Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Nē, bet ja godīgi nevaru spriest, bija interesanti vai nebija. Vienīgais pēc kā es tiecos, bija pēc ilga pārtraukuma pasmaržot "citu" gaisu un atpūsties no Latvijas saspringtās gaisotnes un problēmām. Tā, ka neko jaunu priekš sevis neesmu atklājis.

Paldies, ka apvaicājies, redz, ka tomēr es kādam esmu svarīgs!

Man gribas dirst.

Man ir sasāpējis jautājums, vai par wall bagu pienākas VAC bans? Jo prikols ir tāds, ka es izbagoju citu čali, bet banu dabūju es pats. So I'm fucking pissed off.

Edited by Banāna Telefons.
Link to comment
Share on other sites

Tu domā ar ko runā, daunēn, tu par mani ne sūda nezini. ;) Vienīgo niecību šeit var atrast tev biksēs.

Ak jā, vēl mani fascinē fakts, ka tev tik ļoti riebj, ka šeit cilvēki raksta par saviem piedzīvojumiem ar alkoholu galvenajā lomā, tajā pašā laikā tu pats dari tieši to pašu - atvelcies mājās pārpālī un raksti šeit sūdu it kā tas kādam interesētu. Malacis. :)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Ak, šie ''alkohola žanra'' rakstnieki, vismaz man liek justies labāk, zinot, ka es nebeidzu nost savu organismu un naudas krājumus. Cita lieta, ka šo rakstu darbu iespaidā visiem sīčiem liekas, ka krutuma kalngals slēpjas dzeršanā, un citu izklaižu veidu nav. Pa tēmu, rīt uz plazu braukšu, filmu diena vienreiz vasarā jānoorganizē. Salasījos labas atsauksmes par Interception, būs jāievērtē. Šodien forša vētra pie manis bija, 3x pa dienu kārtīgi nogāza, bet mani nakts peldes plāni paliek spēkā. Peace \/

Link to comment
Share on other sites

Vakar beidzot sapratu, ka alkahola ietekmē es vairs nēesmu es! Savāru sūdus un galvenais ir tas, kad es ar kautko vienmēr paspēju sakauties! Labi tas sūds, bet ar diviem čomiem vienkārši vel pālī no rīta ejam pa granķeni mājā no Zvirgzdu ezera uz Kuldigu. 10km granķene un vel 20 šosis. Nogājām gandrīz visu granķeni un vienkārši apgūlāmies uz ielas un gulējām, bija tāds zajebs psc. Sazvanīju beidzot, lai atbrauc pakaļ un tad priecājos. ahūni sūdīga dūša. Mēģināšu vairs nedzert, ļoti ilgi vai arī jāmācās dzert ar mēru.

Link to comment
Share on other sites

suds ar dzershanaam, bet kads sodien perkons un zibens bija Riigaa ap 3 vai 4 dienaa, es piecelos sedus gultaa, viens stars iepisa rajonaa, zemee, taa noriibeeja maaja, taa skanja caur kauliem izgaja, tas bija jasaka biedejosi, tadu vetru es atceros tikai 10 gadus atpakal. Otraa reize muuzhaa kad kaut ko tadu piedzivoju. Zepaa laikam zibens pat ielaidis staru garaazhaas un 5 sabrukushas :blink:

Link to comment
Share on other sites

:D negribas ticet kaut ka.

Zibens 200 gadus augušu ozolu nopļauj kā skābeni, domā, ka mūris ir kaut mazākais šķērslis? :) Atšķirība, vai tas ir aukstais zibens, vai karstais... aukstais vienkārši lauž, karstais, ja nemaldos var pat metālu sakausēt... a varbūt es pasakas esmu pārlasījies, bet nu kaut kā tā jau ir ^_^

Link to comment
Share on other sites

Bļā, šodien manā pusē mierīgi, tikai kādi 35 grādi enā.

Braucu ar vēl pāris purniem vectēvam šķūnim jumtu taisīt (ierpiekšējā vētrā daļu no koka uzgāza virsū)

Normāla žara, izdomājam nogāzt arī pārējos 2 atzarus, kas blakus (koks normāls uz kādiem 1,5m diametraa)

Reāli atjājamies, iekrīt maita blakus kokā, kāpjam iekšā, metam trosi, raujam ar trakcīti ārā, par mata tiesu pāradresējām šamo prom no ēkām.

Protams plaukstā iedzēla 2 bites (vecajam, kam pāri 80 arī pāris, bet viņam no tā nekas. Man koņešno roka kā boksa cimds). Pusdienā liekas kā pjans pa dēli nevaru noiet. Novelku kedu un skatos - pēda kā nopuvusi, palikusi zila, rievas pēdā 1 cm dziļumā. Pie vainas laikam pabieza un cieša zeķe ar gaisa necaurlaidīgu kedu. Jeibogu domāju jau būs jāamputē, bet pēc kādas stundas basām staigājot atkal normāli. Vakarā uzmočījam jumtu un tagad atvelkos mājās, rakstu ar vienu roku šitos murgus :D

PS brauciet visi uz Latgali, pie mums reāli cepī un nelīst, vismaz šodien.

Edited by Crasher789
Link to comment
Share on other sites

Pie mums atkal atgriežas negais, pēc 1h pauzes varteikt! :)

Labi kad paspēju atskriet majās pirms lieta! :)

Tikko iegāju savā trepu telpā sāga atkal pamatīgi gāst :)

Edited by aM`
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...