Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Tas ir baigais retums atrast meiteni, kurai patīk smēķēt zāli? Es tādas tikai pārsvarā saprotu. Protams, ka viņas negrib smēķēt zāli katru dienu, kas ir apsveicami, bet reizi pa reizei uzsmēķēt patīk.

Link to comment
Share on other sites

psc,apnika jau spaidīt to csdd, bet vēl gribu pamācīties jo pa 1 ķļūdai no 5 reizēm gadās un vienkārši gribu perfekti iemācities.... blaaaa, nevar internetā kaut kur pamācities? Man ir "Autoskola Krasts" apmācība datorā, un grāmata savas autoskolas, bet vajag vēl... =DDD

Link to comment
Share on other sites

Sanāca tā, ka draugi novērtēja, to kā esmu centies rīkojot jau n-to grilla vakaru un uzdāvināja 10g.

Tagad izdomāju, ka nav ko taupīt, jāpīpē nost. Esmu tādā stounā no 2 džointiem, ka tiko biju peldēties uz upi.

Un ka tevi divi deviņi, kur es esmu licis mobīlo?

Edited by Stoneris
Link to comment
Share on other sites

Sanāca tā, ka draugi novērtēja, to kā esmu centies rīkojot jau n-to grilla vakaru un uzdāvināja 10g.

Tagad izdomāju, ka nav ko taupīt, jāpīpē nost. Esmu tādā stounā no 2 džointiem, ka tiko biju peldēties uz upi.

Un ka tevi divi deviņi, kur es esmu licis mobīlo?

Taada sestdienas pasedeshana vien sanaak

Link to comment
Share on other sites

"Forši", ka katrā lapā, katrā otrajā postā, kāds mērās ar citiem, cik daudz šodien izdzēris vai izlietojis narkotikas.

You go girls!

EDIT: Varbūt kāds zin, no rītiem Alunāna ielā ir kur mašīnu nolikt? Vai tur viss ir pārbāzts nejēgā?

Edited by ep1dem1c
Link to comment
Share on other sites

"Forši", ka katrā lapā, katrā otrajā postā, kāds mērās ar citiem, cik daudz šodien izdzēris vai izlietojis narkotikas.

You go girls!

EDIT: Varbūt kāds zin, no rītiem Alunāna ielā ir kur mašīnu nolikt? Vai tur viss ir pārbāzts nejēgā?

un tā vietā tu tagad noblatosi, ka tev ir mašīna un tu gribi parkoties? :troll:

nesūdīgi draugi, vienkārši uzdāvina 10g, izdalam uz 10 un tad varbūt arī ir reālais cipars :)

bet principā jāzin draugu skaitu un to vai tu liec visu grilla vakaru(gaļa, alkohols utt.), tad vel iespējams, čomi netērē nekam naudu un tā vietā ko būtu tērējuši to iegulda 10gramos, ko uzdāvina tev, rezultātā tu esi pa nullēm.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...