Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Tiko izlemu pazvaniit Montai un noskaidrot ko vinja domaa par to ka drizumaa iespejams GIGN mobiilis uz Liepaju taisaas,protams kad es bushu tam nobriedis ar saviem Liepajas kabanie(HUSEINU,pliko,BlackNight,Larins)m vinja bija tiri gatava atkal doties izklaideem ar mums :) Draudzenes arii buushot :) taa kaa puishi sakam gatavoties :) Lab domaju ka tagad uz kaadu nedelju deretu atteikties no alko atkal..A to nav forshi vairs :(

Link to comment
Share on other sites

wooooohooo, nezinu, kur likties aiz laimes. Gada matenes kontroldarbu, kas aptver visu gada vielu, dabūju 7 un jā tie, kas dirsīs, ka tas nekas nav, tad mani nesatrauc jūsu diršana. Tādēļ, ka man matemātika neiet un pie mūsu matemātikas skolotājas īsti neko nevar iemācīties, dēļ viņas mācīšanas stila, tas manuprāt ir ok.

Link to comment
Share on other sites

Šodien aiz gara laika izrēķināju, cik Hrs esmu Steam'ā nospēlējis kopš 2009 Februāra, so, man sanāca 1153.7 Hrs, tagad rēķināšu cik tas ir dienas. :D

Baigi sanāca arī iefeilot šodien, braucu taisni ar riteni pa līdzenu, pilnīgi taisnu asfaltu un nopisos, vienkārši man kauns...

Edit: Faks, 48,07083 dienas.

Edited by Banāna Telefons.
Link to comment
Share on other sites

mēs jau tavu roku esam bildēs redzējuši.

ar bučām ja. alus, grils, ūdenspīpe un pludmale - ko gan vairāk var vēlēties. un alus. un vēl alus. skauž gūdmen? a?

© kaamis

p.s. i iz in paradise!

? cash

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Vajadzēja mācīties cītīgāk..

hah, braucu vēlāk uz centru kā parasti, un vienkārši nesaprotu, kur resnajām vecenēm [!!!!!] ir jābrauc. Un galvenais, es domāju, ka tikai vienā autobusā viņas ir, bet nē, teju katrā

Link to comment
Share on other sites

OMFG, tikko biju taadu tekstu sacereejis, bet viss nodzeesaas :(

iisaak sakot, vakar man bija dzimshanas diena, normaali atziimeejaam. Tagad iznesu notebooku daarzaa, dzeru rumu ar ledu, laapos.Seezhu sauliitee, klausos muuziku, dzeru un chatoju. Beidzot iesaakaas vasara, pagaidaam tikai +26, bet naakamnedeelj sola pie +30. Uhh,ku rums ir labs uz pohaam :D

Vot taadi piiraagi, domaaju, ka riitdien ieieshu PUBaa, pagaidaam man tur nav ko dariit, esmu paaraak gatavs :D

Chao kakao :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...