Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Ehh, vakar vakarā tik eleganti saziepējos draugiem policistiem, pie reizes arī sapratu, ka vairs nevedīšu aizmugures beņķī 4 cilvēkus, jo tomēr 30Ls un 1 soda punktu noteikti var iztērēt daudz labāk. Ņemot vērā, ka tieši tā arī notika [tb es viņus ieekonomēju, jo beigās nesamaksāju ne santīma. Nezinu gan kā izpaužas soda punkta ieekonomēšana, bet nu tas po], tad bija tīri labs iemesls, lai atkal svinētu [ņemot vērā, ka arī pirms tam bija iemesls, jo bija taču 5diena]. Nē, es eju gulēt. Rakstīt tādā puspālī ir baigās mocības.

Link to comment
Share on other sites

huh, tikko no darba. iisti jau negribeeju straadaat shodien, bet shefs bija izmisis un es biju vieniigais operators, kas vareetu shodien nostraadaat. pat piesoliija man 3 dzhekus paliigaa (parasti ir 2). taada haljava, breikaa gaaju ik pa stundai un praktiski neko nedariiju, tikai podzinjas paspaidiiju un pateicu ko maniem paliigiem dariit... viegla naudinja, he he he(ljaunie smieklinji) :)

Link to comment
Share on other sites

ēm.. šodien nolādēta lieta:

1-Laukā normāli gāž

2- Vāu! Pie mājas durvīm ir caurums kur tizlās spindzeles uztaisījušas pūzni, šodien gāju gar turieni ēdu saldējumu , un tās paņēma mani sadzēla XD :@ ūuh 3vietas uzpampušas :@

Link to comment
Share on other sites

Shodien pec tam kad nobalsoju par referendumu uz ielas satiku HOT CHIKS ,kas staigaja pa Liepajas centru ar uzraxtu "Mes milam RADIO SKONTO un negribam lai partrauc raidit Liepajaa" tjipa tavo uzraxts :) Taa kaa es negribeju lai vinju atceltu parraidit Liepajaa,tad paraxtijos pakoljiijos ar HOT CHIKS,un gaju uz darbu back shanceet :) taa kaa esmu shodien 2 svarigus paraxtus atstajis :)

Link to comment
Share on other sites

Shodien normali atkal pieleejos :) Pec 6h jaceljas uz darbu :) tas ir vnk pzdc smagi :) tiko galiigaa komaa cs uzzipaju ja nemaldos skore bija 30:3 :) normali iekrushiiju ar visu mp3 :) jee beibii jee! tagad tikai 3d un 4di darbaa bus briivs! bus 2vas dienas japarukaa! lab jaiet smekjeet un janoskatas lidz galam films RUINS hujnja reala un jaiety gulet :)!

Link to comment
Share on other sites

No rīta ar pacaniem biju uz Mūmiju III. Sliktāka par iepriekšējām, bet skatāms gabals. Tagad ēdu pusdienas - rakveres cīsiņi, Maggi 5 minūšu makaroni krējuma mērcē (krējumu gan k-kā atrast nevaru.. :() un dzeru Kaiser alu (lēts, bet dzerams Austrijas ražojums, tjipa Cēsu Premium). 3dien jāiet uz LU parakstīt papīrus. Datorzinātnes studēšu. Te tak kāds vēl viņas studē, right?

edit: Yves la Rock feat. Jaba - By Your Side

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

A kas tev pedinj liek te k-ko spamot?! vinsh prasa vinja viedokli...

Shodien tada diena ka diena... ir apzinja ka tulit atkal saksies skola un vasara nekas nav izdariits. Tik zinu ka uz augusta beigam bus pirts ye ye ye!

Tagad dzeru kafiju un klausos DMX - the rain vnk ahujena dziesma shim laikam.

Izgaju araa pastaveju bez krekla lietuu un uzpipeju vnk tads chills!

Link to comment
Share on other sites

No rīta ar pacaniem biju uz Mūmiju III. Sliktāka par iepriekšējām, bet skatāms gabals. Tagad ēdu pusdienas - rakveres cīsiņi, Maggi 5 minūšu makaroni krējuma mērcē (krējumu gan k-kā atrast nevaru.. :() un dzeru Kaiser alu (lēts, bet dzerams Austrijas ražojums, tjipa Cēsu Premium). 3dien jāiet uz LU parakstīt papīrus. Datorzinātnes studēšu. Te tak kāds vēl viņas studē, right?

edit: Yves la Rock feat. Jaba - By Your Side

datorzinaatnes vai datorgrafiku? skola nav imantaa? vai kaut kur tur? ^_^

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

opaa, skatos reals spama topic kura var izklastit izjuutas...

Nujau pagajusas 32 dienas kaa neesu dzeris ne alinju, ne pipeejis udenspiipi, sajuutas diezgan jociigas, palicis stresains un veel vairak lamajos. Laikam jau taa notiek ka visu atmet uzreiz/strauji, jo tomer alinjs jau pedejos 2 gadus varteikt katru dienu pa 4-6 pudeleem gaja ieksaa, a udenspipe vee trakaak, jau pedejos 5 gadus patstavigi pipeeju, pedejo gadu tik aktivi pippeju ka sanacas apmeram 3 piipes dienaa izpipeet (vienam pasham), kas ir apmeram 3,5-5 h non-stop smoking. Veel pielipinaashu daudziem nezinamo faktu ka esmu sastridejies ar sencji (nujau driz buus gads kops neesu runajis, redzejis vinu), lidz ar to arii pienacis laiks saakt macities, jo pedejie 2 gadi pvadiiti loti interesanti. Viens gats tika pavadiits celojot un dzivojot arzemees a otrs gads stradaajot un grabinot naudu :) Taa kaa esmu iestajies jau RTU un saaksu macities...

Nujau paris meneshi nevaru laicigi aiziet gulet, un gulju arii tikai 5h... Kr4 driz ar mani bus kirdic :)

Paldies par uzmanibu!

Link to comment
Share on other sites

kā reiz arī šodien piekāpšu rtu. nezinu gan pirms vai pēc biļešu iegādes gludajam uz sikspārņvīru. imperators akmentiņš gan nedefinējās kā mūmija, bet trešā daļa bija skatāma vien tādēļ, ka bija jauka aktrise. ^_^

p.s. crusade for stipend has began! thou shall fall.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...