Jump to content
GIGN Forum

Žargoni


Kiwix
 Share

Recommended Posts

Tātad man latviešu valodas stundā ir uzdevums savākt 50 žargonvārdus, kurus lieto pusaudži!

Lūdzu lai katrs no jums pierakstītu kādu XD

Piem. Učene - skolotāja. Pričene - frizūra. utt. :D:khehehe:

Edited by kiwix
Link to comment
Share on other sites

Šeit ir forums lai palīdzētu nevis stulbi postus krātu

ES gribu vnk interesantus žargonus jo man jāveic aptauja nevis viss no www.google.lv jāiegūst :superlol:

Edited by kiwix
Link to comment
Share on other sites

Šuce vai šūle - skola

vellis - ritenis

melači - "melnie" santīmi ( 1 un 2 santīmi)

stikladesa - šņabis

Vēlāk mož papildināšu

Papildināts:

kontriķis, kontris - kontroldarbs

Baksi, piķis, penga - nauda

ments, kruķis, jāņtārpiņš, pogainais - policists

vāģis, rati - mašīna

Truba, mobiļņiks - mobilais telefons

ierīt, žļambāt - paēst

sildīt desiņu - onanēt :muahaha:

Edited by DeteCtiV
Link to comment
Share on other sites

kuce - jebkura nepazīstama meitene, sieviete

pidars, pidiņš, pediņš - jebkurš nepazīstams vīrietis, puisis

mazie sūdi - sīči

Njez vai latviešu valodas skolotājai patiks tās kuces un pidari XD bet vienalga tnx :D

Link to comment
Share on other sites

Yo, pidiņ, man tāds chujs, ka neesi zubris. Es te paČekoju un piefiksēju, ka tu i pārāk liels mudaks, un šuci nebeigsi, ja sitādu haļavu nespēj pavilkt.

Karoch, ņefig chakarēties un pakustini ķirbi, nemaz tāds nūbs neesi lai nevarētu kautko pats saštukot.

Un tā tava smirdēšana par aptauju...nu c'moonn...nevaig te mums purkšķināt uz galvas, tā arī būtu teicis, ka gribi CS'ot kamēr pārējie pidiņi tavā vietā visu izdarīs.

Link to comment
Share on other sites

es tak ierakstīju tev vienu žargonvārdu, taka to par posta krāšanu nevar uzskatīt. un kur es minēju google.lv???

un jau atkal lai nebūtu offtopic:

čiksa - meitene

čirkainais - džeks ar čirkainiem matiem (šis laikam īsti nebūs)

Link to comment
Share on other sites

Karoch, ņefig chakarēties un pakustini ķirbi, nemaz tāds nūbs neesi lai nevarētu kautko pats saštukot.

Un tā tava smirdēšana par aptauju...nu c'moonn...nevaig te mums purkšķināt uz galvas, tā arī būtu teicis, ka gribi CS'ot kamēr pārējie pidiņi tavā vietā visu izdarīs.

Tātad, es patlaban mācos literatūrā dzejoli nevis spēlēju cs!!!

Un ar šo mācību gadu esmu nolēmis pabeigt labi 9. klasi (visur vismaz 7, izņemot vācu valodu :P). Lai varētu kaut ko dzīvē arī sasniegt nevis vnk atspēlēt kkādu cs.

Ja kas tu man arī palīdzēji :D

chujs-nojauta

zubris-tāds kurš labi mācās

paČekoju-apskatijos

šuci-skola

haļavu-veiksme

Karoch-īsāk sakot

ķirbi-galvu

saštukot-izdomāt

CS'ot-spēlēt counter strike

Edited by kiwix
Link to comment
Share on other sites

Un ar šo mācību gadu esmu nolēmis pabeigt labi 9. klasi (visur vismaz 7, izņemot vācu valodu :P). Lai varētu kaut ko dzīvē arī sasniegt nevis vnk atspēlēt kkādu cs.

Nez kā tu domā labi pabeigt 9. klasi, ja tik elementāru uzdevumu nejēdz izpildīt + vēl kas tā par skolu, kur 9. klasē uzdod pamatskolas līmeņa uzdevumu? Tu gadījumā nemācies Mazpisānu palīgskolā?

Edited by BaskuSeperatists
Link to comment
Share on other sites

dlja tebja

zubrs vispār ir dzīvnieks. parasti šādu vārdu lieto cilvēki, kas paši nav īpaši gudri (vnk. kaukā tak tie gudrie jāietekmē) par zubrīšanos normāli tiek dēvēta visa smaga iekalšana no galvas. teiksmi kaukāda stāsta, tabulas vai kaukā tāda iemācīšanās. labu mācīšanos par zubrīšanos nevar dēvēt (tā to dara tikai idioti, kas paši reti kad dabū 4 vai 5 jebkurā mācību priekšmetā)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...