Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Es gan solījos nepostot kamēr man būs 10% warna, bet tu man TĀ besī, ka es vienkārši nespēju to izturēt. Ej nahuj, nosities, nomirsti, pakaries aiz ausīm skapī, atsities pret sienu, EJ TAČU VIENKĀRŠI NAHUJ! Tev vajag niku Garsho dibens, noteikti vairāk piestāvētu tavai būtībai.

EDIT* Noskaņai.

dpb6ua.jpg

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

:) NU vo vesela nedēļa izvilkta :) Atliek vēl tikai 2vas :) Būs faking smagi :(

es tikai nesaprotu šī pasākuma jēgu, ja tu pēc tam atkal taisies kost katru dienu, nu vismaz paies atkal laiks, lai tu saņemtos pārtraukt dzert, vismaz PČ laikā tas diez vai notiks :nja:

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

:nja:

Apzinoties to ka PČ laikā tiks izdzerts milzīgos daudzumos vienalga vai aiz priekiem vai aiz bēdām,bet jūtu ka prieki būs,tapēc pirms tam vēlos nedaudz savu organismu atpūtināt... Tas ir tā pat,ja tu mašīnu visu gadu dzenā,tev tak katru gadu jaiziet tehniskā apskate,vai ne tā? Nu vo un kāmēr mašīna remontā tikmēr jābrauc ar sabiedrisko transportu :) Cerams tagad saprati :)

+ šorīt biju paskriet :) 2km toč tika noskriets un nemaz sūdīgāk nejūtos :)

Link to comment
Share on other sites

Mans uzskats, ka tu esi slims, jo tev ir jāsader ar kādu, lai noturētos nedzerot un lasot tavus tekstus liekas, ka tu tur bez maz vai mirsti, jo nevari dzert.

Es principa peec dereju, jo ja deribas zaudeshu to kasti ar Larinu tapat uz 2viem izdzersim...Kaste 7-8Ls kas tur traks! Princips taads ka meigjinu vnk sev pieradiit,ka varu arii nedzert,ja nolemju... Taa sevis noskanjoshanaas ir pateicoties Larinam jo vinju ariii soluja izmest no majas ja nebeigs dzert un dzeks teica ka nedzers :) Pujka man pat 5cas dienas nenoturejaas kad pielika atkal muuli :) Es gan brashi ciinos :)

Link to comment
Share on other sites

to 1nu drixteeju tas piederejaas pie norunas ka shajaas 3 nedeljaas 1nu alus kausu izdzert driixtu... Nu to jau es esmu izmantojis... Tagad sausais piena likums,vakaraa dazhi pietupieni,kada presiiite un kaads atspiediens no zemes naaks pa labu veseliibai un protams par dietu neaizmirst lai paaris kg nomestu!

Link to comment
Share on other sites

Tu tiešām domā mēneša laikā uzlabot savu veselību, ja tā vien gaidi, kad atkal varēsi intensīvi dzert katru dienu? :D

Ar sportu jānodarbojās visu laiku ;) Kā tur ar darbu, joprojām pie "Kurzemes" šancē? :) Kādi tur laikapstākļi tajā galā?

Feins laiks šodien, bet tik un tā tie ir tikai sveicieni īstam pavasarim. Varētu ātrāk viss sazaļot un palikt patiešām silti. Līķa ādas krāsu arī derētu nomainīt uz vasarīgākiem toņiem. (Tas gan neattiecās uz solārijpuikām ^_^)

Link to comment
Share on other sites

Bildee man vel bija 83kg tagad tas cipars ir +10kg Tapec kaut kas lietas labaa jadara... Bleee taj bildee izskataas trakaak nekaa man likaas :(

Nightmare mums te nav ne vainas :) Nu jaa sanaak pie Kurzemes bet mums jau citaa vietaA :) Pie LPA netaalu pie centra RTU! Uz Graudu ielas stura :) Labakaa vietaa...

Nu vasaraa nevar nedzert,jadzer poljubomu,shidrums jauznjem un pec tam saulitee jaizsvīst!

Link to comment
Share on other sites

āāāā, tāds laiks ārā, bet tik daudz jādara skolā(īstenībā nevis skolā, bet mājas darbi). bļe nu tā nevar, es esmu vienkārši pārāk slinks. tagad palicis viens mēnesis līdz vidusskolas beigām un eksāmeniem, bet es nevaru saņemties neko izdarīt. labāk ārā saulītē aliņu padzert. ~_~

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...