brauksim, mēs darīsim, bet, kad jābrauc visi klusi." nu, davai, tad sākat kko darīt. štukot uz kuru dienu, cikos, kā tiksiet utt., lai tā lieta iet uz priekšu. savādāk jūs nebūsiet labāki par to pašu strēlnieku, kas tukši runā un beigās pat viņam izrādīsies taisnība, jo viņš jau pašāsākumā teica, ka nekur neaizbrauksiet!

Link to comment
Share on other sites

nu padomaa pats un ja nevari izdomaat, tad tev arii visi 5i nav maajinjaas.. ;) kaadas veel muljkjiibas neizdomaasi, moshk vinjsh no valsts muuk araa vai arii veel dievs kaadus sazin izmisuma soljus sper lai tikai juus nesatiktu?!

reaali es juutu ka te taas idejas un no zila gaisa naakushie spriedumi kljuust arvien smiekliigaki un smiekliigaaki taapeec vnk buus jaavadaas peec principa "gudraakais paklusees", kaa iespeejams kaads to jau ir izdariijis , jo jums jau te sakaamaa neaptruuksies kaadam laikam.

Edited by mexico
Link to comment
Share on other sites

;) kaadas veel muljkjiibas neizdomaasi, moshk vinjsh no valsts muuk araa vai arii veel dievs kaadus sazin izmisuma soljus sper lai tikai juus nesatiktu?!

Nē, viņš cītīgi trenējas mest pa kustīgiem mērķiem ar galda hokeja cilvēciņiem, lai būtu sagatavojies, kad cilvēki ieradīsies viņu sist.

Link to comment
Share on other sites

Vsjo es jums saku es aizbruakshu uz to skrundu riit at( ja buus briivs laiks) un iedoshu tam siikajam pa ausiim tad caur vinju uzzieshu mexico, kursh uzstaajas kaa aizstaavis un arii to nedaudz papurinaashi un tad to rename iemetiishu mashiinas bagaazhniekaa un uzmetiishu paris saules! Tad vediishu pie vecaakiem taadu iznjurciitu un luughsu lai vinsh man atvainojas vecaaku priekshaa! :D

p.s. es jums saku zvanu plkst 1:00 pacelj pasaka JAA, es prasu Raivi uzreiz klusums dzirdu kaa elpo klausulee ( nu nee nejau taa kaa nomiizis prosta suka elpo klausulee un nerunaa)! Zb klausiities elposhanu nolieku peec 15min zvnu veelreiz aiznjemts ( nodomaaju ka gigneri zvanaas) peec kaada laika zvanu velreiz atkal pacelj un tik elpo... beigaas pat peiljaavu domu, ka mees zvanam pa visam svesham cileevkam un tas nabags nevar atkauties no dulajiem gigneriem!

LoL es veispaar no visa shii skandaala esmu taa parnjirdzies! es gignaa esmu 2-3 gadus bijs savi joki sheit, bet nu ko shaadu es nekaidiiju! Zvaniishu uz tautas balsi "Vai internetaa var uzdoties par to kas neesi???" LOL :superlol::superlol::superlol::lolza::lolza::lolza:

es 1:40 sen neesmu shitaa smeejies! TNX streelniek tev jaaiet Dave Chappelle pa kurpju slaukji!

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

:D

p.s. es jums saku zvanu plkst 1:00 pacelj pasaka JAA, es prasu Raivi uzreiz klusums dzirdu kaa elpo klausulee ( nu nee nejau taa kaa nomiizis prosta suka elpo klausulee un nerunaa)! Zb klausiities elposhanu nolieku peec 15min zvnu veelreiz aiznjemts ( nodomaaju ka gigneri zvanaas) peec kaada laika zvanu velreiz atkal pacelj un tik elpo... beigaas pat peiljaavu domu, ka mees zvanam pa visam svesham cileevkam un tas nabags nevar atkauties no dulajiem gigneriem!

LoL es veispaar no visa shii skandaala esmu taa parnjirdzies! es gignaa esmu 2-3 gadus bijs savi joki sheit, bet nu ko shaadu es nekaidiiju! Zvaniishu uz tautas balsi "Vai internetaa var uzdoties par to kas neesi???" LOL :superlol::superlol::superlol::lolza::lolza::lolza:

es 1:40 sen neesmu shitaa smeejies! TNX streelniek tev jaaiet Dave Chappelle pa kurpju slaukji!

tev pat savu kraaninju no bikseem izvilkt nav speeka kur nu veel kaadu papurinaat.. :lalala:

Link to comment
Share on other sites

Blood, jūs visi esat pidiņi. Man ir lauzta kreisā roka, bet jūs te tādus sūdus dzenat (un ne jau tā, kā to dara pediņi), ka izbrīvēšu tās pāris minūtes, lai te kaut ko ierakstītu.

Pirmkārt, viena pagale nedeg. Pieņemu, ka Raivis varētu būt vienīgais bērns ģimenē, kas ir pieradis, ka viņam vienmēr ir taisnība, tāpēc arī izveidoja topiku, kurā mēģināja norādīt, ka viņam ir taisnība. Protams, atradās cilvēki, kam vajadzēja atbildēt ar saviem sūdainajiem postiem.

Otrkārt, jo sūdu vairāk baksta, jo tas vairāk smird. Un šajā gadījumā tas nav tēmēts Raivja virzienā - sūdi ir abās pusēs. Vispār jau nav ko brīnīties - šī "diskusija" notiek internetā, un internetā jau visiem ir 50 cm peņi (lai ko tu teiktu, mans penis par 10 cm garāks :10cm:). Galgalgalā, ja man ir 50centimetrīgs, es nevaru pieļaut, ka kāds man mēģina norādīt, ka man nav taisnība.

Treškārt, protams, galda hokeju grūti nosaukt par spota veidu, bet cik no jums ir kaut ko sasnieguši? Šis puisis izdarīja kļūdu, pasakot, ka ir kāda sporta veida virsotnēs - tas nebija korekti, bet pietiktu vienkārši viņam par to aizrādīt, nevis sākt ņirgāties. Kā jau minēju, cik no jums vispār ir kaut ko sasnieguši? Vai tā ir skaudība, kas mīt jūsu sirsniņās.

Ceturtkārt, par latviešu valodu. Ja Raivis šo nelasa, tad nododiet manu sakāmo viņam (šis attiecas uz viņa draugiem). Ja Raivis latviešu valodas olimpiāžu laureāts, tad viņam būtu vēl vairāk jākaunas par nepareizas valodas lietošanu. Es saprotu, ka ir cilvēki, kas nezina vai ir aizmisuši kādus latviešu valodas likumus, bet olimpiādes laureātam tas ir nepiedodami. Kuš cits mūsu valodiņu kops, ja ne mēs? OKUPANTU CŪKAS???!!! Diez vai... Latviešu valodas olimpiādes galvenais mērķis diez vai ir noskaidrot, kurš vislabāk zina mūsu valodiņu. Galvenais uzdevums ir likt bērniem lietot pareizu valodu un apzināties valodas svarīgumu, arī to, cik nozīmīgi arī ikdienā lietot pareizu valodu. Te gan vēlētos pieminēt, ka daudziem te valodas lietojums ir draņķīgāks par Raivi. Kopsim savu valodiņu.

Piektkārt, ar kreiso roku rakstīt ir apgrūtinoši.

Sestkārt, atgriezīsimies pie šīs diskusijas - atgriezīsimies piepirmkārt un otrkārt. Raivis iesāka topiku, kurā apvainoja visus cilvēkus, kas šeit uzturas. Nav brīnums, ka daudzi (ar saviem 50centimetrīgajiem) to nevarēja pieņemt. Taču, kā visi zinām, internets nav anonīms (kā tas te tika uzskatāmi parādīts). Iesaku padomāt - vai tu (JĀ, TU) reālajā dzīvē tā runātu? Vai tu tiešām visiem, kas tev nepatīk, pateiktu, ka viņi ir bezsmadzeņu idioti? Ja tā, tad man tevis ir žēl.

Un galgalgalā laikam jau nobeigšu savas mātes (starp citu, vai tu vēlētos, lai tava māte tavu izdarību dēļ cieš no kaut kādiem pidiņiem, kas traucē viņas mieru, veicot debīlus zvanus?) vārdiem (ne viņa pirmā, kas to izdomāja, bet pirmā, kas to pateica man) - ja tev nav nrkā laba sakāma, tad paturi to pie sevis.

P.S. Vēl kāda lieta - atrodi sevi. Atrodot sevi, tu kļūsi par apmierinātāku cilvēku, un nebūs jāuztraucas par kaut kādiem (pēc tavām domām) stulbiem pidiņiem, kas (it kā) bojā tavu dzīvi.

P.P.S. JŪS VISI MIRSIET!

Link to comment
Share on other sites

Dr. Pain jau te visu tik sīki izstāstīja, ka varētu jau šo topiku slēgt ciet!Viņš jau gandrīz kā Ivars Godmanis-visu sīki pa punktiem izstāstija! :superlol::respekt:

Lavrx, runājot par to, ka tu brauksi uz to Skrundu, man tev ir piedāvājums!Kroč, kad brauc uz Skrundu, tad jau Saldum ir jābrauc cauri?!Ja, tu brauc cauri Saldum-vari šeit apstāties, un mēs varētu ar taviem čomiem uztaisīt vienu streetbola maču?Vienkārši, ja ir vēlme, tad varētu, jo droši vien pēc garā gabala, taču gribēsies bišķi piestāt! :hm: Varu pat palūgt Omei, lai šī uztaisa ēst-garšīgo karbonādi ar kartupelīšiem!Varēsiet parīt, un tad ar pilniem spēkiem doties uz Skrundu! :zorro: To jau jūs variet darīt, kaut vai uz turieni braucot, vai arī atpakaļ braucot uz mājām!

P.S.Visu ko varam sarunāt-goda vārds!(Zvaniet uz Fruktinja rezidenci pa tel. num.-26097552)

P.S.S.Neriskējiet ākstīties, jo man ir baigā ierīcīte, kas varēs jūs atpazīt! :w00t: :w00t: :w00t:

Edited by Fruktainais
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...