Jump to content
GIGN Forum

Mūsū Mazie Brāļi Urļiki


JimBugA
 Share

Recommended Posts

:blink: Jo es domāju, ka ne man vienīgajam ir labi draugi no krievu u.c. tautību pārstāvjiem...

B**d tu mullaap kuraa bridi ir teikts, kad visi krievi lohi ? Man ir daudz draugu krievu, tu vnk esi neapmierinaats 14 gadiigs jefins kurs veel neko nesaprot. Muusu teksti par urlaam ir taj dalai cilveku, kas staigaa striipaas augsti paceltu galvu un grauzh semackas ! Kura bridii tu redzi naida kurinashanu ble*?

Besii kad shitaadi nejegas blato apkart...

aaaa bucher ir visu gansu gansu ganss !!! :pizdiblee::10cm:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nu labi kiwis turbogans :kill:

kr4 vbyuer arii gans :kill:

Mans viedoklis urla= tas, kas ienīst latviešus | gans, tas kas ienīst krievus...

un es nepiederu pie rasu naida kurinātājiem

Link to comment
Share on other sites

Nu ir tie cilvēki dažādi...

Manā kursā iet 3 krievu tautīabs pārstāvji, 2 ir normāli, bet sāk besīt tas, ka viņš visās stundās runā krieviski u žēlojas, ka neko pa latviski nesaprot.

Godīgi sakot man krievi patīk (ar izņēmumiem) es uzskatu, ka viņi ir diezgan jautra tauta...vismaz patīk tas priekštats no rokija 4 daļas, kad viņs trennejās un tā babuļa ar vecīti noskatījās :P

Personīgi gaidot autiņu uz mājām pa auteni sāka vazāties dahuja čigānu un tēlojot krutos...

Biezī vien prasa 1 cīīgu, bet tā kā esmu godīgs pilsonis un nesmēķēju, saku, ka nav, kas savukart manī rada nelielu antipātiju, čigans bieži vien atmet ar roku vai kk uzdirš virsu...

Link to comment
Share on other sites

bencik gansu ganss ir Edgars Zalans, vinju agri vai veelo urlas nolinchos!

un es semochkas diezgan daudz grauzhu, vienigi pie tv nevis kaut kur pieturaa vai parkaa uz solinja!

nu kiwi tas pierada ka tava teorija ir nepatiesa, jo naidu ka tu saki tu nekurini, bet gans tu esi totaalaakais!

Link to comment
Share on other sites

Krievus aizvedisim uz mezu, liksim vinjiem izrakt sev kapu (loti, loti lielu) paluugsim lai nostajas smuki rindaa gar bedres malu, tad atskanees loti, loti daudzi shaavieni un mes kapu aizraksim :) Latvija beidzot buus tiira :) Taads ir mans lielais plaans...

Ieverosim to, ka es neko rasistisku vai naidu kurinoshu nepateici :o

Tu esi pārliecināts, ka tik lielu bedri varēs izrakt? :)

Link to comment
Share on other sites

par kuru vareeja normaali iereeekt bija !!!

-Kāds ir vienīgais veids, kā var lūkoties uz urlu un smaidīt?

-Caur pistoles tēmekli!

un

-Kāda atšķirība starp beigtu suni ceļa malā un beigtu urlu ceļa malā ?

-Pirms suņa ir bremzēšanas pēdas!

bet taa jau za ibis :D :D

Edited by theCr1me
Link to comment
Share on other sites

99.8% krievu ir lopi, ja krievi neskaitiitos minoritaate (muusu valstii) tad vinji laikam te ieviestu savus likumus, respektiivi, eestu pashi savus suudus un staigatu uz visam chetraam... tapec jaatbriivojas no tiem lopiem kamer vel ir iespeja... nakoshajas veleshanas balsojam par partiju - Visu Latvijai, arbuut vinji spes uzlabot muusu stavokli...

Link to comment
Share on other sites

Esmu launs, ko lai saka, dievins mani tadu radija, pec sava diimja un liidziibas. Besii man tadi atsaldeeti mesli ka Ducati, kas lien pakaljaa visiem krieviem. Ducati laikam ar vaziliinu iesmerejies, lai varetu kadai urlai ieliist pakaljaa... Nu uz priekshu mazais pretiigais izdzimteni, nodod savu naaciju un savu valsti ! Parvacies uzreiz uz krieviju, buusi kopa ar sev liidzigiem izdzimtenjiem !

P.S

Es vienmer runaju to ko domaju nekas nav izteikts ar ironiju ! Esmu Patriots !

Edited by Lecter
Link to comment
Share on other sites

MIRSTI !!

Nē, es to nopietni teicu - MIRSTI!!

Ir apnicis jau lasīt tavu debīlo diršanu, kuru tu dēvē par savu viedokli. Un nevajag te čīkstēt, ka tev ir 80 wārnas par sava viedokļa paušanu. Ja tavs viedoklis būtu sakarīgs un vērā ņemams, tad neviens tevi nevārnotu un ja te nevienam nepatīk tavs viedoklis, tad moš ir laiks vākties prom no šejienes un iet paust savu viedokli citur, kur kādam tas intersētu, piemēram, bērnudārzā vai 3. klasē. Tu tikai tukši dirs par lietām par kurām neko nezini, tikai balsties uz k-kādām eemm.. baumām (uzreiz nevarēju izdomāt labāku vārdu)

Par tautībām: Arī man ir pazīstami vairāki krievu tautības cilvēki, kuri ir daudz labāki par dažu labu latvieti. Nav svarīga tautība, bet gan tas, pie kura sabiedrības slāņa kurš pieder.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

redzi cash es shaja foruma esmu registrejies tikai viena iemesla deel, lai panjirgatos par tadiem mazgadiigiem pajolinjiem ka tu :o tu nemaz nevari iedomaties cik jautri ir nirgaties par tam glupiibam ko raksti tu un tev liidziigie pokemoni, un kursh idiots lieto vardu warna + veel ar dubulto w ? tas tikai norada uz tavaam vaajajaam prata spejam... Laikam nemaz nezini no kada varda ir veidots saisinajums "warn" Anglu valodu jau jums Getlinjos nemaaca...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...