Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

es jau gan ieteiktu atmest ar roku alkoholam vispār, par cik es jau gadu nedzeru un esmu pārgājis uz alternatīviem veidiem, tad varu teikt, ka dūdas ir 10x vairāk.

tāpat kā gūdmens uz antidepresantiem? :D

Alternatīvas ir patīkamas, taču nekas nevar aizstāt ledus aukstu Brāļa gaišo karstā vasaras pēcpusdienā. NEKAS.

Link to comment
Share on other sites

tāpat kā gūdmens uz antidepresantiem? :D

Alternatīvas ir patīkamas, taču nekas nevar aizstāt ledus aukstu Brāļa gaišo karstā vasaras pēcpusdienā. NEKAS.

es neesmu nekāds depresīvais un pavisam noteikti neapsveru iespēju par pašnāvību, minējums garām :D

auksts alus ir labs, bet paiec neglīts un nākas pa stūriem čurāt kā lopam.

Link to comment
Share on other sites

Tev atkal balzamu vajag, ka gaidi mani Alā? Hah. Es jau zināju, ka laba manta.

Balzāmu nevajag, cenšos padarīt Tomu greizsirdīgu.

Toreiz nekur neaizbraucu, pudeli atdevu, atsauksmes vēl neesmu saņēmis.

Link to comment
Share on other sites

Afrodīte manos krajos, bet es to uzzinu pēdējais? Unfair as fuck! Ja laiks turpinās uzlaboties, tad vakars pie ezera garantēts. Vai varbūt divvientulībā ar labo draugu alutēnu un mošk kāds klubelis pēcāk? Dilemma, dilemma..

Link to comment
Share on other sites

DominiX ja tusē pa pilsētu padod ziņu, mby vari to krāsu sarunāt.

Man vēl ledusskapī puslitrs ar Jack D. stāv, tātad laikam šodien uz pludmales bufeti atzīmēt visus noliktos eksāmenus, un to ka mani šodien pieņēma darbā.

fak yē!

Link to comment
Share on other sites

kā vispār definēt trollingu? kas tas ir?

Jo es tikai dzenu hujņu, bez nodoma kaut ko ar to panākt.

Te būs īsa definīcija, vari arī rādīt bērniem. Bet ja nopietni, tad tur vēl ir diezgan liels iedalijums :)

Interneta troļļi nav mums pazīstamie skandināvu mitoloģijas troļļi, kuri ir līdzīgi milžiem ar velnišķīgiem izgājieniem. Interneta trollis ir kaitinošs tēls - sociālajos tīklos, forumos, čatos, blogos -, kurš raksta uz jautājumu vai tēmu neattiecinošus/kaitinošus tekstus.

Troļļa galvenais mērķis ir izprovicēt lasītāju uz emocionālu reakciju vai citādi traucēt normālu diskusiju par tēmu. Troļļa teiktajā nekad nav taisnība vai nekad nav gribējis lai tā būtu. Gandrīz visi troļļa teksti ir domāti, lai rakstītais būt smieklīgs tikai daļai lasītāju (citiem troļļiem), bet pārējiem izraisītu dusmas vai nepatiku. Tā kā trollis pārtiek no emocijām un komentāriem, kuros jūs viņam pievēršat uzmanību. Atbildot uz viņa provokatīvajiem tekstiem, tad cenšaties viņu ignorēt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...