Jump to content
GIGN Forum

Medībās


samuray
 Share

Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nice ;) Bisēm jau "scope" nav, ja?

Mūvijam muzons arī foršs :)

p.s. Kur ir jācenšas trāpīt tai cūkai? Galvā vai sirdī, vai kur?

p.s.s. Tu sirdī trāpiji, right?

p.s.s.s. samuray'am member title vai group uz mednieks vai ko tml vajadzētu nomainīt :)

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

;) Bisēm jau "scope" nav, ja?

Mūvijam muzons arī foršs :)

p.s. Kur ir jācenšas trāpīt tai cūkai? Galvā vai sirdī, vai kur?

p.s.s. Tu sirdī trāpiji, right?

p.s.s.s. samuray'am member title vai group uz mednieks vai ko tml vajadzētu nomainīt :)

nav gan scope, jācenšās trāpīt sirds rajonā, šitai cūkai es sirdi nošāvu nost

Link to comment
Share on other sites

:unsure:

Nezinu gan. Man vienkārši dzīvu radību negribētos nogalināt. Tad jau cilvēkus ar mazākiem sirdsapziņas pārmetumiem varētu šaut - daudzi idioti un līķis labāk izskatās par dzīvu :). A tādu cūciņu, kas tur mierīgi savā nodabā ēd es negribētu šaut nost, lai jau dzīvojas. Vienīgais, ja dzīvība būtu apdraudēta tad varētu atšaudīties.

Enivei, tās tur konkrētāko ātrumu attīstīja.

Link to comment
Share on other sites

:). A tādu cūciņu, kas tur mierīgi savā nodabā ēd es negribētu šaut nost, lai jau dzīvojas. Vienīgais, ja dzīvība būtu apdraudēta tad varētu atšaudīties.

Enivei, tās tur konkrētāko ātrumu attīstīja.

īstenībā tas ir līdzīgi kā ar mājlopiem, tu viņus baro un pēc tam nokuj, bet mednieki dod iespēju arī izdzīvot

Link to comment
Share on other sites

Neesmu pret medibaam, bet shitaa dienas laikaa shaut pa stavoshaam cukaas neuzskatu par neko krutu, diemzheeel...

Te nav galiigi ne skill ne fun, es noperku krutu bisi ar scope, kas velk tuvumaa lidz 500m un shauju kaa mazais :)

Kur paradaas skills, tas ir shaut pa skrienoshiem vai nakti esoshiem zveeriem. Piem. forshi ir nakti sedet sleepnii un klausiities, kad vinja naak un tev jabuut klusam, klusam un tad tev ir 4taa dala no sekundes lai iespiestu gaismu vinjas virzienaa un 6taa dala no sekundes lai izshautu, luuk te sekundes laikaa paradaas tavs skills :)

A shitaa shaudishanas domata prieks bagatiem turistiem, kas juutas baigi kruti noshaujot neaizsargaatu cuuku, un tad lielaas majaas, kaadu medijumu dabuujis. Ne tur ko lielities ne meeriities, ieiej tirguu un nopeerc galu labaak .

Nezinu iistos apstaklus,kaa viss tur notika, var buut tu shaavi braucot mashinaa, vai tev vajadzeeja telot kruumu 100m garumaa, bet neekads mednieks no shitaa video nesanaak, ja nu vienigi ja attalums bija >300 m,tad protams var redzeet, kad shaut maaki. It kaa nav pirmaa cuuka, bet varbut iepriekshejeas tapat tika noshautas + veel vinjas bija baraa, respektiivi iespeja netrapiit ir nereaala un taa kaa cs aims tev labs, tad vajadzeja trapiit :D:rolleyes::whatever:

Varbuut es kluudos, tad izlabo mani.

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...