Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

(Ak jā, man ir 2 privātie šoferi uz 1 džipu, man pokuj!

Šo krāna staipīšanas editu biju palaidis garām, laikam neuzskatīju par vajadzīgu to postu vispār lasīt. Tā vai citādi, Palaidni, tu esi vislabākais, mēs visi tevi mīlam un piedod, ka atļāvāmies aizskart tavu maigo sirsniņu, tikai nebrauc lūdzu ar saviem privātajiem šoferiem un DŽIPU mani sist, labi? :(

Link to comment
Share on other sites

:(

Vispār nekur nefigurē neviens teksts no manas puses, ka braukšu kkur klopēt, nu neesi tu kruts :ermm:

Par šoferiem, jup, abi draugi, parasti maucu tikai ar viņiem kkur, džips ir Land Rovers, maita rijīgs, pasties pats netā, pa cik naudiņām nāk.

Nu neesi tu kruts!

divīt, te jau smird pēc pedofīlijas no tavas puses...

Link to comment
Share on other sites

:ermm:

Par šoferiem, jup, abi draugi, parasti maucu tikai ar viņiem kkur, džips ir Land Rovers, maita rijīgs, pasties pats netā, pa cik naudiņām nāk.

Nu neesi tu kruts!

divīt, te jau smird pēc pedofīlijas no tavas puses...

Es saprastu, ja tev būtu tas džips, bet tas pat nav tavs, bet tāpat te meiģini staipīt savu krāniņu, psc..

:lohs:

Beidzot uzlija, jēeej, pazuda elektrība, buuu

Link to comment
Share on other sites

:D Tas tiešām ir nožēlojami un apkaunojoši.

Laikam tev arī ir 16-17 gadi, un tu esi retards, jo nespēj sekot līdzi tekstam. Nekur nelielos, vienk. pasaku savu sūdu. Par cik šis ir nakts rīta spams, kur šāda tipa sūdi tiek rakstīti, tad vismaz cenšos pieturēties pie normas, kamēr pārējie retardi te kko maharējās!

YO!

Link to comment
Share on other sites

YO!

Opā, no Tava teksta varēja saprast, ka tajā džipā jums notiek threesome. Ok, piekrītu, ka visi te huiņu raksta. Gūdmēna piedzīvojumi, cik izdzerts, bezbikša stāsti, visiem ir reāli pohuj. Ezis ir tāds maigs, bet kāda jēga Tev jēga uzvesties kā meitenei ? Rakstīt vecās tēmās, sist pļaukas ezim.. Un vienīgais rītārds šeit ir Tavs dzimumloceklis, kurš neatšķir džeku no vecenes un attiecīgajās situācijās rīkojas neadekvāti.

Lūdzu nenahrenizējiet šo meiteni, every forum need some whore!

Edited by uN-Natural.
Link to comment
Share on other sites

Lūdzu nenahrenizējiet šo meiteni, every forum need some whore!

Tad jau tu kkāds spicais čalis esi, ka centies kko gudru uzdirst, lol!

Izskatās, ka tev tomēr ir kāda trauma, nu precīzāk kkas nav sanācis, j beigās nonstop`ā sāc maukt par to, ka nespēj lāga atšķirt meiteni no džeka, to dzimumorgānus :slap:

Tu neesi pelnijis dabas brīnuma grupu?

Link to comment
Share on other sites

:superlol:

Bļē, Palaidni, saki, ko gribi, bet Unt sanāca vienkārši zvērīgi labs uzbrauciens. Paladni turpini būt, tāds kāds esi. Visi mīl tevi un tavus draugus ar Landroveri.

BTW Kafija ar upeņu saldējumu FTW!

Edited by ausainis
Link to comment
Share on other sites

Heya tauta ! Visu vasaru nesu ipasi liela tusa bijis , ir doma uz BBP aizbraukt ..... cik tagad maksa biletes ? uz divam dienam ?

EDIT : Okey cik noprotu vel 18 ls maksa, bet vai Zelta alus atlaida vel darbojas ?

Edited by desina
Link to comment
Share on other sites

Vot huļi tu dirs? Es teicu, lai nesuspendo, jo pēdējā laikā nerakstīja sūdu. Kā pateicu kādu labu vārdu, tā atkal sāka smirdēt. Tas laikam ir asinīs. Uz šo tekstu neatbildi, jo mēs abi zinām kā bija.

Link to comment
Share on other sites

Vēlreiz nocitēšu pats sevi:

:) Un vispār nesaprotu par ko šeit notiek pēršanās - lielākā daļa no moderēšanas tāpat sastāv no 'tu man nepatīc tāpēc es tev piepišos par katru sīkumu, lai varētu tevi nahrenizēt', neviens vienkārši nekad nespēj būt tik konkrēts un to tā arī uzrakstīt. Jā, pats esmu norāvis dažus šādus suspendus un zinu par ko runāju. ;)

Man principā vienalga, jo taisnība tāpat būs tev, kaut vai tikai tāpēc, ka es te nevienam nepatīku, bet tu esi moders un tu vienkārši nevienam nedrīksti nepatikt. :D Tas gan nemaina faktu, ka Palaidnis ir tik tiešām skumjš jaunietis, vēl jo vairāk, ja var ticēt profilā rakstītajiem 19 gadiem. Tādā vecumā joprojām ticēt tam, ka kādam interesē un kāds tic viņa izfantazētajiem debīlismiem un no tā izaugs garāks ir patiešām skumji. :(

Link to comment
Share on other sites

Lai arī ko tas nozīmētu, nesatraucies, man nav brīvas piekļuves nekam vairāk kā manis paša profilam. Kas attiecas uz vārda 'retards' piedēvēšanu kādam no mums, palasi vēlreiz sava LandRovera un privāto šoferu postus un padomā. Tieši tā - domā, ir tāda lieta kā domāšana, to veic ar smadzenēm. Ja tev tādu nav, paprasi lai mamma nopērk, pārējo tev iemācīs tavi divi privātie šoferi. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Fūū... Šodien visu dienu pisos ar HL2:EP2, un izpildīju grūtāko achievementu... Tas sūda rūķis mani nokaitināja.

Pēdējā laikā vispār, man baigi ir iepaticies pildīt ach'us, nezinu kāpēc tā. :D

m9a92la6qnvaupai8gs4.png

Šodien, bija salīdzinoši auksta nakts, es ceru, ka tas tuvāko 2 nedēļu laikā neatkārtosies [sinoptiķiem jau sen kā neuzticos, tāpēc nāksies vien cerēt]...

Edited by Banāna Telefons.
Link to comment
Share on other sites

eziic, tu droši arī vari savai mammai paprasīt, lai iegādājas tev smadzenes, a to, domā, ka vari tikt pie cash`a profila un tēlot ūberPROčali, tas jau ir pierādijies vairākas reizes!

ausaini, vienīgais, kas šobrīd izpauž savu tizlumu, tas esi tu, pat ezis ar saviem "yo, yo, varu tev uzmest supensedu" nespēj tik spēcīgi izcelties kā tu!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...