Jump to content
GIGN Forum

Iespaidi Par Pasākumu


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

viss bija kūl, vienīgi iesūkāja tas, ka futbolu spēlējot ik pēc 2min jāiet kādam pa to kalnu lejā pakaļ bumbai.. nākamgad, ja tur, tad kkas jāizdomā šinī sakarā..

r&r vienkārši ierullēja sākot jau ar pavisam reālu iekrišanu ugunskurā un beidzot ar vienu momentu, kuru pastāstīšu plašāk...

Tātad bija jau tumsa un es, kā jau visi pārējie čiloju pie ugunskura.. Skatos nāk r&rs, pienāk un prasa man vai man nav aliņš, es saku, ka man pēdējais, bet zinot, ka viņš brauca ar mani un viņa aliņi stāv man mašīnas bagažniekā, prasu: "Kur, tad tavi ali palikuši?" Šis man atbild: "Pie bijača mašīnā.." Mazliet šoks, bet ok, prasu: "A kur pats bijačs?" Viņs atbild, ka īsti nezinot, ka itkā guļ laikam.. Uzdevis pāris jautājumus par to, kapēc bijačš tik ātri aizgājis gulēt un vai vispār viņš nav kkāds ņūbs, ka jau guļ, pamanu, ka netālu stāv spite.. :) Saku r&ram, lai spitei pajautā moš viņa zin, kur bijačš palicis.. Loģiski viņš tā arī dara, tātad stāvam jau trijatā.. r&rs prasa spitei: "Spite, nezini, kur ir bijačš?" Spite redzot, ka es stāvu blakus, mazliet neiebrauc un atbild, ka jā viņa mani pazīst un, ka agrāk esam kopā strādājuši.. Uz ko r&r reaģē ar: "Nu, nu.. stāsti, stāsti.." Spite vel joprojām ir neizpratnē un prasa: "KO stāstīt?" Uz ko r&r bez emocijām atbild: "Kur ir bijačš?!" :D

Spite nepārprotami norāda uz mani ar pirkstu un iestājās dziļš klusums no r&r puses, mirklis pārdomu, līdz šajā sarunā iesaistītie sāk skaļi smieties un un to arī turpinot darīt aizvedu r&ru uz mašīnu pēc alus. Galvenais, ka manu seju vislaik varēji ļoti labi redzēt, jo stāvējam tieši blakus ugunskuram un ar r&ru arī neesam gluži pirms 5min iepazinušies, jo arī pagājušogad šamējais brauca ar lunatics mobīli.. :)

Link to comment
Share on other sites

pasakums tiesam bija izdevies, konstateju ka lielupe nav nemazam tik liela cik biju domajis :(

nelielais action briidis ari bija ta verts, bet es video nevaru atrast :(

autoostas chalitis un arbuzs ar uzrakstu "ze gign 2007" bija forsi :)

gribas vel kko suligu uzrakstit tikai nekas nenak prata..

Link to comment
Share on other sites

tur arii vis notika pa istam, un tiesi pirms faita es ar beefu runajam, un es teicu apmeram ta "kad kadam aizversies ciet ies sasist vinju" nepagaja ne 5min ka beefs jau bija bez krekla :D

acerejos vakardienas ali tekstu

sarunajas ali ar spiti

ali: who is ur dady now ? who is ur dady :)

spite: pasmaindija un teica ka neteiks kurs ir vinjas tetis :D

ali: pasaki who is ur dady :D

ja tekstus esmu pateisam sajaucis palabojiet, bet kas tads tiesam bija chillspotaa :D

ps worms forsi atvadijas prombraucot :)

Link to comment
Share on other sites

te

diezgan urīniskas bildes :)

a tā - forši - visādi mistiski feisi. Vissmieklīgākais ir bloods 188 bildē kur viņš izskatās pēc čiksas :)

nuja, vēl tak bīfijs man alu uzlēja uz muguras, cūka tāds. Pats nedaudz atriebos un viņam vēl diversants un kas tur vēl salaistīja ar alu :)

Link to comment
Share on other sites

hmm ja saku acereties bija kkadas alus shlakatas, aceros ari to ka kads man ieshlaca alu aciis un es neko neredzeju kadu briidi..

fotbola speles laika worms ir gribejis pagrust salatu, un nav redzejis skardeni, kuru kontakta rezultata saspieda un alus bija pa gaisu :)

Link to comment
Share on other sites

blje nah 5 dienas vakara tik atgriezos un atcerejos par tusu un tad bija telts jamekle puuslis pumpis gulamais peldshorti labi visu samekleeju, skatos autobusi ari neiet parak biezhi ik pec 5 h un tad atcerejos ka vel paika japeerk rokas nolaidas :( ta ari ar denju neaizbraucam un izkatas ka taa bija LIELAAKA KLJUUDA SOVASAR !!1!1!1 cerams ka buus rudens tuss vai kkas tads.

Link to comment
Share on other sites

btw tika apbalvotas arī gada nominācijas:

gada labā sirds - Dr. Pain

gada hakeris - worm

gada uzņēmējs - ali

gada žurka - dyversant

gada gigniete - spite

gada labākais mirstīgais admins - samuray

gada labākais gign memberis - macho

gada netipsiskākais gign krušila - Mahmed

gada gigniskākais krušila - bloodlord

gada prātīgākais spēlētājs - blade

mūža ieguldījums forumā (10000 posti) - macho

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...