Jump to content
GIGN Forum

Wall Of The World


flashback
 Share

Recommended Posts

http://www.delfi.lv/news/national/politics...php?id=17549971

http://www.walloftheworld.org/lat/

Ko jūs par to visu domājat?

Es pagaidām pat nezinu, ko lai par visu šito saka un cik tas ir nopietni, bet katrā ziņā piķis jau varētu labs nākt no tūristiem, kad visi brauks šito skatīties.

Laikam būs pašam arī jāpiereģistrējas tur kaut kad.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Projekta organizatori ir noslēguši ilgtermiņa zemes nomas līgumu ar pirmpirkuma tiesībām par atbilstošas platības zemes gabalu Latvijā, Kurzemē, Liepājas rajonā.

kā viņi šito bez elektrības uzcels smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Njā, ja 3 gadu laikā nesavāksies 2 miljoni cilvēku, tad nekas nebūs, pagaidām pa 7h 120 cilvēki jau pieteikušies. Laikam jāpiesaka vārds ātri, lai varētu vēl kādā no 1. rindām pierakstīties smile.gif

-edit- Palasot delfu komentus, izdomāju, ka labāk pagaidīt vēl kādu laiciņu, lai redzētu, kas tas īsti pa sviestu ir smile.gif

-edit2-

Kurš gan cits?, 19.04.2007 21:49

Ierosinu neapstāties pie nožēlojamā 8.brīnuma, dāmas un kungi!!! Vajag pieteikt pasaulei arī 9.un 10.brīnumu. 9. piemēram, varētu būt - pasaulē lielākais kaku kalns!!! Reģistrējies internetā un par simbolisku (10 $) samaksu sūti savu kaku ar inicāļiem uz Latvijas institūtu, kurš blakus Gaiziņkalnam būvēs kaku kalnu - 9.pasaules brīnumu. Ja nekas nesanāks - atdos Sarkanajam krustam. Starptautiskā rezonanse garantēta

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif
Link to comment
Share on other sites

tamerlan, tu esi idiņš. nu NEKAD tu neizlasi visu un jau izliec savu nožēlojamo, nekam nederīgo viedokli. kāda tev valsts, durni, IZLASI NAX, tās ir privātas firmas un organizācijas. nodokļu maksātāju nauda tāpat nekur šitam neaizies. protams, tu jau tāpat nemaksā nodokļus... IDIOTS.

enivej, man arī liekas, ka tā ir, citēšu, huiņa smile.gif

Link to comment
Share on other sites

amerlan, tu esi idiņš. nu NEKAD tu neizlasi visu un jau izliec savu nožēlojamo, nekam nederīgo viedokli. kāda tev valsts, durni, IZLASI NAX, tās ir privātas firmas un organizācijas. nodokļu maksātāju nauda tāpat nekur šitam neaizies. protams, tu jau tāpat nemaksā nodokļus... IDIOTS.

Man liekas ka IDIOTS esi tu ja tev problēmas ar pašsavaldīšanos varbūt aizstaigā pie psihiatra. Un to vai es maksāju nodokļus vai nē zināt labāk man pašam un tevi tas nerausta necik smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

redzi, puisīt, ja kādam ir problēmas ar pašsavaldīšanos, tad vispirms būtu jāaizstaigā nevis pie psihiatra, bet gan psihologa smile.gif savukārt, kas attiecas uz nodokļiem, jebkuru Latvijas pilsoni visai lielā mērā rausta tas, vai citi pilsoņi maksā nodokļus. starp citu, tas ir jebkura latvieša pilsoniskais pienākums ziņot par nodokļu nemaksāšanas gadījumiem. ko tu tur īsti pukstēji? laugh.gif

[/offtopic]

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...