Jump to content
GIGN Forum

Mutes Brūķētājs


Ziediņš
 Share

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ehhh es pa nakti uzzinaju, akd vins kaadreiz skrundaa volejbolu spelejis, un laikam bijis baigais speelmanis, kad izlmis pariet uz galda hokeju :muahaha: Cik staastiija zinami cilveki, kas ar vinju cw spleejushi, jau tur vins ir paradijis savu daunismu, ta ka nav jauztraucas, par sheit notiekosho :pizdiblee:

Streelniek iedod savu adresi, nu nemiiz veciit, mees diplomus gribam apskatiit :zhaav:

Link to comment
Share on other sites

lol, no kurienes tas čalis bija? Nebija Skrunda?

Pukinskis Anicets - Rupniecibas 12 Skrunda - 3331822 - LV-3326

Šitas nav kaut kāds radinieks? :)

jāiečeko, vai man nav kāds jaunāks variants

edit:

opā, tajā adresē vēl dzīvo Ingrīda Pukinska. Tā nav šī brīnumbērna mamma? :)

p.s.

šitie ir kaut kāda ~2005 gada dati :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tā bija viņa mutere, kas pacēla un atbildēja, ka Raivītis esot, tad viņai ir diezgan erotiska balss :D

Viņs laikam mammai nekad nepiedos :S

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

žēl, ka tik tālu jābrauc, man gribās aizbraukt nofočēt viņa diplomus :)

jāapdeito pirmais posts ar info :)

edit:

apdeitoju. Nu re - a job well done ^_^ - kārtējais mudaks atrasts. Jāaizsūta viņam pa pastu moška kāda mīlestības vēstule :)

edit2: ē toč - ķipa es esmu tava ilggadēja galda hokeja fane un es GRIBU BĒRNUS NO TEVIS. PLZPLZPLZPLZ!

Link to comment
Share on other sites

Es vareetu uznemties noorganizeet braucienu pie r3nam3 , bet kaadam bus jauznemas savaakt 52 cilveeku armiju. :sparta:

buutu veelams visiem, kas veelas braukt , pieteikties pie manis privati irc.lv nick : mexico.

Link to comment
Share on other sites

nene - galda tenisā ir svarīgi ātri kustināt rokas uz priekšu un atpakaļu, kā arī pietiekoši ātri kruķīt tos sūdiņus. Kā ellē rattā tam var trennēties nezinu - garā zīmuļdrāžamā bāzt garu zīmuli un drāzt :)

novijas - ffs, beidz spamot.

Link to comment
Share on other sites

:sparta:

Pie reizes varesu uztaisiit ekskursiju pa skrundu.

Tev laba ideja! :lol: Zin kur rēcīgi izklausās-Savāksimies 52 strēlnieki, lai sanāktu aptuveni viens tāds mazs bataljons-pret vienu pašu Strēlnieciņu! :noper: Re, ko var izdarīt liela mute!Hannā viņam ir, vienīgais varbūt viņš izdzīvos, ja tur Skrundā viņam ir baigā braņdža ar urļikiem, bet es par to ļoti šaubos! :kill:

Link to comment
Share on other sites

:lol: Zin kur rēcīgi izklausās-Savāksimies 52 strēlnieki, lai sanāktu aptuveni viens tāds mazs bataljons-pret vienu pašu Strēlnieciņu! :noper: Re, ko var izdarīt liela mute!Hannā viņam ir, vienīgais varbūt viņš izdzīvos, ja tur Skrundā viņam ir baigā braņdža ar urļikiem, bet es par to ļoti šaubos! :kill:

šaubos vai vietēji urļaki k-ko darītu 52 purniem, jo mēs tak zinātu kur viņi dzīvo un ja labi gribētu nākamreiz atbrauktu ar 5 autubusiem :pizdiblee:

Edited by 0.7lb
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...