Jump to content
GIGN Forum

Iespaidi Par Pasākumu


macho
 Share

Recommended Posts

aiziet. lai nav jāpietaisa vecais topiks

Vobšem, vieta bija lieliska. Bija kur spēlēt futbolu (lai gan nākošgad vajadzētu iečekot vai apakšā to nevar darīt. Bija vieta kur iet nodžumīt. Cik es sapratu tad tur tālāk biš paejot bija arī nedaudz dziļāk par ceļiem. Bija forša čillaut zona pie futbollaukuma. Tā vieta riktīgi rullēja.

Nu jā, protams, pasākuma galvenais kadrs - klients :) Gaidīsim odiņa filmiņu par lielo cīņu ar bīfiju :) Ai, man īstenībā bija baigi jautri. Viskaut kas notika. Daudzi palaida garām glūniķi, kas uz mums pēdējā dienā glūnēja.

Es personīgi neparunājos vispār ne ar traktoristu ne ar wolfblade. Tikai tik cik iepazinos un labi atceros ka traktorists teica "es esmu tas idiots, traktorists". Nodomāju, ka čalim superīgs pašnovērtējums un tā arī viņu vairāk neredzēju.

Es te noteikti vēl vairāk postus uzrakstīšu, bet tikmēr man gribās noskaidrot klienta mobīlā likteni. Lai arī cik maucīgi viņš tur nebūtu uzvedies, mobilo viņam nospert nevajadzēja. Tātad, pēdējās ziņas ir tādas, ka viņš stāvēja uz galda. Kurš te grib kaut ko piebilst?

Labi, pārējo vēlāk sarakstīšu

ānuja - dalībnieku sastāvs

dyversant, gludeklis, samuray, red line, huseins, anal (gēls) gīns, plikais, kurš man likās ka ir hydro vienu brīdi, blade, klients, mahmeds, es, pains, tests, krišs, odiņš, kavacky, sharingans, vinčisters, dj erix, liquido, benčiks, bīfijs, randris, bijach, tomass, tomasa čoms, bloodlords, alvis, ali, filtrs, salāts, sarge, worms, spite, big shit, artūrs, inta, traktorists, wolfblade, fujitsu flashbacks un gots. (glūniķis daļēji arī pie mums :) )

Ja kādu aizmirsu, pasakiet. 42 sanāk pagaidām.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

зззv, macho, tas par to fоиu bij, kad vnk pзc tв nick change tфpika tu mani tв labi notesоji, un es vnk tв pajokojoties pateicu :P Bet tв pasaнums norm:)

В, se tajв vakarв ap kkadiem 12 pazudu, jo nвkamajв dienв sacensоbas bij, un lunis iet atpakaп bij :)

btw gandrоz ali ar macho sajaucu :rolleyes:

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

Vecais lokālais zvejnieks Filtrs :)

ak, jāpastāsta mans mīļākais stāsts pārējiem.

Vobšem, esam aizmukuši no saules un no klienta pavisam nejauši, jo atradām kalniņu kurā uzkāpt un pačillot. Bija baigi forši. Kas tur bij - es, diversants un vēl cilvēki, kurus nezkāpēc neatceros (man liekas gludeklis un benčiks). Vēlāk cilvēki vēl pienāca klāt, jo saprata, ka mums baigi foršais tusiņš, kamēr klients nedaudz terorizēja apakšā palikušos. Vobšem, sēžam tur bariņš un vienā brīdī benčiks saka "eu, klients nāk". Mēs nedaudz salecamies un es viņam saku "Klau, tu šitā nejoko". Paiet neliels laiciņš un kāds konstatē, ka viņš tiešām nāk. Es pieceļos, paskatos - redzu - nāk čalis pa kalnu augšā. Nu fsjo. Šas būs klāt. A ieskatoties konstatēju, ka viņš iet uz vietas, jo kalns pārāk stāvs un pats pārāk liels, lai varētu pakāpt augstāk. Es saku visiem "davai tinamies" un viss bariņš notinas fiksi no kalna lejā un nākamajā - daudz lielākā augšā. Kad esam uzkāpuši drošā vietā, kurā mūs neredzēs, es ar benčiku un odiņu ejam izlūkos - tipa kas ar klientu noticis. Ejam skatīties un odiņš laikam paguva nofilmēt momentu, kad klients, kurš bija izdomājis kāpt tai kalnā pa citu pusi, nojobņījās no tā kalna lejā un palika guļam uz zemes. Citos gadījumos, varbūt vajadzētu iet klāt un skatīties kas noticis, bet mēs zinājām, ka tādam bifelim nekas nekait un gājām atpakaļ. Nekas arī viņam nekaitēja, bija nobrāzies tikai. Nu varbūt vēl kādi uzreiz ar aci nepamanāmi ievainojumi. Nu ja, pēc kāda brītiņa, kad klients atkal bija aizgājis pie ugunskura, varējām doties čillot uz foršo kalniņu atpakaļ :)

Link to comment
Share on other sites

Pasākums bija labs, vieta bija forša , vislabāk patika chillout zona augšā kalniņā, tajā vietā arī, laikam, pavadīju lielāko daļu laiku, guļot un aizlejot mūli. Patika arī tas kā visi konkrēti pielējās un novēma visas vietas kuras vien varēja novemt :)

.... un kātad bez klienta - viņam dzert vispār nevar dot, jo paliek viņš konkrēti stūlbs.

Paldies tiem, kas mani otrajā dienā savāca un iemeta teltī, jo pats neatceros vakaru :(

Nepatika tas, ka tur apgrozījās zagļi, jo nedomāju, ka tas ir normāli paņemt un nozagt telefonu kurš vienkārši stāv uz galda. - FUUU .

Otrais, kas man nepatika, ka atkritumus vāca kautkādi 4 cilvēki kamēr pārējie, laikam, uzskatīja, ka ir pārāk kruti un viņi var tikai visu piedirst, bet kad jāvāc , lai to dara citi.

p.s bildes būs kautkad, kad pārvarēšu slinkumu un iemetīšu viņas kompī .

Link to comment
Share on other sites

:P Bet tв pasaнums norm:)

В, se tajв vakarв ap kkadiem 12 pazudu, jo nвkamajв dienв sacensоbas bij, un lunis iet atpakaп bij :)

в. Nu skaidrs. Es nevarзju atcerзties kвpзc tev vajadzзja bыt idiotam :)

enivei - tad sanвk ka tu pirmajв dienв notinies? Un kв? Tevi moр Pains aizveda?

un tas kalniтр riktоgi rullзja. Ja brauksim nвkoрgad, tad es tajв kalniтв vien sзdзрu :) Tur futbola laikв forрos stвstus varзja dzirdзt.

Kas attiecas uz bildзm - tiem kam tвdas ir un nav kur uzmest - varat iedot man, es uzlikрu uz gigna un tad jau varзs viтas ieиekot.

To muzonu nвkoрgad gan vajag 10x klusвku. Pagulзt pirmajв dienв nevarзja vispвr jo viтр vislaik tika kruноts.

Link to comment
Share on other sites

Atrakstīšos es arī. Garās runās pagaidām neizplūdīšu, bet iespējams vēlāk kaut ko padrukāšu.

Tātad mana milzumlielā pateicība:

Test2 par manis vāķīšanu kamēr prātiņš bija izgājis.

Ali par "VEM, VEM, VEM" un aliņu ar ko muti izskalot, kā arī par teltī iestumšanu.

BĪFIJAM par naktsmītni.

Kā arī visiem pārējiem par labo kompāniju dienu gaitā.

Pasākums bija vienkārši ČILLLLLLLL, ieradīšos arī nākamgad.

Link to comment
Share on other sites

nūū, mani savāca mana mīļā māte, un sāka kko par ripām muldēt (kuras es protams neriju). Žēl, ka neaizvilkos pēc sačiem otrajā dienā :( Zato priecājos, ka pirmajā dienā paspēju aprunāties ar vincisteru, alwordu, alginu, HUSEINU (wahahahhah :D ) un citiem čaļiem. un pats labākais tas, ka bazars nebija par cs :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

ieradāmies mēs tik sestdien, tā ka garām palaidu visas klient-lietas. bet enivei, kad ierados, es jau pēc 3 minūtēm biju par visu noinformēts un bēēfijs lepni rādīja filmiņu :)

kopumā pasākums bija labs. vakars ir mazliet tumša bilde, bet nu paldies tiem, kuri mani dabūja telti (grūti ticēt, ka es biju spējīgs tikt manā teltī (ja kāds nezin, man bija tā suņa būda), jo to ir grūti izdarīt pat skaidrā). nujā, sparings ar alvi un beigās saplēstais krekls, tas tāds viens mīnusiņš, bet nu whatever - laiks bija pavadīts baigi labi! he, tagad skatos, ka es laikam kaut kad pa nakti biju zvanījis EDD`am un pat norunājis kādu minūti. :)

:partytime:

Link to comment
Share on other sites

|16:17:00| <Asg> alvis seezh

|16:17:03| <Asg> no muguras pienak klients

|16:17:04| <Asg> un saka

|16:17:09| <Asg> "es tev patreiz varetu iespert"

|16:17:14| <macho> :D

|16:17:16| <macho> alvis iespringst

|16:17:17| <macho> shas buus

|16:17:17| <macho> :D

(nekā gan nebija, izņemot iespringušu alvi gaidās)

|16:17:19| <Asg> :DD

|16:17:47| <Oddish> vinsh tam arturam no muguras iespera ar bumbu

|16:17:49| <Oddish> un teica

|16:17:52| <Oddish> tava bumba

|16:17:54| <Oddish> :DDDDDDDD

|16:18:07| <Asg> aaa vel

|16:18:11| <Asg> ka vinsh no kkadiem 50 metriem

|16:18:13| <Asg> ievilka pa bumbu

|16:18:17| <Asg> un trapija TIESHI pa grillu

|16:18:24| * kerchs_ tiko taa iesmeejaas, ka uz maniim cilveeki diivaini saaka skatiities

|16:18:24| <Asg> kursh noligojas un aplikaas saniski :DD

|16:18:40| <Asg> shashliks bija ali un alvja manskjiet

|16:18:41| <macho> jaaa, snaiperis uz goda

|16:18:43| <macho> :D

|16:18:45| <Asg> tad sakas spors par to

|16:18:48| <Asg> kursh pirmais vinju nobanos

beigās gan izdomāja, ka nebanos, jo kad viņš apskaidrojās, visiem sāka atvainoties :) Izņemot man :D bet man jau arī neko nebija darījis tādu sliktu ja neskaita gulēttraucēšanu ar skaļu mūziku (kas pārsvarā bija sūdīga mūzika).

Link to comment
Share on other sites

|16:21:17| <Asg> tatad nakts vidus

|16:21:19| <Asg> visi gulj

|16:21:26| <Asg> klients tusee apkart biifija teltij kura guleju arii es

|16:21:27| <Asg> un bljauj

|16:21:30| <Asg> ES ZINU KUR TU ESI

|16:21:42| <Asg> un ar kaaju caur telts sienu biifijam saanaa :D

|16:21:53| <Asg> un taa turpinajas apmeram pusotru stundu

|16:21:57| <Asg> tad biifijam apnika

|16:22:00| <Asg> vinsh izkapa ara

|16:22:04| <Asg> un taisijas braukt prom

|16:22:12| <Asg> tad klients saka atvainoties

|16:22:16| <Asg> bifijs ieliida teltii

|16:22:19| <Asg> un KLIENTS LIDZI

|16:22:24| <Asg> un saaka berzeeties gar biifiju

|16:22:28| <Asg> kam sekoja kliedziens

|16:22:30| <Asg> BLJADJ TU GEJS PISIES ARA

|16:22:33| <Asg> TEV PIZDI IEDOT ?

|16:22:37| <Asg> biifijs izliida no telts

|16:22:41| <Asg> klientu aiz kajam

|16:22:45| <Asg> aizvilka metrus 10 talak

|16:22:50| <Asg> vienaas apenees teerpies

|16:22:53| <Asg> UZKAPA KLIENTAM VIRSU

|16:22:56| <Asg> pakjera aiz riikles

|16:22:59| <Asg> un bljaava reizes 10

|16:23:09| <Asg> TEV PIZDI IEDOT ?

edit: ROOOFL @ alvis :lol:

Link to comment
Share on other sites

Par pasaakumu - manupraat ljoti izdevies :thumbsup: Guvu daudz jauku emociju :) Protams gadiijaas arii nepatiikami iespaidi - klients, mezhoniigi skaljaa muuzika 7os no riita, bet tie jau taadi siikumi...

Par vietu - ideaala, un par to milziigs paldies diversantam - gan par pashu vietu, gan ievilkto elektriibu, gan to ka piecieta apkaart valdosho shmuci.

Link to comment
Share on other sites

|16:34:19| <macho> aa top 2 fraazes

|16:34:23| <macho> viena "aizej noskalo daunismu lielupee" ? krish

|16:34:29| <macho> otra ? beefs - "pasuukaa spermu"

|16:34:30| <macho> :DDD

|16:34:34| <test2> AAAAAAAAAAAAAA

|16:34:34| <test2> pareizi

|16:34:35| <Asg> lol

|16:34:37| <macho> abas KLIENTAM :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

Pasaakums zajebis :) Tas 1maas dienas riits kalna galinjaa un mukshana no klienta pwned :thumbsup: Pielejos (nedaudz) izdejojos, izdziedajos utt... Tiko atvilkos majas, jo blin wolfblade atstaja mani liktenja varaa. Sakuma gabals ar kajaam ko iet, pec tam kratijamies autobussaa(vecaa), un peec tam veel vienaa autobusaa. Aaa mees normali panemaam Bausku un taas Rimi, un kur tad veel muusu dialogs ar bomzi Rigaa un arbuzss (tjipa gign arbuuzs) . Zheel klienta, jo lai arii ko vins dariija padirst mobilo nav forshi,es domaju vinjam nakamajaa diena varejaa redzeet moralo pohu, kad vins saprata ko ir izdariijis :khehehe:

Pedeja nakts pwned vispaar, visi tik atri aplejaas, kad pizdec, cik atceros beigas R&R, diviits, plikais, beefs un es palikaam tjipa sadzert, nestastiishu ar ko tas beidzaas :superlol:

Karoch paldies divitim pasakums uz goda :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Pasākums bija forš. Slinkums rakstīt, bet lai bildes runā par sevi.

Man bija tā, ka runājamais sākās pēc 20:00 abos vakaros. Jo pa dienu tāds nogurums no saules un futbola. Vakari tik tiešām bija faking labi :)

UN VEEL TAS SALUUUUTS... :cool:

P.S Brauciens mājās arī nebija sūdīgs :) Joki par liepājniekiem iespārdija :)

P.S.S Žēl, ka neizdevās nofočēt tādus 4 konkrētus ZILOS ar uzkrāsotām acīm, smalkām balstiņām(ja nemaldos vāciešus) un foršiņām figurām, jo benārs atkal apciemoja tualeti. :D

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

Man bija tā, ka runājamais sākās pēc 20:00 abos vakaros. Jo pa dienu tāds nogurums no saules un futbola. Vakari tik tiešām bija faking labi :)

UN VEEL TAS SALUUUUTS... :cool:

P.S Brauciens mājās arī nebija sūdīgs :) Joki par liepājniekiem iespārdija :)

P.S.S Žēl, ka neizdevās nofočēt tādus 4 konkrētus ZILOS ar uzkrāsotām acīm, smalkām balstiņām(ja nemaldos vāciešus) un foršiņām figurām, jo benārs atkal apciemoja tualeti. :D

O jaa atpakal celjaa mees riktiigi okupejam autobusu :D Un tie pedinji iespardiija tik loti, kad gribejaas iespert :thumbsup:

Jau kopeju bildes, tuliit varess apskatiit :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...