Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

vakar biju uz šito http://www.amoraexperience.lv/lv/ :) jasaka, ka ar draudzeni labi atrēcām, kokčas vel pa lēto piedāvā, normāli staiga un kvasī :D laikam šodien pēdējā diena, bet nu bija vērts aiziet. b0r1ng tavs lido ir neciešami dārgs, man tāda sajūta, ka krasta lido ir lētāk :D

p.s. pārsteidzoši liekas tas, ka gūdmens ik pēc nedēļas saka, ka tik daudz vel nebija dzēris, tad interesanti būtu zināt lidz kādam tilpumam jau ir ticis :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

nu kartoška bija laba, pārējais nu tā, ēdams jau bija, bet nu sorry, par tiem ~pieciem kartupelīšiem prasīt latu(precīzi neatceros), pilnīgs psc :D Galvenais pie kotletēm, gaļām samētājuši cenas randomā, kā pie velna, lai es zinu kura ir vistas kotlete un kura ir cūkgaļas vai pildītā ar sieru :D Principā sūdīgi viņi tur strādā, kā pirms pāris gadiem, tā vel šodien.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Problem solved :DD Aizgaju uz darbu a mani jau sagaidija ar shampiiishiem :DD Normali dabuju salapaaties :DD Nebiju gaidijis ka jaunie kolegji mani apsveiks varda dienaa :DD n1ce... Tagad jauzcep lauku oliņas, jo nekā cita ledusskapi vairs nav...Jaizdzer mans alēns un jāiet čučēt :) Rītā atkal uz darbu :) Es šogad laikam Jāņos tomēr dzeršu :P

Link to comment
Share on other sites

Šodien tizli nofeiloju - uzliku ūdeni vārīties, lai pelmeņus uzvārītu. Vēl nesāka tas vārīties, izslēdzu ārā, cipa pārdomāju. Uztaisīju no karstā ūdens kapučīno, pēc tam aizmirsu par to. Pofiq, atcerējos, sāku dzert teju atdzisušu un izspļāvu visu ārā - ūdeni es jau biju paspējusi pasālīt.. bēe

Link to comment
Share on other sites

Puikas! Kur šonedēļ Kurzemes pusē varētu aizbraukt? Nav kādi pilsētas svētki vai kāds pasākums?

Brauc ar savu sirds dāmu uz Jūrkalni. Pasēžat saulrietā pie jūras, pakūpinat Jāņa zāli . Nekas vairāk nav vajadzīgs ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...