Jump to content
GIGN Forum

Iespaidi Par Pasākumu


macho
 Share

Recommended Posts

:( ) un gaaju guleet. Skats bija loti interesants sedet vienam pasham lauka viduu pie pilnas tushkas muzikas un teltiim apkart :)

Apsolu nākamgad vismaz mēģināt palikt viens no pēdējiem un dzert ar tevi, ja tu ar paliksi. Šogad kaut kā nesanāca :rolleyes: Parasti, ja neesmu nenormālā pālī, tad man lieliski izdodas palikt augšā ilgu laiku. Ja nu būšu ielīdis teltī, varēsi pabļaut pēc manis :)

p.s.

ā, atcerējos. Nesen vienās kāzās viens džeks otrajā dienā dzēra ar vienu citu džeku, kas atlūza. Es turpat arī blakām biju atlūzis. Nu tad šis uzmodināja mani un mēs kodām tālāk :) Pēc kāda brīža abi atlūzām, bija dikti jautri :)

Es tāpat dikti sūdīgi guļu visās šitajās teltīs pa nakti, jo nav pārāk mīksti un es tak neesmu nekāda meitene kas ņems visādus mīkstus sūdus līdzi :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:muahaha::khehehe:

4.Diviitss , vot shitas bija vnk pizdeeec. Vins bija taa atluuzis uz kreesla,kad bija vajadzigi speclidzekli lai pamodinatu. Es nemeloshu, bet es vinjam plaukaju un situ pa purnu riktiigi, lai vinju pamodinaatu, briinos kaa neviena ziluma nebija nakamaja riita :D Un diviit nomet svaru, nakamreiz vilkshu tevi uz telti :) Diviit apsveicu ar Mikolu, atceros veel 2 nakti pirms tu atluuzi runajaam par vinju kaadu laicinju .

p.s. nikola :)

es jau tikai 90 sveru.. beefs polube smagaaks :D

p.s. es paalii nekad nejuutu kam ani klapee.. tikai nedomajiet to izmantot :)

aa tikko atpirdu no riigas... nopirku jaunu klavieri :)

veca samera atri beidzas gigna tusa laikaa.

protams jaunaa ne tik kruta bet ar led apgaismojumu lai nakamaja tusa redz un neuzlej virsuu

lite01Large.jpg

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

Nu lab.. tad nu izdomāju es arī te kaut ko iedirst.

Katrā ziņā liels paldies. Pasākums bija tiešām izdevies. Es gan nevienu no klātesošajiem nepazinu [izņemot Tomasu, Filtru un Salātu], bet tas nebija nekāds šķērslis. :D Bija daudz frīkainu un rēcīgu momentu.. piemēram sprāgstošas huiņas ugunskurā un tā tālāk. :D

Katrā ziņā sapazinos ar daudz sakarīgiem cilvēkiem - Bijachu, Randeru, Bīfiju, Fujitsu, Divīti, mazliet Benčiku, Macho, Kovacki, Ali un vēl dažiem.. :D Beztolka diršana HESBURGERĀ vispār bija ideāla.

Respektīvi tagad visi paņem pa mazajailielajaišvammaizītei un neesiet bēdīgi. :D

Link to comment
Share on other sites

Bencik... par to nesanu nedrs... man liekas, ka es pats lidz teltij aizrapoju otraja vakara... :)

Bet bija riktigi auts - biju ta parnemis, kaa SEN SEN to nebiju darijis. Atceros, ka gaju pastaigaties reali svunkadamies no vienas celja puses uz otru un pats ar sevi kaut ko runadams, un radams sevi, ka sita parplaut jegu jau nu gan nav labi!

Spozaa atmina, kas vel joprojam kratas prata - es, ka gailis nr 1, uzcelu savu telti baigi tuvu ugunskuram un tiesa taja virziena, kur vejsh push. Karoche - man mati vel sodien smird pec dumiem, nemaz nerunajot par visiem parejajiem pricendaljiem, ka kivere, moca jaka, gulamais, drebes, soma, telts un pat mocis! :D

Diversant, ka tev kaja?

Atgadinasu kruto momentu, kad Alllworths radija boksa panemienus - tipa tu man sit nu tipa un es tev paradisu - maza tizlosanas no beefija puses un forsh pisaks pa ausi! :D Vel sodien sapigi, kad velku kiveri! :) Pec tam ari citi gribeja izmeginat savu veiksmi uz Allworth. Atceros, ka Divitim sanaca tiri ok, jo vins tos panemienus nogasanaz zinaja, bet ka vins nogaza Alvi un atceros, ka sis saka prosta Divit hujarit - izkatijas smiekligi! :) Dzeks bija nolemis mus visus iznicinat! :D

Pec tam Diversants izdomaja, ka nevar jau nu ta, ka tikai Alwis man iedotu pizdi - sis panema un teica, ka ir tads ahuns panemiens, ka tevi panem aiz ikriem un nogaz zeme - un to pateicis dzeks prosta aizpis man kaju aiz ikriem un tads dusigs pisaks pa krutim - es apdzeries lops vispar neko nerubiidams prosta atopos uz zemes! :D sis saka - sorry.. omg.. maitas.. :D roberts no alvja ari dabuja pizdi! :D un tad vel tas dzeks - bijach laikam - tas ari noravas bisku (vinam bija 3 menesui boksa pieredze)! :) kaut gan man liekas, ka tas nebija bijach.. moska buchers .. :/ :)

Pec tam gribeju braukt uz Bausku pec mazajiem krokodiljiem pakalj uz pilskalna tusu! Puisi negribeja ljaut man braukt ar moci.. bet es viltigs - pagaidiju, kad sie papisas talak, piegaju pie moca un klusam pa tumsu aizstumu lidz celjam, tad iedarbinaju un atri tinos projam! :)))

Protams, ka nekur talu neaizbraucu - pa celjam lidz tai grantirovkai (200m) paspeju gandriz 2x nopisties. Izbraucot uz grantenes - gandriz nopisos. Pabraucu vel mazu gabalinu un sapratu, ka labak braukt atpakal. Apgriezu moci, papisu garam tam celjam, griezos rinki - gandriz nopisos. Atkal tie 200m - tur natura gandriz nopisos - moci ta sanesa uz tam smiltinam - es tocna brinos, ka nenopisos! :) Nu ta.. nesanaca uz pilskalna tusu .. tas nekas! :D

Pec tam piepisos vienai meitenei - Ilzcei, man liekas... OMG - tadu sviestu es leju.. kaunies suns! :D

Beefs

p.s. diversant - forsha klaviere - es ari sev tadu gribeju! :) a kas, bauska nav veikalu? ;)

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

beefy tu ar to braukšanu gan esi galīgs duraks. Es vēl atceros kā tu aizbrauci un domāju, ka neesi tak tik ļoti aplējies, jo nebiju īsti tevi redzējis (neskaitot foršo alus šļakstīšanu sev uz muguras). Bet nu šitādā ķēmā. Labi vien ka ar mašīnu nebrauci...

un tas nebija buchers :D tas bija bijach.

Link to comment
Share on other sites

:)

Bet bija riktigi auts - biju ta parnemis, kaa SEN SEN to nebiju darijis. Atceros, ka gaju pastaigaties reali svunkadamies no vienas celja puses uz otru un pats ar sevi kaut ko runadams, un radams sevi, ka sita parplaut jegu jau nu gan nav labi!

Spozaa atmina, kas vel joprojam kratas prata - es, ka gailis nr 1, uzcelu savu telti baigi tuvu ugunskuram un tiesa taja virziena, kur vejsh push. Karoche - man mati vel sodien smird pec dumiem, nemaz nerunajot par visiem parejajiem pricendaljiem, ka kivere, moca jaka, gulamais, drebes, soma, telts un pat mocis! :D

Diversant, ka tev kaja?

Atgadinasu kruto momentu, kad Alllworths radija boksa panemienus - tipa tu man sit nu tipa un es tev paradisu - maza tizlosanas no beefija puses un forsh pisaks pa ausi! :D Vel sodien sapigi, kad velku kiveri! :) Pec tam ari citi gribeja izmeginat savu veiksmi uz Allworth. Atceros, ka Divitim sanaca tiri ok, jo vins tos panemienus nogasanaz zinaja, bet ka vins nogaza Alvi un atceros, ka sis saka prosta Divit hujarit - izkatijas smiekligi! :) Dzeks bija nolemis mus visus iznicinat! :D

Pec tam Diversants izdomaja, ka nevar jau nu ta, ka tikai Alwis man iedotu pizdi - sis panema un teica, ka ir tads ahuns panemiens, ka tevi panem aiz ikriem un nogaz zeme - un to pateicis dzeks prosta aizpis man kaju aiz ikriem un tads dusigs pisaks pa krutim - es apdzeries lops vispar neko nerubiidams prosta atopos uz zemes! :D sis saka - sorry.. omg.. maitas.. :D roberts no alvja ari dabuja pizdi! :D un tad vel tas dzeks - bijach laikam - tas ari noravas bisku (vinam bija 3 menesui boksa pieredze)! :) kaut gan man liekas, ka tas nebija bijach.. moska buchers .. :/ :)

Pec tam gribeju braukt uz Bausku pec mazajiem krokodiljiem pakalj uz pilskalna tusu! Puisi negribeja ljaut man braukt ar moci.. bet es viltigs - pagaidiju, kad sie papisas talak, piegaju pie moca un klusam pa tumsu aizstumu lidz celjam, tad iedarbinaju un atri tinos projam! :)))

Protams, ka nekur talu neaizbraucu - pa celjam lidz tai grantirovkai (200m) paspeju gandriz 2x nopisties. Izbraucot uz grantenes - gandriz nopisos. Pabraucu vel mazu gabalinu un sapratu, ka labak braukt atpakal. Apgriezu moci, papisu garam tam celjam, griezos rinki - gandriz nopisos. Atkal tie 200m - tur natura gandriz nopisos - moci ta sanesa uz tam smiltinam - es tocna brinos, ka nenopisos! :) Nu ta.. nesanaca uz pilskalna tusu .. tas nekas! :D

Pec tam piepisos vienai meitenei - Ilzcei, man liekas... OMG - tadu sviestu es leju.. kaunies suns! :D

Beefs

p.s. diversant - forsha klaviere - es ari sev tadu gribeju! :) a kas, bauska nav veikalu? ;)

buchera pasākumā nemaz nebija :)

un par to moci , neviens jau nekur neaizpisās , vienk visiem apnika tevi pārliecināt nebraukt.

Link to comment
Share on other sites

Labi labi beefy, kaa teiksi aizgajis pats, ja tas tev celj pashapzinu :D Njaa ilgi tevi meginajaam atrunaat, un tas bija skaidrs kaa diena ja tu brauksi uz mutes panemsi :thumbsup:

Jaaa un tiko iedomaajos, kad nakamgad ja nu kas ir jaameklee cita vieta kur celt telti, jo, mums taa noveicaas, kad saule nesaaka spideet jau 7 no riita, mums buut taads siltumniicas efeekts psc vnk, izceptos mees visi :fsckinsad:

Link to comment
Share on other sites

Runajot par klientu, lai arii kadus suudus vina taisiija un ko dariija, negribu neko sliktu teikt... Ja pa paalim bija idiots, bet paris reizes mums bija jautri ar vinju :) Un kad vins atgriezaas vareja redzeet, kad vinjam ir kauns par to ko ir dariijis un bija pilniigi nelietojams. Kad parunaju ar vinju skaidraa neko sliktu nevaru teikt un neesmu vienigais, kas taa domaaa, tapeec cerams, kad vins nav visu paraak keeris pie sirds :thumbsup:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

nu ja. redz es vinju pavisam nenosodu, tapec ka man pasham ir ta bijis ka draugi stasta ka suudus varijis :(

tapec jau cilveks nekljuust pa lopinju ka 1x sastrada suudus..

man vinja pat zhel palika kad vinsh ar segu naaca tads nelaimiigs. p.s atradu vinja kreklu .. tur smiltiis kad brauc augsha :D

Link to comment
Share on other sites

:(

tapec jau cilveks nekljuust pa lopinju ka 1x sastrada suudus..

man vinja pat zhel palika kad vinsh ar segu naaca tads nelaimiigs. p.s atradu vinja kreklu .. tur smiltiis kad brauc augsha :D

Tikai vajadzeetu veel atrast to pidaru kurs mobilo paneema !

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

es ceru, ka jūs tur meklējot uzzvanījāt uz klienta nr,vai turpat zālē neskan? btw, ja tika nozagts, tad tagat to atrast jau ir neiespējami.

pa klientu :) nesaprotu kā viņu var nosodīt. džekam patīk reizēm iezert - nekas, tavas aknas necieš + reali neticu, ka viņš varētu kļut agresīvs. neradija tadu iespaidu, bet peintbola un vispār autiņā pierādijās,ka reali sakarīgs pipars.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...