Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

AK paldies dievam vecāki aizmiga un neparunāja ar manīm pa šo tēmu, bet es nesaprotu es tak visu šito zinu bet es nevaru par šito runāt AR VECĀKIEM labi ar draugiem mierīgi runājam kā nekā nekā personīga bet ar cilvēkiem ar ko dzīvoju to gan nevaru es sāku visu laiku smieties kad viņi agrāk uzsāka tādas tēmas :axe:

Link to comment
Share on other sites

Media, u serious? Ja tev vecāki +/- jēdz audzināšanu, tad viņi tev neprasīs aptuveni šitā: Zini kas ir sekss? Pastāsti, kā tas viss notiek.

btw, šodien diezgan forši savedu 2 dzērājus ( ^_^ lol, joks) kopā, tagad abi ar kautkādām random vecenēm dzer šņabi un lamājas iekš ventrilo. :)

Link to comment
Share on other sites

Sēžu klausos.. Nē, neko es neklausos. Shuffle nespēj man neko foršu piedāvāt. Sūds, jau 30x skipoju nākamo songu. Vo, būs labi Rammstein - Moskau. No pusatvērtā balkona vēdī kanalizācijas smaka. Super! Un kā lai es tagad guļu pie aizvērta balkona!? O.o I are needing fresh air. Darīt vairs nav ko, jāiet gulēt.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Baljaaa 1dienas dienaaa nav labi dzert :/ Vakar sezam trijata pie viena chalja izdomajam pakjert snjabiti 1l labi izplaujam mums ir labi. Vajag protams meitenes un vel shmigu. Nu jopcit visu sarunajam aizgajam nopirkt vel 1l snjabja un kodam. Tikko majas atnacu tada žopaa... Eju pa ielu cilveki vnk blenz virsu. Izpurushi mati vel nevaru taisni noiet jo reibst vel galva :D

Link to comment
Share on other sites

Kautkas līdzīgs, aizgāju pie drauga pasauļoties :D izderam šampi, viskiju un tad izdomajam ka pirts jakurina un jataisa partys, sasaucam meitenes aizgaja pec alus un tusejam :D pa pliko peldet. šodien laikam turpinasim

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...