Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

:(

iisaak sakot, vakar man bija dzimshanas diena, normaali atziimeejaam. Tagad iznesu notebooku daarzaa, dzeru rumu ar ledu, laapos.Seezhu sauliitee, klausos muuziku, dzeru un chatoju. Beidzot iesaakaas vasara, pagaidaam tikai +26, bet naakamnedeelj sola pie +30. Uhh,ku rums ir labs uz pohaam :D

Vot taadi piiraagi, domaaju, ka riitdien ieieshu PUBaa, pagaidaam man tur nav ko dariit, esmu paaraak gatavs :D

Chao kakao :)

ha, mums te +30 :) saulīte viss čiki piki. btw, tu tur aizbrauci atpūsties vai strādāt?

Link to comment
Share on other sites

šodiena bija vienkārši ideāla vārda tiešā nozīmē.

rīts, pieceļos, paēdu un gatavojos velo maratonam.

ķip braucam 45km distanci, bet es un vēl +/- 5 cilvēki pārāk smagi atrāvāmies, ka nogriezām ne tur un 45km vietā sanāca ~60.

Visas malas apdegušas.

Tagad nakts braucienā netiku, jo nebija spuldzīte fak it.

Tikko atnācu no āfter-pārtija ( pat tā to nevar nosaukt ) un vienīgā vakara izprieca bija čalis "kunga prātā" ar nolaistām biksem :DD

sāka skanēt abrakadabra ( fiziski nepanesu to dziesmu ) braucu mājās

YO!

Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

pusmaratons atkal noskriets... tik šoreiz kaut kā baigi grūti skrējās, pēc skriešanas likās, ka pusdzīvs tikai esmu. laikam jau ne tik daudz treniņi un spilgta saule visa ceļa garumā nav laba kombinācija..

Link to comment
Share on other sites

:) saulīte viss čiki piki. btw, tu tur aizbrauci atpūsties vai strādāt?

Aizbraucu straadaat, bet pagaidam vairaak sanaak atpuusties. Veel kaadu nedeelju laikam taa turpinaasies, peec tam jau jaasaak rukaat buus.

Nekas, skatiijos LNT zinjas, vasara jums tuuliit jau buus beigusies :devil:

1) vasara jums tuuliit jau beigsies;

2) puse no valsts iedziivotaajiem pamatiigi cietiis no knishlju un odu uzbrukumiem :D

Link to comment
Share on other sites

Tad tev obligāti būs jābrauc uz šī gada pasākumu.

Nekas, skatiijos LNT zinjas, vasara jums tuuliit jau buus beigusies :devil:

1) vasara jums tuuliit jau beigsies;

2) puse no valsts iedziivotaajiem pamatiigi cietiis no knishlju un odu uzbrukumiem :D

nedirs ;) es jau esmu pabarojis labu baru ar odiem ^^ visa mugura normāli nodegusi + nokosta

Link to comment
Share on other sites

:D Vienk. tev iekož un sāk niezēt, tā viņš bija, ir un būs :3

Some people build up a tolerance to mosquito bites. They may barely notice when they?ve been bitten, and the skin may not swell up. This is sort of like getting allergy shots. Small doses of mosquito saliva over time can cause us to become immune to the saliva. Adults more typically have less of a reaction to mosquito bites than do children. This immunity can wear off after a while, and an adult who hasn?t had mosquito bites for a few years might become itchy again after receiving a few new mosquito bites.

odu siekalās ir sūds, kas pašķidrina asinis(krč blood thinners, nezinu īsti latvisko nosaukumu), pret ko mums ir neliela alerģiska reakcija - nieze.

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Ar to pārsprāgšanu ir elementāri, kad viņš tev ir piesūcies vnk nostiep ādu un viņš tik ilgi sūks kamēr pārsprāgs. Ar dunduriem arī darītas interesantas lietas, noķer dunduru, iesprauž dirsā salmiņu (ta, lai viņš var pacelties spārnos) aizsmerē acis ciet ar dubļiem un palaiž vaļā un viņš lidos tieši virsū saulei, kamēr nomirst! :/

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau, ja nemaldos, tad dunduri ir akli un dubļus nekur nav jāsmērē :) viņš lido "pret sauli", ja pret sauli viņu pagriež, viņš vienkārši lido prom un dibenā esošais salms darbojas kā atsvars, kas spiež dirsu uz leju un liek lidot visu laiku uz augšu, jo zemē jau neviens negrib nokrist :)

P.s. un nav tādas dunduru sezonas, dunduri ir tur, kur tiem jābūt, un laika apstākļi neko dižu nemaina viņu populācijās, piemēram tur kur dunduri nav, tur viņi arī neuzradīsies vesels bars - pēkšņi, tā kā odi šogad, kas ir visur, kur nav vēja un dūmu :)

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...