Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Jā, karstums vienk. nogalina. Pats arī, lai nebūtu jācepjās visu dienu, tad ceļos 3.30 no rīta, lai 4os varētu braukt uz darbu, tad mierīgi līdz kkādiem 1iem dienā var kārtīgi pastrādāt. Protams, pēc šances gribās arī mazliet gāzbetona putekļus noskalot, šobrīdējā objektā blakus ir dīķis, pa virsu silts kā piens, aber apakšā ir 2 avoti, kas izraisa mega patīkamas sajūtas!

ā, kāds nezin kādu līdzekli, lai varētu nahrenizēt kontaktu ar dunduriem? Šajās dienās būšu viņiem jau adevis kkādus 50 gramu asiņu :<

Link to comment
Share on other sites

Dunduriem, tāpat kā odiem, un pārējām zarazām patīk sviedru smaka. Atliek tikai variants nesvīst.

Pirms pāris dienām parakstīju darba līgumu. Jūtos vairāk nekā labi. Jau sen bija kauns prasīt naudu no senčiem, sakarīgu darbu arī nevarēju atrast. Tagad čekoju dzīvokļus centrā, gribu dzīvot viens vai ar čomiem. Septembrī būs jānahrenizējās.

Pēdējās nedēļas žara ir vienkārši nepanesama. Man patīk silts laiks, bet ne jau 30+. Sēžu mājās un konstanti svīstu. Labi, ka darbā ir kondiška, savādāk nomirtu. Stāvu zemāk atrodās katlu telpa un ofisā ir tikai divas parodijas par logiem.

dyversant, kad mēs dzersim šņabi? Vēlams nedēļas vidū. Brīvdienās jāšancē :/

Ha ha, tagad iedomājos kā JimbugA skraida armijā ar pilno uzkabi šitādā žarā.

Link to comment
Share on other sites

Azartspēles. Sīkāk nestāstīšu, jo tad citiem radīsies jautājumi uz kuriem nedrīkstēšu atbildēt. Vai arī man vienkārši būs slinkums stāstīt. Teddijs mani sauc par drošības speciālistu (apsargs neesmu). Strādāju maiņās, maiņa 12h. Gan diena, gan nakts.

Prasības teorētiski bija augstas (papīri palika darbā, tagad nevarēšu precīzi nosaukt), bet praktiski konkurss tika izsludināts firmas darbinieku vidū, tipa lai piedāvā saviem radiniekiem/paziņām. Darba intervijā ownoju, apmācības/pārbaudi izgāju, piedāvāja parakstīt darba līgumu, ko arī izdarīju. Darbs interesants, kolēģi sakarīgi, priekšniece vispār viens no foršākajiem cilvēkiem, ko esmu saticis. Būtu viņai meita ar identisku raksturu, srazu noprecētu :D

Bezbiksi, kāds tev tur laiks?

Link to comment
Share on other sites

Prasības teorētiski bija augstas (papīri palika darbā, tagad nevarēšu precīzi nosaukt), bet praktiski konkurss tika izsludināts firmas darbinieku vidū, tipa lai piedāvā saviem radiniekiem/paziņām. Darba intervijā ownoju, apmācības/pārbaudi izgāju, piedāvāja parakstīt darba līgumu, ko arī izdarīju. Darbs interesants, kolēģi sakarīgi, priekšniece vispār viens no foršākajiem cilvēkiem, ko esmu saticis. Būtu viņai meita ar identisku raksturu, srazu noprecētu :D

Bezbiksi, kāds tev tur laiks?

Forshi tev.. :D Ja jau esi ticis daljeeji caur paziishanos, tad gan jau nekaadas uzmeshanas probleemas nebuus, tas labi :)

Man te jau nedeeljas triis ap +39 graadiem katru dienu, labi ka ir kondishka paaris istabaas, savaadaak es buutu jau sadedzis.

Link to comment
Share on other sites

Kad priekšniekam aiziet ciet, viņš mēdz arī tāpat mest ārā no darba. Tagad gan krīze aiz muguras, apgrozījums manāmi ceļas (jūnijā 3x salīdzinot ar pagājušo gadu). Domājams viss būs kārtībā.

Vakar čoms no Kanādas piedāvāja braukt strādāt uz diviem mēnešiem tur. Stundā 10Ls, dienā 13h, 6 dienas nedēļā. Nebūtu te darbs, paļubomu brauktu.

Ā, jā, tur iPhone 4 bez piesaistes tīklam/līgumam maksā 699 kanādas dolāri (~350Ls). Ja ir interese, varbūt varam ko sadomāt. Es gan neesmu 100% pārliecināts, ka tur bez piesaistes var dabūt.

lol

Mazumins-katrai-dienai-20.jpg

Link to comment
Share on other sites

bībers is so gay!

Kuldīgā pilsētas svētki ir sākušies, pakausis uzpampis plecu laikam jāamputē būs, jāiet uz mentiem, vienkārši wtf? vienu tur nospārda, a man jāiet uz mentiem, tas ir stūlbums. :(

Jāiet 15:00 uz sk8parku tur sači.

Link to comment
Share on other sites

Es braucu čekot viņa pusmāsu. Ir ok. Un ēst lazanju. Arī bija ok.

Ezis ir maza raudulīga meitene un nezin vai brauks. Domā, ka neņemsi zem sava jumta. Teltī bail gulēt.

? cash^

Link to comment
Share on other sites

:mIm::lohs:

Vienīgais, kas te ir nožēlojams, dzīvo tev biksēs. Un cash tobrīd bija klāt un pirms došanās prom izlogojās. :mIm:

Gūdmen, tu mani uz bīču negaidi un dzīvot pie sevis arī neļauj, tā ka laikam izlaižu. :)

Sen te vispār nav rakstīts. Kaut kad biju baigi noskaņojies to darīt, bet 2reiz aizmirsu, ka noskaņojos un līdz ar to nesanāca. Un šovakar nav īsti rakstāmais noskaņojums, bet drīz noteikti būs. Kaut kad pēc laiciņa. Vai arī nebūs. Kopumā viss pa vecam, alus garšīgs, sievietes skaistas un laiks eleganti karsts. :)

Link to comment
Share on other sites

Daļēji nečekoji, true, bet es tev vairākkārt teicu, ka to pidiņu nahrenizēju, jo tu man vairākkārt teici cik ļoti viņš tev besī ārā, tev tikai nepietiek kules to pateikt arī viņam. :)

Māsai ir Itālis, viņa ir ļauna. :(

Es jau dzeru alu. Un pist nāsī variet viens otru, jo nepaaicinājāt ciemos. Peņagali tādi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...