Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

:D skatījos vnk veikalā šodien.

Tās ir bomžu parlaments. Nē jau, bet esmu kurījis, izskatās kā kolts, bet iepīpājot 3 dūmus plaušas apgriežās otrādi.

ēēēē'dits; ar gūdmenu negribu dzert, tad ibio nekādus dokumentus neielikšu skolā, nodzeršu visu. a tu pats?

Edited by anti jesuz
Link to comment
Share on other sites

Autoosta, iekapjam tramvaja, ripojam no punkta 1, līdz punktam 2, punkts 2 ir uzreiz pārbraucot pāri kanālam, kāpjam pirmajā pieturā ārā, tajā pašā ceļa pusē brienam taisni gar kanālu, kādas 5minūtes gājiens (normālā solī), tad pa kreisi ir ūlihene, gan jau kādam pajautāsi, kur tur jūrasskola, neatceros kur viņa tieši bija, bet zinu, ka tur ir pilns ar slāviem. Tu tur būsi minoritāte ^_^

http://bildites.lv/images/855782i8c3dst848cvb.png

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Nu jau 4 saulainā diena pēc kārtas. No rīta mazliet pacepos saulītē vienas nūdistes klātbūtnē, nopeldējos jūrā un uz mājām. Tagad kkur pēc stundiņas jālaiž vēlreiz. Life's good.

Link to comment
Share on other sites

Uz centru brauc tramvajs, busus tev nevajadzēs. Tur nav nekāds konkrēts tramvaja numurs. Uz centru braucot, tev jākāpj tramvajā, kura pietura ir pa labi, stāvot ar muguru pret autoostas lielo ēku. Neiekāp tikai tajā, kas ir pāri ielai. Kā jau teicu, viņš kratīsies taisni, kanālu nevar nepamanīt, pāri kanālam pirmā pieturā ārā, un kā jau rakstīju, tur pat vien dažu minūšu gājiena attālumā ir Ūlihene...

Rekur, paņem izprintē šito un manis doto karti, gan jau atradīsi, tur nav diži daudz ielas, lai gar kanāla malu nomaldītos. http://www.ljk.lv/upload/popup_karte.gif

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām nedzīvoju Liepājā , bet pēc vasaras sākšu dzīvot. Tāpēc nekādi nevarēšu izlīdzēt.

Varbūt gūdman kādu reizi kopā iedzeram? :whistling: :whistling:

Edited by ZnT
Link to comment
Share on other sites

Visiem jau arī tā Montu nevar piespēlēt :) A to pavisam nolietota būs :P

:whistling: :whistling:

Kad esi gatavs un kad naudas maks ir uzpildijies dod zinju :) Nu 1majam vakaram vairak pa 10-15Ls no katra nevajadzēs :) Dzersim īpašo Jāgermeister dziru GooD MeN gaumē :) ar 2l Jageriisha domaju ka mums iepazishanaas vakaram pietiks :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:) A to pavisam nolietota būs :P

Kad esi gatavs un kad naudas maks ir uzpildijies dod zinju :) Nu 1majam vakaram vairak pa 10-15Ls no katra nevajadzēs :) Dzersim īpašo Jāgermeister dziru GooD MeN gaumē :) ar 2l Jageriisha domaju ka mums iepazishanaas vakaram pietiks :thumbsup:

Skaidrs. Nu drīzumā jau vajadzētu braukt , tad padošu arī ziņu :)

Tak skolā ir jāiesniedz dokumenti :thumbsup:

Kādam nav zināms ar kādām atzīmēm pieņem RTU?

Link to comment
Share on other sites

Atkarībā, kādā specialitātē tu iesi. Automehāniķiem pietiks ar visiem 4triniekiem, finansistiem, ne zemāk par 7. Grūti pateikt, katru gadu tie konkursi mainās. A tu uz teķi Liepājā, vai augstskolu?

Ā pareiz, goodijam džanga tak RTU studē ^_^

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Uz augstskolu man vēl par ātru :lol: Es jau tikai šogad pabeidzu 9.klasi.

Nu es domāju , kautko par datoriem. Bet nu tur noteikti ", nederēs eksāmenu kopsumma par 4 eksāmeniem , man ir 18 :lol:

Bet nu vismaz jāpamēģina :thumbsup:

Edited by ZnT
Link to comment
Share on other sites

Nebojā sev dzīvi!!! NEEJ TUR! Pilnīgākais fufelis un neko tu tur neiemācīsies! Tev laimēsies, ja tev kāds parādīs, kā izārdīt cieto disku, iemācīsies (varbūt) pārinstalēt/nokonfigurēt kompi no nulles un šo to ierubīsi par tīkla tehnoloģijām. Ozoliņas jaunkundze šo to iemācīs grafikas programmās (CorelDraw). Exelis tev sēdēs aknās. Tas ir tikai sākums.

Link to comment
Share on other sites

Skola ir forša, pasniedzēji arī labi, bet neej uz datoriem, mēģini tikt jebkur citur, kaut mehāniķiem. Aniks un izņemsi dokumentus, ir viena no pašām stulbākajām lietām ko var darīt vidusskolā. Vismaz tik tālu tev ir jaraujās cik vari, tālāk vari štukot, kas tev patiks un kas nē.

Link to comment
Share on other sites

Bet tur jau tā lieta , ka man īpaši nekas cits nepiesaista , kā tikai datori. Bet nu būs pēc pašu nepatikas , par kautko citu mācīties :thumbsdown: Nu ir stulba , bet ko tad citu var darīt , ja tev ir apnikusi tā skola?

Link to comment
Share on other sites

:thumbsdown: Nu ir stulba , bet ko tad citu var darīt , ja tev ir apnikusi tā skola?

Tas ir tehnikums, nevis specialitātes kursi, tev tur nemācīs kā filmās, visu, kas saistīts ar datoriem, tev tā būs parasta vidusskola ar dažiem specpriekšmetiem, kuri liksies pavirši un nekam nederīgi. Klausi mani, es jau tam izgāju cauri, pabeidzu, bet tāpat nožēloju, ka neaizgāju uz finansistiem.

Link to comment
Share on other sites

Pats domāju uz RTU EEF iet pēc 12.klases, cik sapratu, tad tur viss notiek konkursa kārtībā, atkarīga no 12.klases CE, lai tur tikt uz budžeta grupām, tad nu vainu visur tev A.līmenis or GTFO! Poļubomu būs jāmaksā, jo pat ja 9.kl eksāmenus noliku tik uz 6-7, omgfail.

Bet es neesmu vēl īsti izlēmis, gribās gan uz EEF un arī uz IEVF, itkā turpmākaja dzīvē vairāk otrais variants noderēs, bet pirmais man pašam patīk, tādēļ grūti izšķirties, ņemt to kas patīk, jeb to kas vairāk noderēs, ehh laikam jau otro. :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

:)

Tak skolā ir jāiesniedz dokumenti :thumbsup:

Kādam nav zināms ar kādām atzīmēm pieņem RTU?

uuuh, kā mēs kausimies! :D :D

Cik man stāsta divi čomi, kas mācās Liepājas jūras skolā, tad jūras skolnieki parasti iet uz kkādu "pablo" un tur meklē kašķi ar RTU skolniekiem. Tad tur parasti starp tām skolām esot kautiņi, tas ir tas ko esmu dzirdējis. :D

nāc uz jūras skolu tur dzersim visu laiku un sitīsim rtu :DD

EDIT: gūdmen, būtu man vairāk naudas, tad noteikti kautko paņemtu garšigu. Varētu ko padzert, bet taka man kādi 20 ls jāatstāj 5dienai, jo braucu uz jūru, tad nesanāks. Kad mācīšos, kko varētu saštukot :D:

edit2: HAHAHAHHAHHAHAAHAHHAHAAHA, gangsta from Liepaja :DDDD

Edited by anti jesuz
Link to comment
Share on other sites

:D :D

Cik man stāsta divi čomi, kas mācās Liepājas jūras skolā, tad jūras skolnieki parasti iet uz kkādu "pablo" un tur meklē kašķi ar RTU skolniekiem. Tad tur parasti starp tām skolām esot kautiņi, tas ir tas ko esmu dzirdējis. :D

nāc uz jūras skolu tur dzersim visu laiku un sitīsim rtu :DD

Tak man nav nozīmes , es tak daudzus arī pazītu no jūras skolas :lol:

Jo kādreiz jau dzīvoju Liepājā :P Tāpēc man domāju nebūtu problēmas ! :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...