Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Ziloņa izmēra poxa, jaka smird pēc kūpinājuma un nakts pavadīta visinteresantākajās pozās pie ugunskura. Hell yeah! Vēl joprojām nevaru atrast savu telti, guļammaisu kāds palicis sev zem dirsas, to gan jau uzmeklēs. Dīķis nokrāsots zili-melns. Kvalitatīvi pavadīts vakars, ko lai saka.

Link to comment
Share on other sites

Ja es kādreiz kļūšu par traku sērijveida slepkavu, es sākšu ar visādiem pidiņiem, kas zvana sestdienas rītā un neļauj gulēt.

Iedod man savu numuru. Zvanīšu arī darba dienu naktīs.

Link to comment
Share on other sites

Tām, dažādas atklāsmes uz semestra beigām:

1)Pamanīju, ka pa sesijas mēnesi esmu nobarojies kā cūka sēžot caurām dienām pie kompja un rakstot debīlos darbus arī naktīs un rijot visādu drazu, kas nemīl izvadīties no organisma un kam patīk sakrāties peldriņķī.

2)Sākot ar nākošo nedēļu, būs dāuuudz vairāk jāpakustās

3)Šovakar drošvien sanāks smagi piedzerties, jo māsīcai un vēl pāris draudzenēm izlaidums.

4)Rīt būs slikti + jāuztaisa pēdējie darbi skolai

5)Nākošnedēļ būs gara un alkohola pilna nedēļa, 3 dienas nometne +laivu brauciens+Līgo/Jāņi. Pēc šīs nedēļas drošvien sāpēs aknas, nieres un čurāšu sērskābi.

6)Gribējās vasaru pavadīt mierīgi un darbīgi, bet šķiet, ka jau tagad ballītes ieplānojās gandrīz katrā weekendā. Eh, smagie studiju gadi :D

Link to comment
Share on other sites

Iebraucu ar čomiem bik pakrasoties upē laiciņš itkā sākumā bija zbs spīdēja saule +25 palibomu bija, kartigi caur upi iepurinājām 5l bačoku ar vietējo krāsu nu tā, sāka līt esmu izmircis cauri slapš jāgaida saulīte :weep:

Edited by Brown^
Link to comment
Share on other sites

Iebraucu ar čomiem bik pakrasoties upē laiciņš itkā sākumā bija zbs spīdēja saule +25 palibomu bija, kartigi caur upi iepurinājām 5l bačoku ar vietējo krāsu nu tā, sāka līt esmu izmircis cauri slapš jāgaida saulīte :weep:

5l un izkrāsojāt visu... tātad spaiss ... gl
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...