Jump to content
GIGN Forum

Iespaidi Par Pasākumu


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Es paņēmu winampā uzspiedu ar labo uz tā video>wiev file info>nokopeju to target rindiņu> veru vaļā Windovs media player> File Open un kopē iekšā!!

Jā līdz tam Es tiku,bet tad pienācu pie windovs media un man kkāds laikam jauns un Es nezinu kaa tur var kko atrast File tāda mēlnā krāsa...Ja var tad plz screen precizak ,ja tev tads pats melns...Ceru sapratat all!

Link to comment
Share on other sites

diezgan skaidrs kur tas ved. viņš speciāli to olu izkarināja un nāca klāt runāties. Gaidīja mirkli, kad tu to ievērosi lai varētu pateikt "oi, es atvainojos.... hmm... negribi viņu aptaustīt?" :)

ai, vispār baigi pozitīvais pasākums. Es īstenībā pēc pēdējiem diviem gadiem nebiju tāds īpaši apmierināts, bet tagad konkrēti forši jūtos un ir baigais prieks. Liels paldies diversantam par vietu, jāmēģina cerēt, ka nākošgad arī turpat varēs braukt :) vajadzētu tā kā noenkuroties priekš gign pasākumiem.

Link to comment
Share on other sites

:)

kaMOON nu.. :)

eemm.. vinsh runaja krieviski un mes tikai teerzeejam kaadu stundu :)

:) vajadzētu tā kā noenkuroties priekš gign pasākumiem.

nu teoreetiski jau nav nekaadu skjeeršļu.

tikai protams - shis tas veel jaaupgreido lai buutu labaak bet nu tam vel laiks ir..

p.s. es iemacijos quoteet pa daljaam :)

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

well no 5dienas acerejos vel kadu pozitivu stastu, tas norisinajas laika posma ~12 diena lidz kadiem 17 vakaraa

autobuss Jelgava - > Bauska

huseins peksni kkur labu gabalu pirms bauskas izdoma ka nevar nociesties un vaig pachurat, kadu bridi sakam lai iet shoferim prasa lai palaiz uztaisit zalo, un varetu braukt ara.. vinjs laikam sakaunejas un negaja prasit, bet ta vieta vienkarsi izkapa no busa ara, apmeram 20 - 30 km no bauskas :skalda:

mes visi veiksmigi nonakusi gala sirsnigi smejamies par sho faktu, tad vinjs zvanas prasa kur jaiet, paris brizus likas ka chalis tiesam atradis celu un toliit jau bus klat, bet tad vinjs saka "es nezinu kur esmu, esmu apmaldijies" XD

ka izradijas vinjam gazes pistole esot bijusi liidzi :fsckinsad: kad vinjs domaja ka ir klat (bet isteniba ne taja seta iegajis) redzeja 2us sunus, tos ari veiksmigi pabaidija ar gazeni, tad iznaca saimnieks un teica, "eu ko tu tur dari" ieskrejis atpakal ieksa, huseins padeva peedu, jo padomaja ka saimnieks tolitas ar normalu aparatu iznaks un vinjam skrotis pakala buus :superlol:

beigu beigas ap 17 vakara puse chalis ieradas, bija nostopejis kadu masinu kas zinaja vietu un atveda vinju :)

ediite, tani pedeja video likas ka beefs churaja tur XD izradijas alus :(

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

Kapec Oddish 3 reizes posto mana bilde te. te mulki! bildes te! ?! :)

Fooorsh pasakums! Telti gulet ir kruti! Es loti nozeloju par to faitu un ta huinjam.. un blje man ir TIK resns veeders... :( OMG! jaiet uz zaali un ar steigu!

Bet tas macho aplikshanas video!! OMG! Tas bija jautri! Ceru, ka neapvainojaties! Krekls riktigi smirdeja pec alus! :D Un alus koz aciis.. :/ :) supeper... :)

Nabaga diviitis.. pasakums uz goda, bet natura vareja redzet, ka dzeks ir parcenties un par daudz viens uznemies! THNX man! :)

Sorry, Klieent! :)

Jejejjejee... :)

Forsh texts par tiem 3 adminiem.. ja.. tocna ta teicu.. smiekligii!

Beefs

p.s. aa.. tie oddisha video ir prosta kaut kadi zajebenie.. dzeks vienkarsi monstrs - cepj tada tempa augsha! :)

p.s.s. un kad es apleju macho ar alu, tad es vispirms piegaju pie oddisha un teicu, lai vins filme. Tas bija domats taads ta ka prikols, lai butu ko atcereties.. ;)

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Mhm.. laikam neko daudz nerakstīšu, jo nekā daudz neatceros, bet laikam vajadzētu vēlreiz atvainoties visiem tiem, kuriem izbojāju garastāvokli. Mhm.. ši'tin tā te pielējies tiešām laikam nebiju ļoti sen. Morālās pohas būs ilgi man vēl. Par telefonu vienīgais gan škrobe. Bet no otras puses cik es sapratu, tad es viņu jau biju pietiekami labi sadauzījis. Un par tām traumām.. sāp visas maliņas no tā kritiena, kuru loģiski, ka neesmu piefiksējis.

P.S. Cik es sapratu tad man visvairāk ir jāatvainojas beefam un test2. Atvainojos vēlreiz. A macho es neatvainojos tādēļ, ka viņš uz mani drausmīgi skatījās pēc tam. Un es nevarēju izdomāt ko es viņam varēju tādu izdarīt..

Edited by Klients
Link to comment
Share on other sites

autobuss Jelgava - > Bauska

huseins peksni kkur labu gabalu pirms bauskas izdoma ka nevar nociesties un vaig pachurat, apmeram 20 - 30 km no bauskas

Nu tur bija kadi 45km tomer,un tos sunjus es ipasi negribeju kaitinat,bet vinji man kjeras pie kajas,mebija cit ko iesakt ! :superlol:

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kādā sakarā tev man jāatvainojas, jo no rīta pamostoties un tevi sasptopot sapratu, ka tev smadzenes sagājušas vattē, tādēļ visu ko sacīji lielākoties uztvēru kā joku.

Tavu stāvokli un loģiskās spriešanas spējas labi ateino sekojoš moments. Dienas vidus, es sēžu Worma teltī(jo tur ir respektablais matracītis) un pie telts sēdēja Ali, alwis, slc un citi.

Ali :"Klients tu uzvedies kā sūds!"

Klients "Ja?"

Ali "Jā!"

Nezināmu iemeslu dēļ Klients pagriežas pret mani un saka

"Klients: "A KO tu izdarīsi ja es tev iesperšu"?"

Es iespringstu: "Ja tu man iespersi, es piecelšos un tu nogulsies uz labu laiciņu"

Klients : "ĀĀĀ tu esi foršš džeks!!"

Un tu (Klient) bez nekādām emocijām pagriezies un aizej kaut kur tālāk. Es ar Ali ar milzu jautājumu zīmēm sejā sakatamies (wtf???) un sākam rēkt.

Ps. Tomēr iesaku tev atvainoties krišam par pilnīgi atsaldētiem un nepamatotiem mutvārdu uzbraucieniem no rīta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...