Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Рausmas, рausmas, рausmas.. Vakar piekritu ar vienu meiteni izbraukt pa kaut kвdu Siguldas taku ar riteтiem. Pirmkвrt, nokпырana lоdz takai - ~ 8 km, nuh, nekвdas problзmas, bet tвlвk, brauciens, pa dubпainu ceпu/nobraucienu, kur visu laiku tek straitiтр, ir peпнes un visu laiku seko kaut kas lоdzоgs upоtei. Lieliski, pзc neilga brоtiтa atklвjвs, ka ceпu ir noskalojusi ро upe, nвcвs pa baпнiem, nesot riteтus, lоst pвri, tad lоst caur meюu pa kupenвm, kuras ir lоdz ceпiem un nest to riteni cauri visiem brikртiem. Pзcвk atkal brauciens pa ceпu, dubпiem, nuh nekas, tвlвk ceпр gajв garвm Gaujai, protams, tв pвrplыdusi, mazв upоte arо pвrplыdusi un ceпр appludinвts, jвnes cauri briksтiem un meюam riteni, nuh, labi. Turpinam ceпu lоdz atkal ceпр ir pвrpludinвts, bet рoreiz daudz kaєtоgвk, nu neko, atkal jвnes reitenis cauri brikртiem, dziпajвm kupenвm, jвlien pa bвпнiem, beigвs jau zem sniega atklвjвs ыdens lоdz potоtзm, kвjas sen kв jau slapjas un nejыtоgas, beigвs izmisums un besis, jo tвlвk tiekрвm nevar tikt, vienоgais peldзt, kвjas jau izmзrcзtas lidz ceпiem ledainв ыdenо, beigвs tomзr tika pieтemts lзmums griezties atpakaп un censties tikt lоdz mвjвm, bet nu tвda bezcerоba un bezspзks, рнiet, ka nekad nav piemeklзjusi, pagaidвm vзl brоnos, ka nav kвda kвrtоga zaraza pielipusi, jo viss pasвkums ar slapjajвm un ledainajвm kвjвm aizтзma ~ 4h. Urgh, beigвs vзl, kad nвcвs doties pa +/- normвlo ceпu izrвdijвs, ka klanim skrыve ir izkritusi, un klanis krоt nost, tв kв nвcвs bez maz vai stumt to riteni..

Link to comment
Share on other sites

faak tikko gadījās negadījums.

ceļoties pagriezu galvu un tagad vairs nevaru pagrozīt.

viss pietiek rakstīt, čo ta ar vienu roku neērti rakstīt.

EDIT: ir tolka iet pie ārsta vai vnk pasmērēt Fastum Gelu? ;DD

Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

ceļoties pagriezu galvu un tagad vairs nevaru pagrozīt.

viss pietiek rakstīt, čo ta ar vienu roku neērti rakstīt.

EDIT: ir tolka iet pie ārsta vai vnk pasmērēt Fastum Gelu? ;DD

Čali, ar to esi uzmanīgs..draugs nesen paslīdēja un nokrita uz mugurkaulu, sapisa sev sprandu, tagad nevar straujas kustības taisīt, jāiet uz rengeniem (vai rentgeniem), un jāstaigā ar to lielo pārsēju uz kakla..omg.

Link to comment
Share on other sites

naziic, izlausās pēc randiņa ar "Rembo meitu" :) riktīga izdzīvošanas skola

Sodien piedāvājums atzīmēt pavasara sākšanos, bet vai to vajag? Rītdien slikti būs, galva sāpēs, ja nu vienīgi ar domu, ka rīt paģiras nebūs, (tik mokošas) nav jau sen dzerts, būšu jau aizmirsis zaļo pūķi

Link to comment
Share on other sites

Nu tad beidzot ir vasaras sezona atklata ar Larinu un paaris alinjiem gan vakar gan shodien normali parcinjaa atlaidaam :) Kaadi sikie sukas aizdedzinaja jurmalaa kaapas...sakumaa domajam iet nodzest,pec tam izsaukt pazharnjikus beigas uzlikaam miksto un brauca menti garam :DD Faq shamie nodzesa bet taa ka apzistamie par alus dzershanu nepiepisaas :DD bet gan uzdirsa ko mes neizsaucam pazharnjikus jo kapas butu ilgi degushas :P Lab pox :) Sezona kartigi atklata un alus veders cyka aug :DD

Link to comment
Share on other sites

Šodien jādodas uz Liepāju darīt nelikumīgas lietas :muahaha: Diena īstenībā diezgan tāda stūlba. PAMOSTOS no rīta un apkārt tāds drēgns, dzirdēju arī, ka lietus lija un tagad arī smidzina, ļoti nepatīk :fsckinsad:

Liepājā manliekas vispār nosalšu un salīšu :blelohs:

Link to comment
Share on other sites

Pavisam biju aizmirsis, kaut kad nesen izpīpēju jautājumu, uz kuru tā arī pats neatradu atbildi, ja nu te ir kāds advancēts skrējējs, varētu mani apgaismot. Kas tad īsti ir neveselīgāk skrējējam - alus vai cigaretes un kāpēc tieši viens vai otrs? Jā, abi nav īsti veselīgi, bet man interesē kurš tad ir tas sliktākais no viņiem. :)

Link to comment
Share on other sites

:)

Nu, alus man iedeva pāris nevajadzīgus kilo, no kuriem jātiek vaļā. Bet pīpēšana ir nāve- pēc 2 km likās, ka plaušās kāds ar stikla gabaliem mētātos... Kā man teica trenneris- ir redzēti daudzi labi futbolisti- alkoholiķi. Neviens labs futbolists- pīpmanis nav redzēts.

Tiesa, Znaroks iekš hokeja ir iznēmums...

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

Ja skrien regulaari, tad piipeeshanu nejuut. Runaaju ne tikai par sevi. Alutinsh ar ko kaut ko eedamu kombinaacijaa dod veederu un kilo, viens pats nav jau tik traki.

Kaut vai esi nepiipeetaajs, bet neesi skreejis kaadu pusgadu (vismaz), arii tad plaušās kāds ar stikla gabaliem mētāsies. :)

P.s. Efenbergs piipeeja un Baslers tozhe. :)

Edited by T0masS
Link to comment
Share on other sites

Es arī ik pa brīdim paskrienu, bet es eju uz manēžu, protams, sākoties siltajam laika jāiet tepat uz stadionu pie mājas. Es domāju, ka pīpēm un alum sakara nav, vienkārši ilgi nebiji skrējis, tad pēc tāda krosiņa ir kā ir. Es ilgi nebiju gājis uz treniņiem un, kad aizgāju, izskrējos, tad no rīta bija tā, ka no gultas izkāpt nevarēja. Ķermenis nebija pie slodzes pieradis, ar laiku jau būs ok :)

Link to comment
Share on other sites

Pārdod kaut ko ;]]

šodien mans kakls jau mazliet jūtas labāk, un spītējot mūsdienu medicīnai, pie ārsta neiešu.

nu jau varu pakustināt uz augšu un leju un mazliet mazliet uz sāniem.

uzpampums gan mazliet vēl ir.

ahh, atklāju ka tādā mazpilsētā kā manā no rīta 8-os pilsētā nav ko darīt. neviens uz ielām nav manāms, un divatā staigājot bija tāds tīri mierīgs piektdienas rīts.

par skriešanas tēmu - es smēķēju, bet nedzeru un domāju ka noskriet vēl joprojām varētu tikpat cik pagājušajā gadā šajā laikā, kad ar čomu noskrējām ~8km nopeldējāmies un skrējām atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Skatos būs lieliskais Lieldienas - vienā lietū. Nezin kā jums, bet mārupē jau no vakardienas līst. Nevar normāli līdz veikalam aiziet + vēl jābrauc strādāt uz dārzu.

Lai jums veiksmīgs šī diena un priecīgu Lielo Piektdienu

EDIT: Tā kā vakar bija 1. aprīlis daudzus izjokojāt?

Edited by betty
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...