Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Čaļi, kāds var pateikt kāpēc man rāda ka cs.gign.lv serveris no šodien izslēdzās un rāda not responding, bet apskatos webā viss iet, caur consoli ar nevar ieiet un pie favorītiem ar vairs nevar pa jaunu pievienot ! wtf ?

Link to comment
Share on other sites

Šodiena vnk ideali pavadīta!!!

No sākuma šance tad naudiņa saņemta... alcīši sašļiks sapirkts un aidā cepam sašļikus!!!

Vnk garšīgi sašļiki ar aliņu!! no sākuma cepot arī aliņš virsū un vnk burvīgi!!!

Tagad vēl pat sašļiki cepās laikam bik pa daudz nopirku kkādus 20kg sašļiku uz 7cilvēkiem, bet tas tā dzerot aliņu gribās doties arī kko uzēst, bet vienu vārdu sakot diena vnk izdevusies! :)

Link to comment
Share on other sites

Deem... atkal kaut kur esmu padzirdējis par fakino vulkāna pelnu mākoni !!!

Varbūt kādam ir kāda info par ši nezvēra atrašanos vietu un par iespējamajām lidostām, kuras varētu būt slēgtas @ UK ?

P.S. fakin auksts :@

Link to comment
Share on other sites

Juhuuuu :) man no shodienas ir ievilkts MDSL :) Atteicos no kernel un izlemu panjem MDSL ar 10mbit/s atrumu :) Lidz septembrim man rekjina vispar nebuuus nahaljavu dzenashu internetu bet septembra viduuu kad liepajaa bus optiskaa linija tad arii bus jasak pikjot 11,90 pa 100mbit/s :) Ceru ka nebus problema noraut kaadu banu :P

P.s. taa banu neesmu noravis :) tas jau priecee :) Bet faking shit ja man ieprieksh latency bija 15-18 tad tagad ir no 60-80 tas tak ir zhopnjiks! tas nozimee kamer nebus optiskais nets es buushu lagojoshs bots... Afigetj... Es shas saakshu raudat,bet STOP es dzert vel 2vas dienas nevaru :P

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Šodien maksimālais bija 23 grādi kad klausījos radio teica.

Jelgavas rajons, Ozolnieki, stabili bija 25. Vienu brīdi, diezgan īsu arī 27. :) Manējais termometrs nemelo! :)

Edit: Un nēsmu debīls, temperatūra nebija saulē. :D + Laika ziņas - DIRŠANA! Vakar teica, ka visur līs.

Edited by Banāna Telefons.
Link to comment
Share on other sites

:)

aM`, kur tu dzīvo? Man piemēram visu nedēļu pie Jelgavas, bija auksts un lietains bez saules, bet tagad pēkšņi karsts [cik nu karsts, un vienu stundu].

Kā jau profilā redzams... Kuldīgā.. Pērkons ir bijis, bet visa nedēļa lietaina un sūdīgs laiks... :/

Link to comment
Share on other sites

Šodien ir piektdiena, mana dzimšanas diena. Man ir pilnīgi tukšs ledusskapis un ārā pie mājas stāv nepazīstama rotvelleru izcelsmes kuce, kura mani nelaiž ārā no mājas + vel mājās suns ieraudzīja un saoda, un tagad skraida pa māju, smilkstēdams kā bērns ziemassvētkos.

and how is your day going?

varbūt izlaist savējo, lai to kuci kārtīgi izbliež? :/

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

TV6

Pa dienu bija diezgan auksts, tagad ir tāds foršs siltums ārā. Alus ir iepirkts, var sākt skatīties hokeju. Nu vismaz gribas redzēt 1.periodu stadionā. Pēc tam gan jau kāds atkal gribēs ar mani ietriekt un būs jādodas piektdienas gaitās.. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...