Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Liepājā tiešām iestājies pavasaris. Silts, patīkams vējiņš, saulē temperatūra liekas jau ir ap 15-17 grādiem. Beidzot tiku iemēģināt basketbola grozu pēc garās ziemas. Tāds prieks, ka jāmet kūlenis. Lai tik Lieldienās šāds laiks būtu un tad jau arī zaļumos izbraukāšos, atpūtu pie dabas krūts izbaudīšu un ko tik vēl...

Link to comment
Share on other sites

Nekad šeit neko neesmu rakstījis, bet šodien kaut kā sagribējās...

Otrdien bija eksāmens, gāju uz skoliņu neziņā, vai pielaidīs, vai arī nē. Pie auditorijas durvīm bija saraksts ar studentu kodiem, kurus pie eksāmena nepielaiž, par laimi savu kodu tajā sarakstā neieraudzīju, tomēr no septiņdesmit cilvēkiem divdesmit seši čāpoja mājās sabēdājušies. Šiem cilvēkiem nāksies eksāmenu kārtot maijā un vēl par to maksāt divdesmit latus. Ak nabadziņi, cik nelietderīgi iztērēts dvacāris... Tomēr, teikšu, ka tā sistēma, ka cilvēkam ir jāaizvelkās uz skolu un tikai tur jākonstatē, ka viņš netiek pielaists nekam neder. Škrobe par šo nedēļu, pēdējais laiks sākt domāt par kursa darbu, bet nekas nav izdarīts.

Link to comment
Share on other sites

Man jau patīk - http://zinas.nra.lv/latvija/19354-ledus-sp...vinam-video.htm

Vai kāds, no šeit esošajiem dzīvo Pļaviņās? :)

Man šodien normāli paveicies. Biju trenniņā un pēc tam "izmetu" Hesītī 8 Ls. :D Vismaz vēders pilns... Tas viss nebūtu noticis, ja šodien neizvairītos no peļķes [kuru ir pilna pakaļa], kurā gandrīz iekritu. :)

Edited by Banāna Telefons.
Link to comment
Share on other sites

ehh..shodien sinchai a.k.a manai mashelei dzmishanas diena...

jeezu maate i svatais piitars i marija tuda zhe... juutu ka riita es jums suudzeshos...

jaiet vienu izradi apskanjot lai buutu nauda shodienai un tad jau aizies ..

cash pimpis piekash un neatbrauc..ezis arii uzmet..

Link to comment
Share on other sites

GooD`MeN, sveicu klubiņā :thumbsup: Es to sapratu aizvakar. Alkoholiķis vēl neesmu, bet ļoti tuvu tam.

Tikko ienācu mājās. Skaidrā. Ir diezgan patīkami pēc pasākuma ierasties mājās bez žvinguļa galvā. Ne gulēt gribās, ne palodzi apdirst vai citas stulbības darīt. Cerams izvilkšu ilgāk par defaulto nedēļu (tas ir mans vidējais "es vairs nedzeršu" termiņš).

Un, nē, es neesmu apdirsis palodzi. Ne ķēmā, ne skaidrā.

Ja arī esmu, tad neatceros. Tātad nav bijis.

Šovakar Modern Talking diskogrāfija un WoW.

Link to comment
Share on other sites

Lai gan neatbildi, ir lietas, kas nav jādzina.

labs jautajums !

Kas tu esi par spameri aka kakataju shobrid ?

CIk esmu pamanijis, tad iepird bezsakara un beztolkaa jebkur !

_______________________

Vakars netisham atkal ir izverties ar smagam un tizlam diskusijam :@

Muteritei aizbrauca bik ciet un kaa jau vnm vienigais un kartejais vainigais esmu es aka l1nk1n...

Aiz skrobes solojiens ara un ceriba kaut kur patuset... neviens nevelas un solojiens uz vienigo veikalu bezmazvai miestaa, kur var dabut smigu ec 10iem... un tas pats ir tikai Hektors :@ (neeeeeeee.... es nedzeru vens, neesmu naalis) ! Ir velme vnk izkratiti sirdi, bet... :@ still shity feelin` ! :@

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...