Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Ir ok shodien :) Vakar tomer cinijos ar sevi un lidz 5:00 ritaa dabuju kartigi izkapāties :) Sakumaa shampiiti suucu pec tam kad mana 2trā šampanieša pudele bija beigusies pārgāju uz sidriņu kuru zem galda atradu :DD Paralēli pa vidu neiztika bez dzeršanas sacensībām un nācās arī šķaidīt MOKU iekšā :) Nu un uz rīta pusi kad mani sieviešu dzērieni bija beigušies sūcu Bonīti ar kolu :) tā kā nenoturējos bet nepiedzēros :) šodien jūtos ok,tagad braukšu uz after party! Kost tālāk :DD

Link to comment
Share on other sites

ES JUMS TEIKŠU , KA ŠITAS ALKOHOLA BALAGĀNS IEKŠ NAKTS RĪTA SPAMA IR JĀIZBEIDZ.

NERĀTIES

NEDUSMOTIES

NED!RST!

NOPIETNI . TAS NOTEIKTI NERADA LABU PRIEKŠSTATU NE SĪKAJIEM NE KOMŪNAI KOPUMĀ, PAR TO POFIG, BET PIETIEK.

Link to comment
Share on other sites

Mēs, tas ir Tu ar Gūdiju? :D Pārējie, jau neskaitās dzērāji ^_^

Ā, man pēdējā laikā parādījusies dīvaina skaņa. Tāds klik-klik, ik pa brīdim, citreiz biežāk, citreiz vispār nav tie klikšķi. Tas drošvien ir cietais disks, ne? Kas gan cits varētu klikšķēt... un ko tas varētu nozīmēt? To, ka šamais drīz aizies pa pieskari? ^_^

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

:D Pārējie, jau neskaitās dzērāji ^_^

Ā, man pēdējā laikā parādījusies dīvaina skaņa. Tāds klik-klik, ik pa brīdim, citreiz biežāk, citreiz vispār nav tie klikšķi. Tas drošvien ir cietais disks, ne? Kas gan cits varētu klikšķēt... un ko tas varētu nozīmēt? To, ka šamais drīz aizies pa pieskari? ^_^

Nez, varbūt iztīri ventilātoru, varbūt pāries. :) Ja nē, tad, visdrīzāk, cietais

Link to comment
Share on other sites

Taaa.... Tiko parrados majas puncitis ir pilns,vannaa ariii pa fikso ielecu tagad jaaiziet uz ledusskapi pec sidrinja un japachilo pie TV kamer atrubīšos saldā miedziņā... Sjo no šodiens šitam menesim sausais likums tiek uzlikts....

Link to comment
Share on other sites

Es iegaju pec darba veikalaa panjemu savejai vincīti kaut kadu pussaldo un pats domāju paķert pāris alēnus priekš hoķa,bet nefigā :) es noturējos un pārvarēju kārdinājumu,tagad varu apgalvot ka 4tā diena bez alkohola arī būs izturēta :) Atlikušas tikai 16 dienas lidz PČ hoķī un lidz tam nedrīxtu lietot... Viss punkts...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...