Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

schnapp nu nez es nakamaa dienaa peldeejos kadus 3k attalumaa no pasakuma vietas nekas tads nebija manaams,udens iespejams smirdeja tapec ka vinsh bija netirs ar JURAS zalem :) Bet uriins tika kartiigaa daudzumaa noliets :)

P.s. shorit aizbraucu uz rigu pec nodoklju gramatinjas,tad vel fiks uz Purchiku un atpakalj uz Liepaju tagad paedu un suucu alu,shiit riitaa uz darbu jaiet :(

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

:crying:

Vot laiki pienākuši, bēdājās, ka slimot beidz. :thumbsup:

Gulēts nav pēdējās trīs dienas praktiski necik - fak.

Paiet nevar, kliboju kā kāda no samuray'a sašautajām cūkām - fak.

Dators mirst nost no karstuma - fak.

Daudz ko jaunu vajag nopirkt datoram, bet slinkums searchot veikalus - fak.

Parīt jāsāk strādāt. - fak.

Lols, UZMANĪBU.

Ja kāds zin, kur rīgā tiek pārdotas Sennheiser austiņas, uzmet man PM ( neposto te, jo drošvien nenočekošu postu ). Kaut vai interneta veikalu ( pasuti.lv neder, tiem maitām cenas ir vienkārši smieklīgas ).

Interesē tieši šis modelīts.

Ja kādam ir kāds ieteikums par labām/kvalitatīvām austiņām ( pio/AKG/Sennheiser/AT/utt ) met man PMu vai posto šeit. :)

Link to comment
Share on other sites

quelyd laimiigais... ko es tik neatdotu lai aizbrauktu uz laukiem pabraukat ar mashiinam, moci, traktoru. Tik reali man piemeram laukos ritiigi patik. Var normali pastradat a Riiga reali degradejos ta ikdienas rutiina sak besiit araa.

Nevaru izdomat ko lai shodien dara vakara gan jau jaizshauj lidz jurai kadu alinju izsuukt lai labaks miegs :)

Link to comment
Share on other sites

:( Šī vasara reāli sūkā, jo visu laiku kkur jābrauc... :(

Tyken ft. Awa-Every Word (Dave Spoon Remix)

MHM man vasara sūkā vēl vairāk :blelohs:

Jāremontē 2.stāvs, Jāvāc no sienām kkādi balti gruži reģipsis laikam un Kūdra , kur nu vēl pa dēļiem

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

This is not an summer :sparta: !

Link to comment
Share on other sites

Vakardiena vienkārši iespārda! :oojaa:

Bija paredzēts tuss ar teltīm pie jūriņas un tā arī līdz turienei netiku, bet hvz kādā pakaļā šodien pamodos ziepniekkalnā, pie kautkādas meichas kuru pirmo reiz redzu. LOLbļē, man pat brokastis uztaisija.

Sāp visas maliņas, musīši visp, rokas knapi pakustināt varu. Wtf? :D Tik daudz dzert nav labi, jālīmē filma kopā XD

Bļē, iztīriju kompi un aizmirsu nolikt termopastu, iesēdos un tagad visa dirsa un rokas sudrabainas :slap:

Link to comment
Share on other sites

zajobs.lv nezinu ko iesakt jo nu mani ir piemeklejusi karteja depresija kura noteikti ilgs nedeljas garuma. Vnk nevaru izturet to ka nav ko dariit... Gribas prom no Riigas gribas prom no Latvijas nezinu k-kur nozust vnk. :(

Link to comment
Share on other sites

Tiko paēdu Kellogsus Nesquik un tgd lasu visus topikus (visus neizlasiju apnika)

Mamma - Guļ

Tētis - Skātās TV (citaa izstabaa)

Brālis - Guļ (jo mazs)

Es - Spēlēju http://gadiatus.lv

Edited by Alien*
Link to comment
Share on other sites

Salauzu rokai pirkstu... =/ Piedzēries trijos naktī izdomāju ar draugiem aiziet uz Raiņa parka batutiem palēkāt.

Domāju, ka tikai sastiepts, bet no rīta seksīgi zils un sapampis... Šobrīd ar ģipsi rakstu. Riebīgi, jo labajai rokai [esmu labrocis]. Nevaru neko normāli darīt. Arī nepīpējās ar kreiso roku, kā parasti.

+ esmu beidzot sagaidījis mirkli, kad pie mājas "tabakas namā" beidzās baltie kenti pa 1ls , jo draudzenei apsolīju, kad beigsies lētās cigaretes, es metīšu nost. Tas būs smagi, bet solījumi jātur... :)

Link to comment
Share on other sites

es nedziivoju pie ezera bet 2 km attaalumaa ir viens. Tikai kameer tiek liidz vinjam esmu nosviidis kaa cuuka. Tikai shodien taads apmaacies un sutiigs bija. Bet uudens gan auksts saak palikt. Vasara jau beidzas. OMG atkal jaamaacaas un naak aukstaa ziema ;(...

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

A, man 10m līdz skaļākajai ielai Rīgā, 20km līdz jūrai, hz cik vēl km līdz ezeram. Istaba ir ar logu uz dienvidiem, kas garantē 24/7 žaronu un logu atverot jūties kā sēžot uz ielas.

Daudz krutāk nekā jums visiem, xoxoxox.

sarkasms off.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...