Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Pa dienu bija diezgan auksts, tagad ir tāds foršs siltums ārā. Alus ir iepirkts, var sākt skatīties hokeju. Nu vismaz gribas redzēt 1.periodu stadionā. Pēc tam gan jau kāds atkal gribēs ar mani ietriekt un būs jādodas piektdienas gaitās.. :)

Vai spēles kas pa tv6 iet tiešraidē kkur var redzēt? :/

EDIT: domāju kkur netā vai var redzēt ar kādu linku :)

EDIT2: TV3, LNT, LTV1, LTV7, TV5 šīs programmas es redzu jebkurā laikā, bet interneta tv man nepiedāvā TV6! :/

EDIT3: ja kadam vajag varu iedot linku pa PM kur var skatīties internetā TV! :) ir daudz forši krievu un mūzikas kanāli! :) + tie 5 augstāk minētie! :)

Edited by aM`
Link to comment
Share on other sites

Nav kādam lieki bonusa punkti iekšā fano.lv?

Tur to ratio, es ar savu kruto netu, nespēju noturēt.. Ja kāds var palīdzēt - lietotāja vārds: labrocis

ty.

Paldies ry.

Un arī Tev, teddy, Paldies! :thumbsup:

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

Nedomāju, ka kādreiz to lūgšu, bet tomēr - lūdzu, vai kāds arī man nevarētu atmest kādus bonusa punktus uz fano.lv, tas pats variants, nets ir tik slikts, ka pat turot pc pa naktīm ieslēgtu, ar upload superātrumu (kas drošvien nepārsniedz 10kb/s max) es nespēju noturēt ratio... Niks - Nightmare

Liels paldies! :*

Link to comment
Share on other sites

Tas tak ir d1rsā :) Vakar darbā sāku kost izdzērām ar Larinu 4 tuborgus katrs 1majaa perioda :) Lidz ko beidzaas darbs nesaamies uz Olimpic skatiities hokji,tur normala akcija hokej laikaa 2 ali pa 1,20Ls :) Pie tam užavnieks :) Un taaa es laikam lidz 2:00 dzeeru :P aizgaja ar 40Ls makā,bet kur nauda palikusi hvz,nejau nodzēru XD tagad ar mokam ar sušņaku mutē pamostos knapi lidz darbam aizvelkos un opā :) priekšniece saka ka es varot iet majās gulēt :DD c`mmoon! naijs :) Tagad man ir 4aleeni japachalo pa netu,moshk CS jauzgriezh un tad pachucheet :) Lab mans kozh talaak :)

Link to comment
Share on other sites

Beidzot sākusies vasara, 2 dienas jau staigāju pliks un jau sūrst pleci, karoč kārtīgs vēzītis XD2

Kaut sola vakara pusē pērkona negaisu, cerams, ka paies garām :)

Nēēē, nafig to sauli, to karstumu! Pašam mugura un pleci, un rokas ir jēlas, jo uz strojkas spēcīgi pievelk :D It kā visu laiku biju uz jumta, augšā foršs vējiņš, bet likām jumtu, maita tumši zaļš, laikam pierāva krāsa :3

Link to comment
Share on other sites

Šķiet, ka man sāk iepatikties bērni. Izkāpjot no trolejbusa, man garām aizskrēja džeks un viņam pakaļ meitene, ar pusķieģeli rokā, nesaprašanā bļaujot - "kāpēc trešās klases zēns bēg no otrās klases meitenes?". Jā, nez kāpēc? Pusķieģelis mentāli nestabilas meitenes (visi bērni ir mentāli nestabili) rokā man šķiet pietiekami labs iemesls bēgt. Tālāk no pieturas līdz mājām, uz trotuāra ik pa brīdim bija sazīmēti dzelteni mini pimpīši un uz brauktuves daļas pusotrmetrīgs pimpītis (arī dzeltens). Kāpēc man nekad nav ienācis prātā zīmēt pimpīšus uz ielām? Kāpēc es agrāk neesmu redzējis pimpīšus uz ielām? Kāds ir redzējis pimpīti uz ielas?

Link to comment
Share on other sites

ja es jums pievienotos otrajā klasē, tad mēs to noteikti būtu izdarījuši! un zilā krāsā!

Šodien bija satriecoša diena - karstums mani vienkārši satrieca. Es izkalkulēju, ka vairs nevajag vilkt jaku, bet arī tas neglāba mani no mikluma. Jau pusceļā es biju izmircis. Bez riteņa uz skolu vilkties ir ellīgi mokoši.

Gludais, salāpi man kameru!!114

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

šodien pieceļos parastajā laikā ( ok, Garsho_alus piecēla )

domāju ideāla diena lai kaut ko nedarītu.

jo negribas neko darīt.

karsts, foršs utt.

saģērbjos kaut kā nebūt un sāk līt ... FTW! OMG!

nu kapēc tagad man jāsēž pie datora un jāskatās Highlander seriāls ( jā tas ar to zobenu, kā viņu tur Adrians Pauls )

DoubleT over`n`out! YO!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...