Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

virs galvas tīras debesis, bet tuvojas mākoņu fronte, kur notiek zibens bez skaņas? wtf, kā vispār tas ir iespējams? vel pie tam tas akšens notiek pa visu pamali un diezgan intensīvi. damn

Link to comment
Share on other sites

To dabas paraadiibu sauc par ruusu ! :thumbsup:

Taaks. Piecelies esmu ar mokaam, jaasoljo uz vilcienu, lai butu darbaa pie skaudigajiem poljiem un latvieshiem :(

l1nk1n <3 Transitions and John Digweed !!! :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Larins beidzot uz darbu atvilkaas ;) dOMINIX tu staasti bullshitu,lidz 2:00 nelija vispar,un kaaa man te visi saka liiit saacis tikai 6:00 kad viss beidzies :)

Tagad noliiis un vakaraa visam jabuuut shtokos :) Vopshem nevaru sagaidiit vakaru,kad tukshoshu savu 1l iegaadaato JAGERMEISTERIIITI savaa gaum'e ,kursh ir ielikts leduskapiiii,atdzeseeeties :)

Ritaaa gan noteikt ibuus smagi,bet nekas,gan izvilkshu!

Link to comment
Share on other sites

Nedrīkst taču aizlaist šo topiku uz 2. lapu :D

Vobšem, turpinu dzīvoties pa jūru un smiltīm, atklāju, cik kruti ir peldēties vēlu vakarā, tagad to regulāri daru krosiņa vietā. Biju izbrīnīts, ka ne es vienīgais pa tumsu plunčājos. Vakar dāčā laikam notika skudru masveida pārošanās. Vispār skats jau labs, viss dārzs pilns ar lidojošām skudrām. Atceros, ka sīks es viņas ar ūdeni lēju no bailēm.

Labi, laižam peldēt, 3 rindiņas uzceptas ;)

Link to comment
Share on other sites

Reāli vienu dienu bija vēs un tgd atkal +30 , aizvakar kaut kāda debila suņa pēc nostiepos ar rolleri - pārlidoju pāri stūrei , par pašu jau pofig roka sadzīs , nelielu robu rokā izrāvu , bet rolleris nesadzīs visa dakša salocīta un sāns nošķilts.

Link to comment
Share on other sites

Jā, pie manis arī šonakt vētra plosījās. Vienreiz zibens laikam trāpīja pavisam tuvu, jo skaņa pēc tam bija ļoti iespaidīga, logi un visa māja nenormāli trīcēja.

Link to comment
Share on other sites

Sjo,ir pienākusi tā stadija,ka vakaru bez alus iedomāties ir maz vai neiespējami! Man aizgājusi 9tā diena kopš pihāju! Tas nav normāli! Nav pat laika gignam,nu c`mooon!

P.s. Cash,Eziiic un vel varbuut kaads no pikasimoniem gignpartiiiju in da Liepaja varam uz aiznakamo wiiikendu biidiiiit :) KO sakat? :)

Link to comment
Share on other sites

Sasodītie odi atkal parādās. Tak nogalināt viņus, kur ir rembo, kad viņu patiešām vajag?

Nožēlojamie.

Kārtējā diena ūdenī, kruta. Patiesībā, diena nebija īpaši karsta, bet atvēsināties nekad nenāk par ļaunu.

Link to comment
Share on other sites

Visiem vietējiem alkāniem gribēju pateikt, ka lēts šņabis, no kura nav paģiras, ir atrodams RIMI - Bartender's CLUB VODKA. Ar vīnogu sulu un ledu vairāk nekā labi gāja iekšā. Trīs dzērām, trīs pamodāmies bez paģirām (man parasti no šņabja ir drumākās paģiras).

Link to comment
Share on other sites

Vakar biju iebraucis Zvērā bez naudas, bet aizbraucu prom pilnīgā pipelē, visiem tik prasa dzert un tie dod arī, tad vel kkādai teltij uzrulējām virsū siena rulli, iekšā čalis bļaustījās :D, tad vel kkādā žigulī čalim rāvām nost guļammaisu, ai vnk zbis vakars :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...