Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Nerunā sūdu! Man pietiek kules, lai tevi apbērnotu. Es teicu, ka pēdējā laikā Palaidnis neraksta vairs tādu huiņu, lai nahrenizētu.

Itālis nav tramvajs, var arī apbraukt. Tava vaina, ka viņa nepiezvanīja.

Tu pagājušo reizi uzmeti, tā ka nedirsies.

? cash^

,2156487647667676+5+6+45656

? JimbugA

Ej gulēt!

© kaamis

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu kam tu šobrīd attaisnojies, bet principā man ir pilnīgi vienalga - pieņemsim, ka esmu pie visa vainīgs. :D Tas nemaina faktu, ka man ir vēl 3 ali, eziene guļ un es nekādi nevaru izdomāt ar ko nodarboties pavadot vakara izskaņu. :hrmmm:

Itālis, manuprāt, ir lielāks par tramvaju, es katrā ziņā neriskētu noskaidrot. Man šķiet, ka viņš īstenībā tikai maskējas par itāli. Tur kaut kam ir jābūt!!!

Džimmij, YO!

EDIIT* Nevienu es nemetu, es nevaru 14:00 dienā tā vienkārši neplānoti sākt dzert, vajag laicīgāk paziņot. Es tak pirms veikala pazvanīju? Nav mana vaina, ka jūs tādas meitenes, ka pēc 21:00 vairs neviens nedzer. :D

EDIIT2* lol, tikko atkal uzradās šitais gļuks - http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=39718&hl=

EDIT3* Vēl man besī, ka tu vari editot postus nenorādot, ka tu viņus edito, jo es parasti ņehuja nepamanu, kad tu to izdari. :(

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

lol, tu man ne pa tēmu dirs virsū un es kaut kam attaisnojos...

A man 2l :mIm:

Spalvaināks varbūt, lielāks paļubomu nē.

? cash^

Pašol dirst!

? JimbugA

http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=39718&hl=

Šitais gļuks arī bija tavā dibenā... Aizmirsi jau?

? cash^

Link to comment
Share on other sites

Es tev neko nediršu, vienkārši vakar ap to laiku, kad tas tikai darīts vēl biju pietiekoši skaidrs, lai saprastu ko dzirdēju un ko daru. Yo.

2L garš? Man no tava iepriekšējā nākamajā dienā galva tēloja spaini. :(

Džimbo, tā nav pieklājīgi runāt. Anukauzvannasistabumazgātmutiarziepēm.

EDIT* JĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ, es arī beidzot Nakts/Rīta spamā runājos puslapas garumā ar vienu cilvēku. Esmu tikpat foršs kā GaršoAlus un pārējie malači, so nice!

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Vienīgais, kas te ir nožēlojams, dzīvo tev biksēs. Un cash tobrīd bija klāt un pirms došanās prom izlogojās. :mIm:

[/quote

Nē, tu esi nožēlojams! Es nezinu, kāds tu "skalu vācietis" esi, bet šitā izturēšanās TOČ neliecina par to, ka būtu daudz maz normāli funkcionējis (pie dirsas par to, vai esmu uzrakstijis pareizi!) jaunietis! Šitās tīņu problēmas, respektīvi patīc vai nē - vari paturēt pie sevīm!

Par to, vai cash bija vai nebija klāt - man ir pokuj, bet supenseds ar attiecīgu reasonu ir, so :slap::mIm:

EDIT: Un vispār visi SMS sūdi ir huņas, jo viņi prasa vismaz 20 gadus, kamēr man pietrūkst pāris mēneši!

Aber uz bīču ar 60 LS negribās braukt, jo beigās sanāks tik un tā visas 4 dienas nokost!

(Ak jā, man ir 2 privātie šoferi uz 1 džipu, man pokuj!

worm, beidz blznt manu profilu main page, tāpatās tūr nekā nav :P)!

Edited by Palaidnis
Link to comment
Share on other sites

Ha, uzpīpēju un atcerējos - tu to teici nevis par Palaidni, bet par Garšo Alus. Par Palaidni tika minēts tikai fakts, ka tev viņš nepatīk un viņš būtu pelnījis atvaļinājumu uz kādu brīdi par sūdu, ko viņš šeit raksta. :) Un vispār nesaprotu par ko šeit notiek pēršanās - lielākā daļa no moderēšanas tāpat sastāv no 'tu man nepatīc tāpēc es tev piepišos par katru sīkumu, lai varētu tevi nahrenizēt', neviens vienkārši nekad nespēj būt tik konkrēts un to tā arī uzrakstīt. Jā, pats esmu norāvis dažus šādus suspendus un zinu par ko runāju. ;)

EDIT* Kāmi, neraksti tik ātri, es neesmu moders. :(

2ccvxon.jpg

Un jā, es jau eju. Gandrīz. Yo.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Tā kā visi guļ, mēs ar tevi, džerij, varētu uzspēlēt vienu spēli. Es rakstu vārdu, tev jāizdomā kāda Latviešu dziesma, kurā šis vārds ietilpst jebkādā locījumā. Dodu vārdu nenoteiksmē, kad atmini, vari izdomāt vārdu arī priekš manis. :D

Planēta.

EDIT* Laikam varēšu spēlēt savu spēli pats ar sevi. Arī labi. La la la.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

:atrodidraudzeni:

same

:) U

Tak pasties pats, kādu sūdu raksti ;)

Un pieļauju domu, ja man kāds čoms būtu moders, tad varētu maukt kā lielais, kkas nepatīk, tad "srazu" supensedu, nožēlojami...

EDIT: Ak jā, vakar sapisu sprandu, līdz ar ko visas darbības ir ierobežotas, bet uz "ātrajiem" arī vel negrasos iet, jo priekšā ir BBP ar megapatīkamu kompāniju! :P

Edited by Palaidnis
Link to comment
Share on other sites

Nu ej taču nahuj. Es tevi pat forumā manījis īsti nebiju, tu man neinteresē, netraucē un neizraisi pilnīgi nekādas emocijas. Suspends balstās uz to, ka cash man vairākkārt atkārtoja cik ļoti tu viņam nepatīc dēļ sūda, ko raksti un ka būtu pelnījis uz kādu brīdi atpūsties no foruma. Es tikai piepildīju viņa slēptākās fantāzijas, kurām viņam nepietika drosmes ar domu, ka brīdī, kad viņš ieradīsies mājās, suspends tiks noņemts, jo viņš sabīsies, ka tas tomēr nav īsti pareizi, kā arī notika.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Vienīgais, kas te ir nožēlojams, dzīvo tev biksēs. Un cash tobrīd bija klāt un pirms došanās prom izlogojās. :mIm:

Nē, tu esi nožēlojams! Es nezinu, kāds tu "skalu vācietis" esi, bet šitā izturēšanās TOČ neliecina par to, ka būtu daudz maz normāli funkcionējis (pie dirsas par to, vai esmu uzrakstijis pareizi!) jaunietis! Šitās tīņu problēmas, respektīvi patīc vai nē - vari paturēt pie sevīm!

Par to, vai cash bija vai nebija klāt - man ir pokuj, bet supenseds ar attiecīgu reasonu ir, so :slap::mIm:

EDIT: Un vispār visi SMS sūdi ir huņas, jo viņi prasa vismaz 20 gadus, kamēr man pietrūkst pāris mēneši!

Aber uz bīču ar 60 LS negribās braukt, jo beigās sanāks tik un tā visas 4 dienas nokost!

(Ak jā, man ir 2 privātie šoferi uz 1 džipu, man pokuj!

worm, beidz blznt manu profilu main page, tāpatās tūr nekā nav :P)!

vajadzēja viņam atstāt suspendu

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...