Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Nu es tieši pie tā tirdziņa(tramvaja pieturas) garām pagāju, ar draugu, un brali. :)

Aha minos :) Cik minos 1ns bija mazinsh augumaa un matains :P Parejos 2vus neatceros isti :P Da ko es varu tagad atkal cukaa budam atmineties :DD Ko nepasveicinaji? :mIm:

Link to comment
Share on other sites

Ahhh, trekterēju kokčikus mājās kā vientuļš dzērājs. BET, es to nedaru pārāk bieži, tātad - es neesmu Gudmens :D

Lab lab, tikai neabižojies. Tagad jāgaida kāds maģiskais zvans. Ja nebūs zvana, tad iešu uz džeimīti uzlikt punktu uz i !

čava

Link to comment
Share on other sites

to komatu - iespraud sev pakaļā! ne vienmēr ir laiks domāt par komatiem, bet tak skolās māca elementāru pareizrakstību. Okei, pieļaujamas ir rakstības kļūdas izmantojot - shszh utt, vai arī vienkarši sajaucot brutus vietām. Bet tak ščūnīc, siec, nau un citi debīlismi jau ir pāri tai robežai starp neta valodu un elementāru stulbumu.

Link to comment
Share on other sites

Ф jв. Tikko pamodos. Galva tв kв izvвlзta, jвpaiet kвdam mirklim, lai saprastu, kas notiek apkвrt. Vakar pa pusei (nu vismaz tik daudz es atceros) piepildоjвs manas seksuвlвs fantвzijas - pie bвra tualetes es iepazinos ar trоs aziвtзm, turklвt lielais bonuss - viтas visas runвja latvieрu valodв!!! Bet ir viena problзma - es pзc tam neko neatceros. SASODОTS!!!

Labi, ka ledusskapо stвvзja aliтр, izdzerрu un ieрu gulзt. Bet tвs aziвtes joprojвm nodarbina manu prвtu.

Link to comment
Share on other sites

es neesmu Gudmens :D

Parunā parunā :DD Tu ej manās pēdās :P

Es esmu iekāpis Gudmenā. Lā lā lā, kapāju pivīti, klausos pohu mūziku:

NU re pagājaa 12h un TU jau esi iegājis manī :DD Man jau ir tāda stadija ka poxas īsti nemēdz vairs būt :P

Re ku mana poxu dziesma....

http://www.youtube.com/watch?v=NcaE_YkCtCQ

Tu 1ns klubā un ar 3 aziātēm? :) Parunā parunā :mIm:

šodien it kā man ir pasākums paredzēts,bet es štukoju man it kā pienākas 0,7l Atlants.... Vakars ar to varetu būt izdevies,bet hmmmm vai man to vajag? Rīt tak lieldienas :slap:

Vakar nedaudz piesalu pie solinjiem dzerot tos Dzons Sunrise drink tjipa Fanta ar grādiem :) Bet bija labi :) Tikai šodien atkal vējšs kabatā svilpo :(:thumbsdown:

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

:DD Tu ej manās pēdās :P

NU re pagājaa 12h un TU jau esi iegājis manī :DD Man jau ir tāda stadija ka poxas īsti nemēdz vairs būt :P

Re ku mana poxu dziesma....

http://www.youtube.com/watch?v=NcaE_YkCtCQ

Tu 1ns klubā un ar 3 aziātēm? :) Parunā parunā :mIm:

šodien it kā man ir pasākums paredzēts,bet es štukoju man it kā pienākas 0,7l Atlants.... Vakars ar to varetu būt izdevies,bet hmmmm vai man to vajag? Rīt tak lieldienas :slap:

Vakar nedaudz piesalu pie solinjiem dzerot tos Dzons Sunrise drink tjipa Fanta ar grādiem :) Bet bija labi :) Tikai šodien atkal vējšs kabatā svilpo :(:thumbsdown:

Jā, es viens pats klubā, apkārt pilns ar aziātēm, kokčiki par brīvu un apkārt pilns ar plikiem pupiem! :D I BELIEVE IN DO'H ! :D

Viņas bija tikai trīs + džeimītī bija vēl cilvēki, tā kā nevajag pārspīlēt :)

Žēl, ka tu neesi rīdzinieks, tad varētu ieštampāt nedaudz pa vakariem, kad man uznāk vēlme. Tagad atkal kādas divas nedēļas būs miers, tad atkal sagribēsies iešaut :D

Link to comment
Share on other sites

:D I BELIEVE IN DO'H ! :D

Viņas bija tikai trīs + džeimītī bija vēl cilvēki, tā kā nevajag pārspīlēt :)

Žēl, ka tu neesi rīdzinieks, tad varētu ieštampāt nedaudz pa vakariem, kad man uznāk vēlme. Tagad atkal kādas divas nedēļas būs miers, tad atkal sagribēsies iešaut :D

Kam tu to meigjini iestastiiit? :DD Lidz vakaram tev buuus tikai miers :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...