Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Viens ašais jautājums.

Noteikumos stāv melns uz balta rakstīts - AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.

Bet šeit katrs 3 ieraksts ir par to kā piedzēros, ko dzēru utt.

Alkohols nav atkarību izraisoša viela?

viela pārdomām.

Link to comment
Share on other sites

Šodien izvērtās ļoti intresanta saruna, principā mani apēda dzīvu
:)
Tomēr nevar laikam sešiem cilvēkiem pateikt draugiem.lv sūkā un draugs kuru tu neesi redzējis 10 gadus, tomēr paliek draugs. Centīšos sadalīt šo visu pa plauktiņiem, cerēsim ka sanāks
:)

Mans izteiktais viedoklis, kurā maz ieklausijās - draugiem.lv sūkā, jo tas ir reālas naudas kāšanas kantoris, par visu gandrīz ir jāmaksā (bilžu ievietošana,kaut kāda traka statistika,spēles(lai būtu krutāks par citiem, atkal jāmaksā).
Pretī es saņēmu vesalu čupu(nu teikšu godīgi.. lētas atrunas)
  • Tu to vari nedarīt,
  • Ja negribi neieguldi tur neko,
  • Es nemaksāju par statistiku,
  • Neesmu maksājis par albūmu vai citiem brīnumiem.
  • Portālu izmantoju darba vajadzībām,
  • Notiek iekšējā komunikācija starp darba kolēģiem(are u kiddin me? Kura normāla firma kaut ko tādu dara?) ,
  • Lai redzētu kas notiek manu draugu dzīvē, kurus es nesatieku gadiem.
  • Vēl bija laba atruna, informācijas iegūšanai.

Par informācijas iegūšanas atrunu, es sāku smieties, mani sāka apgaismot, kādu svarīgu infomāciju viņi iegūst
  • Manai bijušai klasesbiedrenei ar kuru mācijos tur 10. Klasē piedzima sīkais(neesmu viņu satikusi 10 gadus). Ir forši apskatīt, kas notiek manu draugu lokā. (really? Tiešām kādu tādas lietas intresē?)

  • Draudzne strādā šmigas veikaļā uz kāzām pirkām šmigu, iedeva atlaidi. (Nepatīk teikt sliktus vārdus par draugiem, bet šodien gribas :) Es saprotu, kāzas ir diezgan dārgs pasākums, un cenšas ieekonomēt uz visu, bet šmiga bija reāls sūds. Piedotiet)

  • Pa retam uzraksta kāds draugs, kuru neesmu redzējis (atkal 10 gadus)

Es to ierindoju pie junk information, jo reāli dzīvē tam pielietojumu neredzu, ja nu vienīgi satiekot viņu, es varētu izlikties laipns un teikt „Man prieks par tevi ”(protams, man īpaši liels prieks nebūtu,man reāli būtu pohuj kas viņai tur piedzimis vai ko viņš tur dabūjis) Es saprotu – ētika, bet comon, cik no Jums tādos brīžos jūtas neērti vai nesamāksloti?
Man radās tādi 3 lieli priekštati. Pirmais – Apmeklēju portālu, lai varētu nopirkt lētu šmigu un sazināties ar darba kolēģiem. Otrais – Apmeklēju portālu, lai varētu vēlāk patenkot par kādu. Trešais – Sarakstos, skatos bildes kur bijuši mani draugi.
OK, es saprotu, pašu dzīvē nekas nenotiek, vismaz var patenkot par citiem. Īsta vēstule drīz būs zelta vērtībā, rokām aptaustāms fotoalbūms pēc desmit gadiem būs mīts.. Piedotiet, es neesmu pamodies no komas, bet man reāli paliek bail par cilvēkiem, cik strauji degradējas. Laikam Heideggeram par tehnoloģijas bīstamību bija nevis tikai daļēja patiesība, bet pilna
:D

Pāris ātri jautājumi

1) Kas ir īsts draugs? (nevar definēt, bet ļoti īsi)

2) Soc. tīklos tevi vairāk intresē junk information, vai reāli izmanto normālām vajadzībām

3) Vai draugs kurš par sevi nav devis ziņu desmit gadus ir draugs?

Link to comment
Share on other sites

Šodien izvērtās ļoti intresanta saruna, principā mani apēda dzīvu
:)
Tomēr nevar laikam sešiem cilvēkiem pateikt draugiem.lv sūkā un draugs kuru tu neesi redzējis 10 gadus, tomēr paliek draugs. Centīšos sadalīt šo visu pa plauktiņiem, cerēsim ka sanāks
:)

Mans izteiktais viedoklis, kurā maz ieklausijās - draugiem.lv sūkā, jo tas ir reālas naudas kāšanas kantoris, par visu gandrīz ir jāmaksā (bilžu ievietošana,kaut kāda traka statistika,spēles(lai būtu krutāks par citiem, atkal jāmaksā).
Pretī es saņēmu vesalu čupu(nu teikšu godīgi.. lētas atrunas)
  • Tu to vari nedarīt,
  • Ja negribi neieguldi tur neko,
  • Es nemaksāju par statistiku,
  • Neesmu maksājis par albūmu vai citiem brīnumiem.
  • Portālu izmantoju darba vajadzībām,
  • Notiek iekšējā komunikācija starp darba kolēģiem(are u kiddin me? Kura normāla firma kaut ko tādu dara?) ,
  • Lai redzētu kas notiek manu draugu dzīvē, kurus es nesatieku gadiem.
  • Vēl bija laba atruna, informācijas iegūšanai.

Par informācijas iegūšanas atrunu, es sāku smieties, mani sāka apgaismot, kādu svarīgu infomāciju viņi iegūst
  • Manai bijušai klasesbiedrenei ar kuru mācijos tur 10. Klasē piedzima sīkais(neesmu viņu satikusi 10 gadus). Ir forši apskatīt, kas notiek manu draugu lokā. (really? Tiešām kādu tādas lietas intresē?)

  • Draudzne strādā šmigas veikaļā uz kāzām pirkām šmigu, iedeva atlaidi. (Nepatīk teikt sliktus vārdus par draugiem, bet šodien gribas :) Es saprotu, kāzas ir diezgan dārgs pasākums, un cenšas ieekonomēt uz visu, bet šmiga bija reāls sūds. Piedotiet)

  • Pa retam uzraksta kāds draugs, kuru neesmu redzējis (atkal 10 gadus)

Es to ierindoju pie junk information, jo reāli dzīvē tam pielietojumu neredzu, ja nu vienīgi satiekot viņu, es varētu izlikties laipns un teikt „Man prieks par tevi ”(protams, man īpaši liels prieks nebūtu,man reāli būtu pohuj kas viņai tur piedzimis vai ko viņš tur dabūjis) Es saprotu – ētika, bet comon, cik no Jums tādos brīžos jūtas neērti vai nesamāksloti?
Man radās tādi 3 lieli priekštati. Pirmais – Apmeklēju portālu, lai varētu nopirkt lētu šmigu un sazināties ar darba kolēģiem. Otrais – Apmeklēju portālu, lai varētu vēlāk patenkot par kādu. Trešais – Sarakstos, skatos bildes kur bijuši mani draugi.
OK, es saprotu, pašu dzīvē nekas nenotiek, vismaz var patenkot par citiem. Īsta vēstule drīz būs zelta vērtībā, rokām aptaustāms fotoalbūms pēc desmit gadiem būs mīts.. Piedotiet, es neesmu pamodies no komas, bet man reāli paliek bail par cilvēkiem, cik strauji degradējas. Laikam Heideggeram par tehnoloģijas bīstamību bija nevis tikai daļēja patiesība, bet pilna
:D

Pāris ātri jautājumi

1) Kas ir īsts draugs? (nevar definēt, bet ļoti īsi)

2) Soc. tīklos tevi vairāk intresē junk information, vai reāli izmanto normālām vajadzībām

3) Vai draugs kurš par sevi nav devis ziņu desmit gadus ir draugs?

Kāpēc tu visu sarežģī*&

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Viens ašais jautājums.

Noteikumos stāv melns uz balta rakstīts - AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.

Bet šeit katrs 3 ieraksts ir par to kā piedzēros, ko dzēru utt.

Alkohols nav atkarību izraisoša viela?

viela pārdomām.

Tāda ir mūsdienu jaunatne. Tagad krutākais ir tas, kurš var vairāk izdzert. 45 gados krutākais būs tas, kurš vēl būs dzīvs :)

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Pāris ātri jautājumi

1) Kas ir īsts draugs? (nevar definēt, bet ļoti īsi)

2) Soc. tīklos tevi vairāk intresē junk information, vai reāli izmanto normālām vajadzībām

3) Vai draugs kurš par sevi nav devis ziņu desmit gadus ir draugs?

1;3. Pieņemu, ka vārdu draugs var attiecināt uz tādu personu, kuru jebkurā laikā satiekot, ieslēdzās tā īstā ķīmija, kad tu vari runāt par visu, izkratīt sirdi par nelaimīgām dēkām, notikumiem pasaulē vai par pareizā spēkrata izvēli kautvai - krč, vienalga ko, bet jebkurā gadījumā tas ir cilvēks, kas tevi saprot un otrādāk. Un tāpēc jau nav obligāti jāredzās/ jāsazvanās ik pa noteiktam momentam, lai viņš tev skaitītos draugs :) Ok, 10 gadi varētu būt arī pārspīlēts laiks, bet tajā pašā laikā tieši sociālais tīkls ir tā vieta, kur būtu viegli atrast to seno paziņu, par kuru pēkšņi esi atcerējies un vēlies uzzināt, kā tad jamajam gājis pa iepriekšējiem miljons gadiem :)

2. No FB pieņemu, ka neko vairāk kā junk information arī nevar dabūt, bet draugiem.lv diezgan regulāri skatu pāris domubiedru grupas par man interesējošu info. Tajā ziņā sociālais tīkls ir spot-on, jo ir pavisam viegli pievienoties kādai interešu grupai, uzzināt vairākus viedokļus un nonākt pie lietderīgiem secinājumiem.

Link to comment
Share on other sites

Es jau dzeru... visu nakti nostāvēja ledusskapī divas pudeles....

Bails skatīties kas ar karti notiek... Vakar steiku haosā nolaidām kādus 60 latus :D

ja šo visu precizēt, tad Gūdmens var būt boringā šodien.... nevis otrādi :D

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

vajag vēsu alu.. bez variantiem drebina :D

normāls vīkendiņs atkal sanāca :D

es tieši par to pašu :) Tā kā man pēc 1/2h jabūt darbā izlēmu padoties kārdinājumam un salāpīties :) Vakar normāla RUSKAJA TUSOFKA bija ar CAPTEINI :DD Tik daudz sen nebiju specīgo dziru dzēris :P Lab ka šodien sarunāju ka 14:00 tikai uz darbu iešu :DD Tagad jāizdomā kā paslēpt to ka esmu alu izdzēris :DD Labprāt vēl pāris izdzertu, jo baigi garšoja :DD

Link to comment
Share on other sites

Vakar izlaidums māsīcai. Super ballīte ar super cilvēkiem. Žēl, ka tik ātri paskrēja laiks, varbūt dēļ nenormālā alkohola daudzuma :DD Tulamors, Stoļičnaja, Balzāms... brrr... Beigas vispār neatceros un nezinu kā mājās tiku, bet esot bijis solīds un griezies pa deju placi kā vilciņš :D Ļoti labi. Uzzināju, ka sena draudzene precās pēc mēneša ar kkādu lupatu reālu. Zaķis tāds, ka psc, ar tadiem pupiem 90% večus varētu dabūt, bet nu laikam mīlestībai liels spēks.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Zaķis tāds, ka psc, ar tadiem pupiem 90% večus varētu dabūt, bet nu laikam mīlestībai liels spēks.

gan jau, ka naudai arī!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...