Jump to content
GIGN Forum

Kaapeec Man Nav Sarkans Mersedess


eziic
 Share

Recommended Posts

Beidzot izdevaas nohosteet movie, gar kuru te peedeejo laiku mazliet chakareejos. Teoreetiski vinjsh bija gatavs jau pirms apmeeram meenesha, bet es biju apnjeemiibas pilns salikt tur visaadus efektus & other stuff, bet beigaas taa arii to neizdariiju laika truukuma deelj un, protams, arii nezinaashanas deelj, jo shis darbs man gribot negribot ir pirmais un man baigi negribeejaas sabojaat visu ar debiiliem efektiem, kurus saliekot es taapat neko nepieraadiishu, jo taadiem movie kaa KuLi etc. mani uuberefekti nestaavees pat tuvumaa. Arii uubermega fragu tur nav, jo shaut mees taa arii neiemaaciijaamies. :thumbsup: Tiiri taada filminja par [=WeeD=] klanu, par visu to ko pa sho laiku esam sadariijushi pa klanvaariem un vienkaarshi chillojot serverii. Nu njemiet par labu! :thumbsup:

Milzumliels paldies macho, vairs nav chakara ar movie novilkshanu - http://www.gign.lv/files/info/99 ;)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Bljaaviens. Suuds suuds suuds. OK, pagaidaam link down, mekleeju jaunu host'u :unsure:

EDIT* Bet vispaar tajaa gigasize.com man raada, ka ar failu viss ir ok. :hrmmm:

MEGAEDIT* Un tikko nomeegjinaaju pats, it kaa velkas vinjsh man. Anyway paskatiishos varbuut var uzmest veel kaut kur, tikmeer kaads vareetu pameegjinaat vai nevar novilkt no taa pasha.

PUKPUKEDIT* filefront.com man upload speed bija vienkaarshi graujoshs. Bet nu labi, paskatiishos ko varu dariit lietas labaa...

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

Jona tas ir apmeeram tikpat cik ilgi man vinju tur lika virsuu. Vismaz prieks, ka iet. :thumbsup: Shobriid meegjinu uzmest arii uz filefront.com.

2 RiSKS: Es arii no filer.lv kaut vai tikai autora centiibai par godu labaak novelku failus, nekaa skatos turpat, jo galu galaa arii kvalitaate uzreiz ir pavisam cita. Otra probleema ir taada, ka tur 1 faila upload lielums nedriikst paarsniegt 350mb, bet mans kluciitis sver 500mb, taapeec jau arii ir probleemas ar upload'u. :unsure:

EDIT* macho, es vakar visu nakti meegjinaaju tev vinju aizsuutiit, tur kaut kas mazliet chakareejaas un nekas gudrs nesanaaca. Anyway, eju mirc'aa :thumbsup:

MEGAPUKEDIT* jonass, to es zinu. Bet neesmu atradis tur nevienu veidu kaa papildinaat upload lielumu. ;)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

:thumbsup: Shobriid meegjinu uzmest arii uz filefront.com.

2 RiSKS: Es arii no filer.lv kaut vai tikai autora centiibai par godu labaak novelku failus, nekaa skatos turpat, jo galu galaa arii kvalitaate uzreiz ir pavisam cita. Otra probleema ir taada, ka tur 1 faila upload lielums nedriikst paarsniegt 350mb, bet mans kluciitis sver 500mb, taapeec jau arii ir probleemas ar upload'u. :unsure:

EDIT* macho, es vakar visu nakti meegjinaaju tev vinju aizsuutiit, tur kaut kas mazliet chakareejaas un nekas gudrs nesanaaca. Anyway, eju mirc'aa :thumbsup:

Nu bet tur var uzlikt lai nevar skatīties. :) Un tur nav kkādas SMS sistēmas kur var palielināt tos mb?

Link to comment
Share on other sites

Unknown error downloading file

same

:) Un tur nav kkādas SMS sistēmas kur var palielināt tos mb?

nesanāks, nekā tāda nav =/ pašam bija tāda problēma! Pat nezinu, ko, lai iesaku, jo autors, teica, ka video jau ir konvertēts!

EDIT: psc tāpat nevaru novilkt, no gign saita, atceros tas pats bija samuraya mūviju, vnk uzspiežu un lapa "verās" pēc 3 stundām tā arī nav atvēries! kāds varbūt var atsūtīt? ^^

Edited by babaac
Link to comment
Share on other sites

āāā mūviks vnk super :thumbsup: :thumbsup: 11/10

p.s. velku mūviju 3. reizi, jo pirmo reizi velkot IE izdomāja vnk aizvērt downloadingu, 2. reizi, kad spiedu lai kačā viņš pat nepiedāvāja, atvērt vai saglabāt, uzreiz sāka kačāt un izrādījās, ka viņš ne saglabāja, bet pa taisno atvēra failu ar z00m playeri ar kuru pēc tam mūviju vairs nevar saglabāt. Nu tagad velku 3. reizi, lai saglabātu kompī. Ak jā un es arī ar ff nevar neko novilkt no gign.

Kaut būtu vairāk šādu video ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...