Jump to content
GIGN Forum

Iespaidi Par Pasākumu


macho
 Share

Recommended Posts

you've got to have buns, hun!

nene, tā dziesma saucās Baby got back.

Un mana sajūsma par to bija neviltota, jo dziesma ir forša + vārdi stilīgi + Sir Mixalot rullllē :)

nākošgad zināšu, ka jāsataisa vairāki mp3 diski ar normālu muzonu un jāuzliek bans bloodlordam pie tā kompja.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tāds, ka viņa klausāmās mūzikas sarakstā 90% ir ziloņa sūds un viņam mūziku nevajag likt ne reizes. Man ir ļoti daudz dziesmas piedāvājamas, kas viņam arī patīk, bet kuras viņš vienkārši nezin, bet viņš var piedāvāt tikai savu "fifķiku" un citus megamēslus, kurus klausoties man gribās vemt ar ugunsdzēsēju šļūtenes spiediena spēku.

Link to comment
Share on other sites

es tik atceros ka mēs ar gludo pirmajā vakarā, kad klients lika visādus sviestus izdzēsām visu playlisti un atstājām tikai children of bodom, tad klients kādas 10 minūtes čakarējās, kamēr izdevās saprast kā izveidot playlisti!

Link to comment
Share on other sites

Mani tu tur nejauc iekšā! Es pie kompja biju piegājis tikai 2. vakarā, kad meklēju Pērkona dziesmas. Bet tā doma izdzēst playlisti rullēja :)

Man tikai patīk, ka 50% skanēja tucārs, 20% labs oldschools, 20% latvieši, 10% kaut kas smagāks, bet, kad tucārs tika pārslēgts uz 1 smagāku dziesmu, tad sākās raudāšana, ka lai novāc to mēslu..

Nākamgad jātiek skaidrībā ar muzonu, jo ir tūkstošiem dziesmu, kas patīk abām stilu grupām.

Link to comment
Share on other sites

nu bet es tak teicu ka vajag savus meepeetriis jo man ir tikai defaultais muzons kkads..

p.s macho .. hmm tomeer - mchammer - i like big butts , bet nu maybe

nu nezinu vai kads galiigi njaudeja par smago muuziku, es tikai pec 2 h sakuma paludzu kko pusijiigaaku jo vairs nevareju.. un samurays uzlika children of bodom laikam Britnijas kkadas dziesmas versiju.. naaiis bija :)

bet nu . ta ka nakamgad ja bus pie manis tusinsh.. njemshu tikai vienu tumbu, lai muzika ir klusaka + ja vinja tada buus, tad nevienu vinja ta iisti netrauces :)

ediiite2 :

blja tikko ieraudziju ka mani baltie shorti pec shljuuciena pa kalnu tomeer nav izmazgaajushies :(

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

nene, tā dziesma saucās Baby got back.

Un mana sajūsma par to bija neviltota, jo dziesma ir forša + vārdi stilīgi + Sir Mixalot rullllē :)

nākošgad zināšu, ka jāsataisa vairāki mp3 diski ar normālu muzonu un jāuzliek bans bloodlordam pie tā kompja.

to pashu es varetu teikt par tavu muuziku :) katram ir sava gaume un nevajag te tagad daudz dirst , es uzliku MAX kadas 5 dziesmas ne vairaak..

Link to comment
Share on other sites

:) katram ir sava gaume un nevajag te tagad daudz dirst , es uzliku MAX kadas 5 dziesmas ne vairaak..

tu laikam neizlasīji manu nākamo postu. Un ja tu uzliki tikai 5 dziesmas, tad vēl kādam tur gaume ir.... ēē.. pareizāk sakot nav.

Link to comment
Share on other sites

p.s

lielais paldies no manis beefyam un sarge ar manu aarsteeshanu

lielais paldies bencikam par to ka 90kg diviiti aiznesa 2 dienaa liidz teltij

paldies redl1ne par to ka deva man cigaretes

paldies beef ka deva man cigaretes

paldies wormam par alinjiem

paldies alwim, spitei un ali ( nav ne jausmas kursh malacis pirka) par alinjiem :)

paldies gluunikjim ka man sastadija beigas kompaniju

eemm un p.p.s.s.

WORMS NOLIKA ALWI

ta starp citu

fiksaa edite.. vai tagad nevajadzetu atjaunot gign sejas?

ediite hvz kuraa.. jau ali sarunats apdeitam :D

eu yo... ediite nr 4 . manai 4iksai pirmaas nakts laika piedzima meita :D

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

:wacko:

tu galīgi nesaprati ideju, tāpat kā arī neizlasīji to postu ko pirms tam rakstīju. man ir ļoti daudz mūzikas kas patiktu tiem cilvēkiem, kas klausās sūdu, bet viņiem ir ļoti maz ko piedāvāt man. Es nesaku ka metāls rox un viss pārējais sux (lai gan apmēram tā domāju), ir ļoti daudz citas mūzikas, kas nav fifķiks un citi komerciāli popsūdi, kuru es klausos un kuru klausītos arī citi.

Link to comment
Share on other sites

:khehehe:

aa, tas kjipa par laushanos, ja? nu, jaa, Blade riktiigs traktorists :D

bet, runaajot par muzonu, manupraat nebija nekaadas vainas! Bija diezgan daudzveidiigs! Vismaz tad, kad es pieveersu uzmaniibu :)

Link to comment
Share on other sites

Reaals prieks iepazities ar Sarge, baigi pozitivais keks, un pats labakais, kad vinja vadita futbola komanda panema visus priekshaaa :muahaha::khehehe:

Aaaa tas taa starpcitu atcerejos pedejo vakaru , atceros kurus purnus 2 naktii pats savaam rokaam nesu uz telti :superlol:

1.Beefy - atluuza kajas stavot un shis bija vissmagaakais nesamais, atceros kaa vel dzirdeju vinju visu laiku sakot blin Bencik cik man sudiigi, blin cik man sudiigi :muahaha:

2.r&r shitas dzeks atluza netalu no ugunskura pudelu ienemtaa plavaa, noguleja stundu un tad izdomaju aiznest lidz teltij(kas starp citu , bija tik mazinja, psc vnk) :D

3.Plikais, piedod kad tevi taa apleeju, tu atluuzi uz kresla loti seksigaa pozaa, un isteniiba bijis viss vieglakais nesamais :thumbsup:

4.Diviitss , vot shitas bija vnk pizdeeec. Vins bija taa atluuzis uz kreesla,kad bija vajadzigi speclidzekli lai pamodinatu. Es nemeloshu, bet es vinjam plaukaju un situ pa purnu riktiigi, lai vinju pamodinaatu, briinos kaa neviena ziluma nebija nakamaja riita :D Un diviit nomet svaru, nakamreiz vilkshu tevi uz telti :) Diviit apsveicu ar Mikolu, atceros veel 2 nakti pirms tu atluuzi runajaam par vinju kaadu laicinju .

Un tad ierubiiju enigma, satiku worm kurs pa palim bija aizgajis piemist Lielupi, pasedeju izdzeru snabji(viens pats :( ) un gaaju guleet. Skats bija loti interesants sedet vienam pasham lauka viduu pie pilnas tushkas muzikas un teltiim apkart :)

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...